Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (27)


Recommended Posts

LA MULTI ANI KARINA! LA MULTI ANI, IULIA! LA MULTI ANI, ANA! Sa va traiasca printesele , sanatoase si frumoase, si haideti si cu un fratior ptr ele, sa aiba partener de joaca. [:D] Si ptr cultura mea generala, Iulia in ce zi este nascuta, ca eu mai trag cu ochiul si pe la fulguleti, uneori, si pe lista aia nu apare sau am eu orbul gainii[:D]? Ptr cine este interesat de masa din aceea cu suruburi si alte alea ptr baieti, tocmai ce-am vazut in Metro ieri la 130 ron. si mai aveau si bormasini, gatere, .....ma rog, vreo 6 feluri , la 18 ron. I-am luat lui Calin o chestie d-aia de taiat lemn, cica, mouse parca se numeste, si a fost foarte incantat. Si i-am mai luat ptr ziua lui o masina gen ATV , iar dimineata primul lucru cand s-a trezit, a fost sa se duca la ea. Trimit mesajul asta si daca pot, mai intru. Roxana,[mamica]de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Deci, sa incepem cu inceputul, cel mai frica imi era de cele 2 ore si 45 de minute pe avion si ne-statul locului a Danielului( adevarat graieste Dia, Dani e argint viu). Eh, fiimio ma surprinde intotdeauna, dar asa-s eu, mai panicoasa. Am incarcat rucsacelul lui cu de toate pt avion: mancarica, jucarie noua, actibilde, mandarine, pufuleti, ceara pt colorat niste cartonase, si vestitul PSP cu filmulete cu Mickey sau cantecele pt copii. A stat linistit Dani mai mult de 2 ore, apoi a dat o tura pe culoarul avionului, apoi mai flirta prin avion, si incet incet au trecut orele(in loc de 2,45 au fost 3.15…ne-au tinut in avion blocati, ba pt alimentarea avionului, ba nu a parcat bine avionul la aterizare…asta e, am rezistat cu brio peste 3 ore nemiscandu-ne mai mult de 2 m patrati). In Romania ne-a fost tare bine…se trezea dimineata la 8 si pe frigul ala tzusti afara la gaini, porumbei, catei. I s-a cam dat peste cap orarul somnului, dar a fost ok. Adica in conditiile in care se trezea la 8, pe la 11, maxim 12 sforaia de numa…apoi nu mai dormea toata ziua, dar seara la 9.30 era deja imbaiat, cinat, pijamaluit, cu milku-n bot (vorba adejului). I-a crescut pofta de mancare ceva de groaza, probabil din cauza lapticului bio, sau mai stiu eu, chestia e ca-l iau in brate si nu mai pot cu el…ma rupe… Ne-am bucurat de vederea familionului, a avut Dani babysitteri care i-au umblat in coarne cu duiumul, asa am profitat si noi de concediu. Vineri noapte(Halloween) l-am lasat cu parintii mei si noi am tulit-o la discoteca, conform planului. N-am venit acasa pana a 2-a zi dupa pranz, am ramas la un hotel in centrul Aradului. Dani, cata vreme a avut gainile-n preajma n-a intrebat de ma-sa sau tac’su. Iu-huu! Am prins timp frumos de tot, am cutreierat Aradul, am dat o fuga si pan’ la Timisoara(daca Muntele nu merge la Mohamed…), cred ca iar am pus kile pe mine(mancam tot pe-afara), ii clar ca am nevoie de dieta, cat de curand!! Drumul inapoi a fost usor si ala, a dormit mai mult de 1,5 ore pe avion) chit ca am plecat de la mama de-acasa la 8.30 dimineata si am ajuns la noi seara la 8…ne-am mai oprit prin Valencia la masa, mai la fratele meu cu cadouri una alta…Dani a dormit de la 7 seara la 7 dimineata…cu atata trambalat nici nu ma mir… Dayanara sa porti sanatoasa haina, tare faina…mi-am luat un palton gri scurt din Romania la 23€, adica 80 lei…redus de la 180#61514;. Cand primesti rezultatele la analize? Mai ce s-a distrat Iulia la ziua ei, ce bucurie pe ea la vederea tortului, si ce slaba esti mai Angi! Dianarus , scuzoaie multe multe multe…le primesti, doar cae u sambata eram pera nautita dupa Halloween party sa mai caut si posta, dar ne bazam pe mama, care are toate instructiunile Bambo si Antonia, niste frumoase ca de obicei in toate pozele voastre Carla Sanarate multa sa-ti revina vocea Dolores, spor la munca, o sa fie bine, ai sa vezi, pup Alexandra tie cum ti-a fost prima zi? Cand ma gandesc ca la mine a fost prima zi acum….19 luni!! Dayanara si aelita…ghici ghicitoarea mea: Dani canta de unul singur: pipiañooooos eiiiii, pipiaños Eiiii, si inca una: azi am dat cu degetul de la picior in rama usii, am vazut stele verzi si am scapat un `Mierda`. Ghiciti cine stie sa zica Mieda acum??? Inca n-am admirat sandokanii, precis am sa mor de invidie cand ii vad ca se iubesc ca de obicei, dar cu riscul de-a murii tot caut pozele… Poze de la noi diseara...de la servici nu pot vedea cardul...nu stiu de ce... Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Iulia si Ana. La multi ani puiului meu iubit. [s] va multumesc tuturor pentru urari. va iubesc pe toate. [pup] am scapat si de al doilea party - mai avem unul si gata - sunt franta. De la a nu face nika anul acesta - am ajuns la 3 party-uri - nu mai POC! fug la pregatiri - vin musafirii si eu nu sunt gata. v-am pupat - revin eu cand mai pot.
Miro[gravi] 14+ si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DBUNNY....bine ati revenit!eu una ti-am dus lipsa si abia asteptam sa te intorci.se vede ca ti-a priit in romania,eu astept pze.boala mea sa ma uit la poze... DAYANARA....am vazut si eu aici dar crede-ma ca nu mai tin minte unde.sa ma concentrez si daca imi aduc aminte iti spun.oricum nu cred sa fie pe aici alte firme de magazine decat sant la voi.poate ar trebui sa te uiti mai atenta sau sa intrebi la casa,sigur stiu alea... CARLA....pai asa ne fu vorba?ceiut,vitamina c,intins in pat...cu de astea sa te ocupi...iti trece daca esti cuminte.insanatosire grabnica. DIANARUS...multumesc![pup] ALEXANDRA?????DOLORES??????cum a fost prima zi de muncaaa????? Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s] LA MULTI ANI KARINA [s][s]!!!
Eu sunt cred ca ultima care face urarile! Eu sunt cu moralul la pamant...i s-a facut mamei rau tare...ea are probleme cu inima....am fost cu ea si cu Mark la cumparaturi...pe drum i s-a facut rau dar nu ne-a spus...cand am ajuns acasa,a bagat masina in garaj si eu l-am dat pe Mark jos din masina...si am vazut ca ea nu se mai coboara....cand mi-am intors fata am vazut-o toata transpirata si alba tare...o strigam si nu imi raspundea...doamne am crezut pe moment ca o pierd...eram si numai noi 3 acasa.....am fugit repede dupa apa..ea a ramas la volan....de abia i-am dat sa bea apa si o tot frecam pe fata si pe piept...nu am stiut cum sa o scot de acolo....intre timp a ajuns Marius acasa si a ajutat-o sa iasa....nu mai avea putere nici sa umble...am dus-o in casa si am chemat medicul! De la ora 5,de cand s-a intamplat...de abia acum si-a revenit cat de cat...![q]....doamne ca nu sunt buna de nimic! La servici......chiar nu am chef sa vorbesc despre asta....nu stiu ce au facut ce nu au facut...ca numai din 24 trebuie sa merg....asa ca inca mai stau cu Mark...va povestesc alta data! alexandra [mamica] de [copil] Mark Andrei 23.11.2006 [url="http://www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238"]slideshow Mark[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off Alexandra, n-ar fi mai bine s-o duceti la un spital s-o tina sub observatie? noi va dorim sanatate multa! Koko tare gingasi si frumosi sunteti! si eu tot camasa roz am planuit pt Dani pt ziua lui![8D] Andy in 2 poze tot citeste....instructiunile jucariilor?[:D] Miro tu nu bagi o poza cu burtoku? las ca te vedem noi la petrecerea Karei... Asa cum am promis...[url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/"] poze [/url] Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexandra, nu esti ultima care face urarile [zz] La multi ani, Karina! La multi ani, Ana! Mirona, Mayaione, sa va creasca mari fetitele, sa fie sanatoase si sa aiba mult noroc in viata (ca frumoase sunt deja [;)]) Va pup [pup] si sper sa ne mai intalnim aici multi ani de-acum incolo sa ne uram "La multi ani!" Iuliei i-am spus deja "La multi ani!" de o saptamana incoace. Se trezeste in fiecare dimineata cu "La multi ani!" pe buze. Trimit mesajul ca altfel risc sa depasesc ora 12 noaptea.
"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare" Angi [url="http://picasaweb.google.com/angighita2"]poze[/url] [url="http://www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]"]Iulia[/url] [copil] - 3 noiembrie 2006 - [url="http://www.geocities.com/angighita"]Jurnal[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult de tot pentru urarile facute si pentru aprecierile la adresa Iuliei (si a mea [;)]) Sunteti niste dragutze [pup] Roxana, ziua Iuliei a fost chiar astazi. Nu ma gasesti in lista fulguletilor... m-am sters eu demuuuult de-acolo [;)]. Dbunny, bine ai revenit. Ma bucur ca s-a distrat toata lumea. Auzi, dar macar stie ce inseamna "mierda"? Ca daca nu stie, nu-i grav, o sa-l uite (daca nu-l mai aude, normal). [pup] Dayanara, intr-adevar, foarte dragute doamnele cu haina. Rar vezi asa ceva [cool] Sa porti sanatoasa haina [pup] Dolores, cum a fost la servici? Alexandra, imi pare tare rau sa aud ca mama ta are probleme. Cred ca ai fost tare speriata. Sper sa nu fie nimic grav [pup] Dbunny, vad ca tare frumos s-a distrat Dani. Bravo voua. Frumos [pup] Miro, Mayaione, asteptam pozeleeeee... Eu daca am stat in picioare toata ziua de sambata (am robotit prin casa + chef) am avut probleme cu un picior. Il luxasem un pic cu o luna in urma si sambata s-a suparat pe mine. Ieri mi-am luat un manson elastic si acum pare OK. Iulia cand m-a auzit ca am buba la picior m-a pupat pe picior [olala]. M-am topit toata [il] Astazi, de ziua Iuliei am avut atat de mult de lucru la servici... incat nu am reusit sa ajung acasa mai devreme de ora 7 (seara). Va dati seama ca nici pe forum nu am putut sa intru, de-abia acum. Maine ma asteapta o zi aproape la fel de grea [bang] Va urez o noapte usoara. Va pup [pup]
"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare" Angi [url="http://picasaweb.google.com/angighita2"]poze[/url] [url="http://www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]"]Iulia[/url] [copil] - 3 noiembrie 2006 - [url="http://www.geocities.com/angighita"]Jurnal[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am vrut sa va spun ca sant la jumatatea butoiului intrata....dar cand am vazut ce-a patit mamica ALEXANDREI....ce moment cumplit si imi pare tare rau...mai ales ca e vorba de mama,unica pe pamant.sanatate si daca mai poti intra sa ne spui cum este.sa aveti grija de ea! DBUNNY.....frumosi,eleganti,imi place cum ai parul,cum arati...si daca mai spui vreodata ca ai sunci,colaci si mai stiu eu ce ....nu te mai cred niciodata.am vazut acum pozele,se vede ca ai aliura faina,ai picioare lungi,ai tzatze,par misto,ochelari pe nas,ce mai vrei?dani e neschimbta,ceva mai maricel de la ultimile poze trimise...cum e si normal.dar mor dupa cleurile care i se fac pe frunte...un scump,seamana perfect cu paco,numai ca are culorile tale. da,andi citeste instructiunile de la jucarii,ca erau unele de montat si nu gaseam....gaurile. maine va scriu cu ce problema ma confrunt...ne confruntam...si zau ca nu mai stiu ce metoda sa aplic....sper sa ma puteti ajuta si sa avem si noi succes.....dar hai sa nu va tin in suspans..n-am timp de dat exemple sa fiu mai inteleasa,dar ne luptam sa zicem MACAR ca facem pipi sau caca.nu spune frate nici unul,nici unul...ca-mi vine sa ma iau cu mainile de cap,mi-am pierdut rabdarea si nu stiu cum si in ce fel sa-i fac macar sa spuna... va doresc o noapte linistita! Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Karina !![flo][flo][flo] La multi ani,Ana !![flo][flo][flo] La multi ani,Iulia !![flo][flo][flo] ANGI-super pozele !ce simpatica,Iulia,sa te pupe pe picior... DOLORES-mult succes in noul loc de munca !!! ADINA-frumoase ca de obicei! KOKORINA-cand zice sa bagi adresa mail,e cu maimuta cu tot.cand zice ID,e fara maimuta[:)] DBUNNY -Bine ati venit acasa [pup] hahaa piañoooooooooos eiiii[:D][:D](pt cine nu stie ,vine de la cantecelul de la multi ani,cumpleañooooos feliiiiz . ) frumoase pozele ! ALEXANDRA-multa sanatate mamei tale si cand se face bine,sa discuti foarte serios cu ea si sa nu mai taca precum un copil mic cand i se face rau,oricat de putin rau crede ea ca ii este si oricat crede ca ii trece, ca doamne fereste! mai bine spune si nu se ajunge la mai grav ! Doamne,ce sperietura ! nu a fost infarct,nu ?? te pup si ai grija de ea !! KOKORINA-nu te agita,o sa invete ei sa spuna pipi si caca,crezi tu ca se vor insura si marita fara sa spuna? stai linistita,ca nu e asa ceva nemaintalnit ! Sofia zicea caca,de asta vara,spunea dupa ce facea,si din august -sept spunea inainte sa faca,noi credeam ca ne pacaleste,ne uitam si nimic,si la cateva minute o comitea ! am zis ca o invat cu oala,ei nu am apucat ca s.a imbolnavit si nu manca nimic si nu era momentul sa o stresez cu ceva nou,era ea destul de maraita continuu. dar apoi nu mai zicea ! acum nu mai zice NICI DUPA ! si mai nou,plange cand sa o schimb,cand o descopar. am zis ca o ustura,ca e iritata,nu vad nimic ! si cred ca are toane,ca nici nu vrea sa zica,nmici sa stea la schimbat,ca niciodata o iau cu forta ea care spunea si inainte si dupa,venea dupa mine caca caca si imi arata sa o schimb.. asa ca astept sa treaca perioada,cu calm,sigur va trece asa cum a aparut ,va trece ca multe altele.. ii repet mereu sa spuna caca atunci cand face(macar dupa),sa nu maistea asa... dar cand vede ca il iau pe Andrés pe masa de schimabt stie sa zica "cucaca" (a facut caca). tu repeta-le fara sa te enervezi,si vei vedea ca vor spune si ei . degeaba a zis Sofia mai devreme daca acum nu mai zice,nu vezi?? sa nu uiti sa le zici bravo cand fac caca,chiar daca numai de bravo nu iti arde tie cand iti muta nasul[:D][:D] [url="http://viatapentrumama.wordpress.com/"]Mary,o mamica de ian feb 2007,are nevoie de noi .[/url] [zana]Sofía (2ian2007) [copil]Andrés (22mai2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...