Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele*(24)*


Recommended Posts

si noi multumim de urari, acum face nani, si behaie, a papt binishor pana acum, s-a jucat, dar se vede ca nu e el [q] cata eu nu mai lucrez, moralul meu e sus, stiu ca intr-o zi imi va fi mai bine, incerc sa nu mai spun tot ce simt ca al meu se descurca de milioane de a interpreta numai ce vrea el, asa ca eu vreau liniste si pace. el vrea sex, eu nici macar nu simt aceea necesitate, (cred ca e hormonal ceve dereglat la mine) . Am lasat masina in service sa repare usile, sper sa o iau luni...apoi sa o trimit la evaluare si poate o schimbam, cu una mai mare, (ca idiotul care mia lovito ultima oara a zis ca nu a vazut-o) deh o masinuta mica am...dar nu de neobservat ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

SAlutare de la Iasi! La multi ani Donu,sa cresti mare si sa fii sanatos! Dany,apropo de harnicuta,azi domnul meu sot mi-a spus sa nu mai stau degeaba si azi,sa pun mana sa fac niste vanzari.Auzi,am stat degeaba doua zile,in care am spalat,calcat,facut mancare(doua feluri si doua deserturi) si curatenie si cu copilul pe capul meu.Na! Asa-mi trebuie..sa nu faceti ca mine. N-am apucat sa pun pozele ,poate acusica.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana , exact asta vroiam sa te intreb : unde sunt pozele tale ???? ca am intrat in contul comun aseara si nu am gasit poze noi de la tine [:(] Pai bine ma, ai stat degeaba si nu ai facut nimic ! [bang] Annie , ce masina vrei sa-ti iei? cu sotul tau ma bucur ca e ceva mai bine...chiar daca nu e foarte bine.... Katty , te astept cu drag, ce face Andrei, tot mamos este? gata, de data asta chiar plec la smotruiala! nu de alta dar nu mai am cand apoi! ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pus poze.Cateva adunate de prin anii trecuti,undeva apare sora mea machiata in stafie..sa nu va speriati..hihi Imi pare rau ca nu gasesc pozele care i le-am facut fiimii inainte de a o tunde.Am tuns-o prima data anul trecut in februarie.Prima data in viata ei,avea parul trecut de genunchi(cand era ud) si tot numai calionti si zulufei la varfuri. Annie,noi avem 4*4 ,mare zic eu,si tot asa a spus cineva care a intrat in portiera noastra,ca n-a vazut-o.. Ma duc sa ma intind putin in pat,de dimineata am facut conopida pane(una intreaga!!),banane prajite,si am spalat cateva rufe.Ma odihnesc putin(asnoapte am stat pana la 2 la filme cu sotul si dimineata la 6 eram drepti) si apoi ma duc pana la un magazin de jucarii sa vad de ce nu vrea doamna respectiva sa ia jucarii de la noi..misiune de la sot! Pupici! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, sa cauti pls poza cu mandra cu parul lung, oricum, ce rabdare ati avut amandoua, wow [flo] Catutza, nu ne laudam ... Giulia e in vacanta, cu crize ca eu dc plec si ea nu ... m-a suparat acu` 2 seri ca nu e atenta never ever si m-a scos din pepeni ... vina e a mea, trebuia sa ies la aer pe balcon, dar cand o compar cu alti copii de varsta ei ma ia cu fras. Nu ca ar trebui, dar toti copiii stiu deja cifrele, literele si altele, Giulia insa nu stie nimik. Si se juca pe pc si tot intreba de cifra 8 care era mereu pe acelasi loc, ei bine, a o suta oara am zis ca daca nu stie, sa nu se joace. Na, sunt dobitoaca. Apoi aseara i-am dus cadou o cartulie faine (va recomand colectia Printese si Zane editura Crisan, contine povestea in care trebuiesc lipite 50 eutocolante, super colorata cartulia la 9,8 lei :-))) si le-a nimerit perfect ... in rest, tace la greu, cum stie ea mai bine :-) ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

catutza, vreau tot chevrolet, Trailblazer, (full option) sau Tahoe (nu full option) , dar la ce spune Adi cred ca imi cumpar tank.. asta care o avem acum e Aveo, hatchback model 2007, silver, usile de pe stanga zgariate, in rest e nooua, 10005 km la bord, un pret bun si e a ta [:-)))] Adi poti sami spui si mie ce 4x4 conduci? eu sunt inebunita dupa masini ( mai mult decat bijuuri) ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria , si eu sunt stresata pe tema asta cu Bia mea! [:D] nu vrea sa numere, sa spuna literele ...culorile...tot ce o intrebi e "rosu"[bang] si mai nou si "maro" [bang] ma dispera ca nu vrea sa spuna nimic, poezii invata dar nu vrea sa le spuna decat cu rugaminti fierbinti si cu mituiri ca ii dau nu stiu ce .... Annie , as vrea eu masina voastra , dar daca vii personal sa o livrezi [:D] Adriana , ce bunatati gatesti tu acolo [pofta] , ia spune si retetele daca tot mi-ai facut pofta aici [;)] Ce de costume are fata ! si ce de decoratiuni aveti voi acolo! [il] noi nu sarbatorim aceasta sarbatoare [ups] Sa cauti poze cu fata ta cu parul lung, ce rabdare trebuie sa fi avut si tu si ea! ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Annie80 [ [:-)))] Adi poti sami spui si mie ce 4x4 conduci? eu sunt inebunita dupa masini ( mai mult decat bijuuri) ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
[flo]Eu nu conduc ca mi-e frica.Masina mea(opel vectra pe motorina) o conduce cumnatul(fratele sotului) meu,i-a dat-o sotul meu dupa ce s-a enervat ca o tineam de doua luni in strada degeaba s-o bata praful. Sotul meu conduce de vre-o 8 ani un Hyundai Galloper ,care incepe sa pape bani in ultima vreme,trebuie vanduta si luata alta.Cu sapte locuri,se coboara doua scaune in portbagaj si faci bancheta,o mai incarcam cateodata cand mergem la o petrecere si o facem "autobuz",adica incap lejer 7 adulti in inca vre-o 5 copii in ea.Facem si pat in ea cand mergem la pescuit cu noaptea in cap,sotul pescuieste si noi mai dormim pana se lumineaza. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cata noi serbam din cauza gradinitei,acolo a invatat ce e si am preluat-o si noi.Intai a fost nevoie sa sun rudele inainte sa cumpere bombonele si sa le explic despre ce e vorba,apoi s-au invatat si ele si acum ne asteapta.Mama m-a sunat azi sa ma intrebe cand e,si sa-mi spuna ca a cumparat nu-s ce bomboane de ciocolata. La ce vrei sa-ti dau retete? Am pus poze cu parul lung,n-am facute chiar inainte de a o tunde ,sant cu un an inainte si cu cateva luni insa e parul impletit. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, am cetit ca Bodo a fost putin bolnavior, ma bucur ca acum e ok, si a putut sa-si serbeze ziua foarte frumos. I-am urat toate cele bune Donului tau, acu ii urez La multi ani si sotului tau, Dan (Dumitru) sa fie sanatos si fericit alaturi de voi! La multi ani si pentru implinirea a 7 ani de casnicie, la cat mai multi si fericiti impreuna! Wow ce de-a urari! Catutza, tu ne imbii simturile ba cu o aroma de sarmalute, ba cu o ciorbita, pe mine una m-ai dat gata! Cat despre Dr. House si eu sunt fana, am aproape toate ep. de pana acum inregistrate, sez. 1 si 2. Am citit si de “problemuta” Biei cu foamea si cu faptul ca zice ca e foame tot timpul, eu zic ca nu e nimic grav, nu ai de ce sa te rusinezi, e copil, lumea care te cunoaste stie adevarul! Si e ceva trecator, nu trebuie sa te alarmezi! Adi69 si tu ai tras un pic cu Catalina, dar cu tratamente traditionale ai scos-o la capat. Ce ziceai tu cu sarbusca, se face si la noi la tara, o ciorbita tot numai cu legume, in principal loboda rosie, ca sa se inrozeasca, se numeste necreala, dar se acreste cu zer de la branza de vaci mai acrisor, sau cu lapte batut, mie imi place. Voiam sa te intreb daca ai mai crescut lista cu jucarele de la firma ta, si daca da, daca mai poti s-o pui odata pe net, ma refer la jucarele de 6-8 ani/baieti. Am vazut si eu pozele cu halloweenul, super pozele, chiar de speriat sorela ta, cele cu Catalina cu parul lung sunt mortale! Octavia, felicitari, sa-ti traiasca minunica mica sa fie sanatoasa, papacioasa, sis a va aduca multe bucurii! Grabita printesa, dar cica asa sunt fetele, mai curioase sa descopere lumea! Dany, felicitari in avans pentru maine, pentru aniversarea casniciei! La cat mai multi ani impreuna de-acum incolo, poate da DD si vine si un BB sa intregeasca familia frumoasa! Nu stiu nici eu un avocet bun! Urata povestea dintre finii tai! Dar de fapt nu ma mai mira nimic pe lumea asta! Ii urez finei tale sa treaca cat poate de usor peste toata nebunia asta! Ce inseamna ciorba radauteana? Cum se face? Mi-ai trezit papilele gustative, nu stiu de ce, suna bine numai titulatura ei! Intre timp am mai citit si am descoperit-o, multam! Cum a fost azi la inspectie??? Eu sunt convinsa ca fff bine! Annie, inca mai cred ca puteti rezolva prin compromisuri (lasa unul, lasa celalalt) pana ajungeti la un punct comun! Daria, vazut pozele cu Giulia, ce haiosica e, si ce frumusica [olala]! Si Andrei a fost sambata la un Mc party la ziua unei college de gradi si au dansat limbo, am vazut si in pozele tale! Ai visat ca m-ai sunat?? Pai si de ce nu m-ai sunat??? Am fost in zona, dar din cauza de lipsa de timp nu prea am intrat aici! De-acum va fi mai bine! Mai avem si o nunta pe 8 noiembrie la care tb. Sa mergem si am alergat dupa haine, si ptr. noi si pentru cupil! Raluca la multi ani ptr. puiul tau, sa fie fericit si sanatos, sa va aduca multe satisfactii!!! Cred si eu ca te apuca bazaiala fara el, e dureros, dar lasa ca timpul trece si acus sunteti impreuna! Pupici tuturor, maine intru sa scriu si de noi ca acu trebuie sa plec acasa! Oricum m-am intins cat o zi de post!!!! Intre timp va pun un link cu poze de la petrecerea de acu 2 saptamani la care a fost invitat Andrei, in poze apar Ana (fata surorii mele) si Maria (fata varului meu si finuta mea): Enjoy!!! [url="http://good-times.webshots.com/album/568311658WkjATT"]Poze[/url] Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...