Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele*(24)*


Recommended Posts

Neata fetele Annie- s-ar putea ca tu sa vezi lucrurile mai negre si din cauza Spm -ului .Si aici vb. f. serios ca eu am suferit de asa ceva si arareori inca mai sufar! Ce-ti recomand eu pt. acest SPM: in Ro exista vitex fruit ( produs americanesc) exista( la trecut) dar nu mai exista vitex agnus cactus ... foarte-foarte bune in ameliorarea acestui SPM.Eu acum iau prima luna Vitexul asta si pot sa-ti spun ca a fost ok! I-l am in casa de vreun an cred voiam sa-l arunc( caci acum 1 an am luat cateva buline si nush ce naiba ca m-am simtit rau de la ele)...acum multumesc lui DD m-am simtit f. bine! Eu i-l iau pt. reglarea Cm-ului care iar a luat-o razna! Cauta si tu pe acolo si poate gasesti![pup] Cata- dupa ce te trezesti sa pui pozici si sa ne mai spui exact ce ai servit la musafiri...( nu de alta...dar ne mai inspiram si noi )[flo][pup] Daria- asteptam si pozicile tale!Pe unde ati fost in WE? TEO- e f. cumintel cand are musafiri( mamaie zice ca atunci cand ramane cu ea face multe prostii)[bang].Acum a stat lipit ori de mine. ori de mama-sa, ori de sotul meu! E rasfatat raaau... frumos raaau... stam f. rau la capitolul papica( daca s-ar putea fara ar fi perfect!!)[bang]..in rest bine( se joaca, rade e un copil f. vesel)... Abia astept sa vina la Buc. ( in 3 sapt.) ca deja mii dor de el![:I] Eu maine sper sa ajung si pe la finutz caci ieri a facut 4 luni si vreau sa-i iau ceva! Asaaa... si acum sa va ofer virtual in cinstea aniversarii noastre ( 7 ani de casatorie)cateva bunatati: [bis][cheers][bere][berica][yum][papica] De facut bun ce am facut la tara: pizza, peste prajit cu mamaliga si mujdei . Iar mama facuse ciorba de gaina de tara si ostropel de pui. Azi treb. sa prestez ceva de papa ca frigiderul e cam gol si m-am gandit la : ciorba radauteana si crap la cuptor. Va pup pe toate si va urez o saptamana frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, Dany, o suta de ani de iubire va dorim [flo] Io am pus [url="http://family.webshots.com/album/565504804uQmsLM?start=24"]pozici[/url] , e locul unde vom petrece revelionu, speram sa fie zapada :-) Revin ca am de lucru ... ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria,am vazut pozicile,frumoase..insa unde o sa petreceti Revelionul?Ca nu m-am prins[:D]E vorba de pensiunea aia Padurea Neagra?Sau nu ma uit eu bine?[:D] Oricum ce fain ca vorbiti deja de Craciun,de Revelion,va faceti planuri...la noi va fi,habar nu am cum va fi...[alcool]Sunt inca in faza in care ma intreb,cati vom fi in casa de Revelion :))) [URL="http://md.lilypie.com/eAnfp3.png"]Minunica mea[/URL] [gravi]30+ cu David Christian sau David Gabriel[baietel] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dany multa dragoste si iubire, Intelegere...si fericire..va doresc [pup] merci mult pt ideea cu pilule anti SPM, am sa caut si eu prin farmacii desi cred ca trebuie sa ajung la Dubay City. Daria misto loc de revelion, cu zapada ar fi si mai super, eu sper sa fie. Eu s-ar putea sa il petrec in tara...dar deocamdata e doar ... spus nimic concret...nu sa mai discutat despre... asa ca... eu am facut salata de peste, am supica de ieri, deseara pui la grill ( [pofta] ) cu cartofi spor! ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei Adriana, am intrebat la oradeni ca eu nu stiu, insa daca te pot ajuta in vreun fel, zi mi ce anume te intereseaza [flo] si incerc sa aflu. ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Tu nu esti din Oradea? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana,m spre rusinea mea ... eu nu merg in oras prin oras , shopping chestii, cu servicul de 10 ore care e in frontiera la 12 km de oras, cu Giulia de mana cunoastem parcurile, teatru, etc, din`astea doar, am intrebat pe topic dincolo si nici fetele n au raspuns. Daca vrei, merg in recunoastere sa vad [:D] sau macar zi mi ce sa intreb, k sun io de la birou undercover !!! ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze,nu intelegeam de ce nu cunosti magazinele,stiindu-te din Oradea,dar daca zici ca lucrezi la 12 km de oras atatea ore...e de inteles. Vreau sa sun la magazine sa le cer aresa de mail sa le trimit oferta insa nu stiu daca au si jucarii,am mai sunat si-am primit bobarnace,si de aia intrebai,insa daca nu stii,nu-i bai sun eu direct. La multi ani Biutei! Multa sanatate si copilarie frumoasa iti doresc! Felicitari si multi ani inainte frumosi si buni Danny! Annie,chestia cu pusul pe primul loc a uneia din cele enumerate de tine e relativa. Daca ai un sot caruia ii place sx-ul,asta e ,te integrezi,dar ,apropo,nu era asa si la inceputuri?S-a schimbat acu?E ceva nou ptr tine chestia asta? Si noi avem probleme in privinta asta,eu de cand cu bolile mele si cu tratamentele hormonale nu prea mai am chemare,insa asta e ,am discutat,a inteles(cat- nu stiu),mai fac eu un efort,mai lasa el de la el..mergem inainte. Multa sanatate lui Clau.Si noi santem mucosi... Ne-am distrat de halloween,am sa pun niste poze ,de mi-a iesit pe nas. Am adunat de undeva o gripa,sambata seara deja eram cazuta la datorie,noaptea n-am dormit,duminica am fost leguma,insa am bagat niste coldrex maxi si asnoapte am reusit sa dorm putin. ma dor toate cele,muschi,piele,cap,ochi,urechi,piept,gat,pana si limba in gura[:I],sper sa-mi revin cat mai repede ca nu-i de mine asa o boala... Pupici(gripati)! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello! Dany , la cat mai multi ani fericiti impreuna [s] sa va dea Dumnezeu si un bebe [il]! Daria , e o dulce Giulik a ta, dar deja stii ca mereu i-ti spun [;)] Foarte frumos la pensiune, e pe langa voi pe acolo? Leditia , tu cand ai DPN-ul? cum te mai simti, tot numai in pat stai? Annie . sper sa se rezolve repere problemele voartre! Multa sanatate lui Claudiu [pup] pote ne mai arati si ecva poze cu voi...mai recente! Adriana , sanatate maxima si la voi [pup] abia astept sa vad pozele de la halloween ! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ma duc acum sa incarc pozele de la petrecere ca pana acum nu am apocat ca am mai avut o tura de musafiri, azi e ziua lui Mihai face 32 de ani [;)] asa ca va servesc cu [papica][bere] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intru si eu pe ultima suta de metri la birou! O sa fiu cam telegrafica dar asta e, mai ales lunea!! Catutza, La multi ani ptr. Bianca, sa fie sanatoasa, fericita, sa aibe viata plina de bucurii si sa nu-i dispara niciodata zambetul ala ghidus si fericit de pe fata! La multi ani si sotului tau, sa fiti fericiti impreuna! Mama ce de-a sarbatori la voi, unde mai pui ca vine si Mihail si Gavriil si iar se serbeaza! Dany la multi ani si fericiti si voua impreuna! Ledi ai ajuns si in saptamana 30, sa vezi ce repede vor trece si celelalte si vei fi cu puiutul tau in brate! Annie nu stiu ce sfaturi sa-ti dau, dar parerea mea e ca trebuie sa existe un echilibru in toate! Daria frumos locul pe care l-ati ales ptr. Revelion! Dodo un [pup] ptr. tine si pentru Donu! Catutza, ma intrebai de tinuta ptr. nunta! Am colindat sambata Plaza Mall in cautare de ceva dar n-am gasit nimic care sa-mi placa. De fapt, ce mi-a placut (un costumas misto de la no.36 si o rochita de la Donna m) nu m-au incaput sau mai greu (bicaz m-am cam ingrasat[q]) asa ca nu am ales nika! Am pregatite doua tinute, dar nu m-am hotarat care va fi inca! Deja am colindat si Unirea si Oborul , ca-si cauta si sotul pantofi, dar nu gasesc nimic pe gustul meu. Mai avem 5 zile... Pupici [grup]! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...