Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mesaje subliminale, ce fac altii cu mintea noastra


elenac81

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui hannen
Fetelor n-aveti unde va parui?[:D] Moama ce subiecte imi stau in virful deshtelor...sa scriu?sa nu scriu...sa...sa nu..? Mai bine scuip in sin si ma duc sa invirt o zacusca,mi-or pieri ele "probleme ieczistentiale"[:D]
hannen, tu draga, nu ne paruim, ne conversam si noi mai abitir acuma... io nu stiu sa fac zacusca, am rugat-o pe mama sa-mi faca , baiu-i ca-mi place tare... Kari Si iata secretul meu, unul foarte simplu:numai cu inima poti vedea ce este drept, pentruca esentialul este ascuns privirii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 88
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pacat ca atunci cand cineva vrea sa schimbe sensul unui subiect nu gaseste resurse sa o faca intr-un mod cat mai spiritual sau macar nostim;mesajele iau uneori o directie lamentabila si penibila pt. ambitiosi. Uite de aceea eu nu o sa pot sa ma supar pe aceia cum este Xenocid spre ex.,el cand se vrea rau, iti vine doar sa-i zburlesti motul deoarece ironiile lui sunt ca acelea ale unui copil, adica fara rautate. Iar cand vreau sa-l scot din ascunzis si sa-l supar,mai zic ceva de homeopatie [:D]. Rautatea vine din caracterul omului si iese la suprafata ca uleiul,de o simti imbacsit cum e grasimea pe maini.Nici nu-ti mai vine sa atingi tastele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica Rautatea vine din caracterul omului si iese la suprafata ca uleiul,de o simti imbacsit cum e grasimea pe maini.Nici nu-ti mai vine sa atingi tastele.
Chiar mai b.nica, ma ingrijorez de-a dreptul ca te murdaresti sau umectezi prea tare cu uleiul asta al rautatii varsat de noi restul. Si vezi sa nu aluneci, e chiar periculos. Mai ales dc e imbacsit, iti dai seama cum vor mirosi partile pe care cazi? Ma rog, probabil cea dorsala. [flo] Oricum, mai ca ma bucur ca vrei s-o lasi mai moale cu tastele, ne faci un serviciu crestinesc, ca deja ma doare mana cat am dat scroll cu mouse-ul sa trec de postarile tale. [:-@] Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ripley
Citat:
citat din mesajul lui b.nica Rautatea vine din caracterul omului si iese la suprafata ca uleiul,de o simti imbacsit cum e grasimea pe maini.Nici nu-ti mai vine sa atingi tastele.
Chiar mai b.nica, ma ingrijorez de-a dreptul ca te murdaresti sau umectezi prea tare cu uleiul asta al rautatii varsat de noi restul. Si vezi sa nu aluneci, e chiar periculos. Mai ales dc e imbacsit, iti dai seama cum vor mirosi partile pe care cazi? Ma rog, probabil cea dorsala. [flo] Oricum, mai ca ma bucur ca vrei s-o lasi mai moale cu tastele, ne faci un serviciu crestinesc, ca deja ma doare mana cat am dat scroll cu mouse-ul sa trec de postarile tale. [:-@]
Ripley de ce vrei sa fii un troll? Te rog nu te lua de b.nica. Daca pleaca ea aproape ca nu mai am cu cine sa duc o disputa inteligenta si spirituala. [olala]
“Nu e nimic intr-o omida care sa-ti spuna ca se va transforma intr-un fluture.”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia te uita! Erau unii tare ingrijorati ca vorbesc "in dodii",recte Capcaunul,Ham. Uite ca nu vorbesc degeaba si de neinteles, din moment ce se simt deranjati cei cu "musca pe caciula"! M-a invatat viata (mai ales la volan)ca daca te feresti de agresivii ambitiosi iti menajezi masina,dar daca ai una maaare si puternica, se feresc ei de tine, ca tu nu patesti nimic daca respecti regulile, dar ei se aleg si cu masina sifonata si cu contraventie,[:D]. Asa si aici unii [:-@][:-@],te jignesc si cred ca daca te beshtelesc te retragi si scapa de tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pt. toti, mai ales pt. Ripley care a coborat shtacheta atat de jos incat este degradant pt. ceeace posteaza chiar si pt. ZZ,pot sa va spun ca sunt intr-o dispozitie de zile mari si orice beshteleala nu ma poate afecta. Defapt un motiv in plus sa stim peste cine dam pe aici ca sa evitam persoanele cu care nu avem nimic in comun. Elenac, este subiectul tau,ai tot dreptul sa te superi, dar eu cred ca ultimile postari,chiar daca asa pare, nu sunt chiar off-topic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...