Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sophia si Pascal La multi ani, sa fiti fericiti, sanatosi si norocosi (norocosi oricum sunt ca se au unul pe altul :) si parinti extraordinari)! Koko sa va aduca sandokanii numai bucurii si impliniri, sa va bucurati de ei! Doamne, tare mult as vrea sa-i vad asa amandoi, imi e un drag de ei de mor ! Va pupam! Am dus-o pe Alex la gradi, se simte mai bine dar tot mai tuseste putin! Ma asteptam sa o duc cu cantec, dar nu a fost asa, cred ca i se luase si ei de mine, mai ales ca de doua zile ma tot batea la cap cu educatoarea:"educatoarea a zis, educatoarea a facut etc!" Hai sa va dau doua vesti: 1. La locul meu de munca s-a schimbat conducerea, au fost destituiti din functie directorul si sefii de departamente, mi-au zis colegii ca cei care asigura interimatul , sunt veniti de la Bucuresti si au organizat intr-o zi, super bine munca, fiecare stie ce are de facut si raspunde pentru ce face (era un haos acolo)! Asa ca ma gandesc serios sa nu-mi mai schimb locul de munca, mie imi placea ce faceam aici, era si salariul bun, dar dezorganizare totala si presiuni care depaseau limita mea umana de stres (si eu sunt rezistenta la stres)! Astept sa vad ce se mai intampla pana in ianuarie, ideea e sa vad cum impac si capra si varza sa nu se supere nici cei la care promisesem ca ma duc din ianuarie, ca se cam bazau pe mine! 2. Ne-am hotarat sa ne facem casa, avem un teren langa oras, ne gandim serios sa vindem apartamentul ca sa scapam de rate si cu banii care ne raman si ceva rezerve sa ne ridicam o casuta mica si cocheta! Pe noi ratele ne cam omoara! Acum studiem proiecte, facem planuri etc...e frumos, visam cu okii deschisi, Alex deja sera incepe cu creionul pe tablita ei :"aici vine garajul, aici vine geam etc", apoi zice "tati scrie tu", si ne facem planul toti trei! Sper sa reusim sa facem ceva , ca ma cam sperie caderea asta economica, imobiliarele nuprea merg, iar la noi depinde totul de 2 tranzactii care ar trebui sa ne avantajeze! sa vedem! Va pup! mama din 16 nov 2006 [url="http://good-times.webshots.com/photo/2063415880101635539ItSsAm"] Draga mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum][s]LA MULTI ANI! Sophia si Pascal [s] multa sanatate, bucurii si fericire alaturi de parintii vostri. Kokorina sa-ti traiasca mandrete de sandokani ... sa fie la fel de voiosi si frumosi toata viata lor.[bum] [pup][pup][pup] Mariana - mamicuta de 3 [zana] - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(nov.'06) Pot sa va spun astazi ca va iubesc ? Daca nu, pot sa va spun maine ? Dar poimaine ? Pentru ca va voi iubi in fiecare zi din viata mea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Sophia si Pascal!!!! Sa cresteti mari, frumosi, sa aveti numai noroc in viata si sa va bucurati parintii. Kokorina, felicitari pentru acesti doi copii minunati. [pup]
"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare" Angi [url="http://picasaweb.google.com/angighita2"]poze[/url] [url="http://www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]"]Iulia[/url] [copil] - 3 noiembrie 2006 - [url="http://www.geocities.com/angighita"]Jurnal[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce-as fi vrut sa fi avut un calculator in jurul orei 3.35 - of of La multi ani! Sophia - La multi ani! Pascal - sa cresteti mari si voinici - ca frumosi sunteti deja. Va pupa Miro, Kara, samburica si cu tati de nu va mai vedeti deja de atatea sarutari. Koko si Andy sa va traiasca minunatiile si sa va aduca numai bucurii. va iubesc!
Miro[gravi] 14+ si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sophia, Pascal-la multi ani sa cresteti mari si sanatosi si sa le aduceti numai bucurii lui mami si tati Carla asta este un pas mare si chiar ca aveti nevoie de mult noroc si nu doar la cele 2 tranzactii cat si pe urma la ridicatul casei.Noi am trecut prin asta ,si inca nu am terminat-o .Inca odata mult noroc S-ar putea sa trebuiasca sa o dau pe Daria la cresa.Speram ca abia la primavara sa vina momentul dar... Mihaela mami de DARIA-STEFANIA -16 nov 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dastefa
Sophia, Pascal-la multi ani sa cresteti mari si sanatosi si sa le aduceti numai bucurii lui mami si tati Carla asta este un pas mare si chiar ca aveti nevoie de mult noroc si nu doar la cele 2 tranzactii cat si pe urma la ridicatul casei.Noi am trecut prin asta ,si inca nu am terminat-o .Inca odata mult noroc S-ar putea sa trebuiasca sa o dau pe Daria la cresa.Speram ca abia la primavara sa vina momentul dar... Mihaela mami de DARIA-STEFANIA -16 nov 2006
crede-ma ca ma ingrozesc la ce ne asteapta cand om incepe cu santierul! Noua ne-a luat o jumatate de an sa amenajam apartamentul in care stam, o caruta de bani, nervii nu mai zic ....dar deocamdata suntem entuziasmati! mama din 16 nov 2006 [url="http://good-times.webshots.com/photo/2063415880101635539ItSsAm"] Draga mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI SOPHIA SI PASCAL! [s][s][s] Pentru cei mai frumosi gemeni multi pupici si multe imbratisari...sa creasca mari si frumosi ca si parintii lor! Dau si eu de baut...ca e sarbatoare mare....nora mea face 2 anisori![pahar][papica] alexandra [mamica] de [copil] Mark Andrei 23.11.2006 [url="http://www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238"]slideshow Mark[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu sanatate Sophia si Pascal, sa va dea Domnul tot ce doriti, zile senine si fericire, la multi ani sa traiti...[s][s] koko.sa-ti traiasca sandokanii, sa aiba mult noroc in viata si sa fie sanatoshi dolores si [copil]David Cristian -22.11.2006-
"Nu cred in sfaturi spuse pur si simplu, cred in sustinere, in omul care iti e neconditionat alaturi, fara interese. In cel care are rabdare sa te asculte si te indruma sa-ti urmezi instinctul"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De pe plaiuri romanesti urez si eu Multi Ani sanatosi si fericiti sandokanilor! Noi am calatorit mai bine decat ne.am asteptat...a stat in brate la tac'su 2 ore! A lipit actibilde pe geam, le/a dezlipit, le-a lipit iar, apoi a papat, apoi s-a uitat la Mickey, apoi s-a jucat cu masinuta noua...eu si toate babele din avion ne miram pe el cat a fost de cuminte. ultimele 40 de minute s-a plictisit si am plecat la cucerit...babele din avion bineinteles...fiecare ne-a intrebat unde mergem, cum ne cheama, cati ani avem etc etc..si Dani fiecaruia ii bolborisea si astepta sa fie laudat, mangaiat, pupat...[:I]. Aici toate scumpe, cam frigut, calitate proasta pe oriunde mergem, insa primirea bunicilor este extraordinara. Suntem dragaliti, pupati si cadorisiti grupa mare. A primit trotineta si bicicleta, dar cel mai extaziat este cand este lasat afara intre cei 4 catei ai bunicului[pk] Parintii mei stau la casa, mai la afara orasului, vine laptareasa seara cu lapte prospat muls, papam verdeturi din cultiv propriu, ce mai! genial! Va citesc mai pe indelete saptamana viitoare cand ne-om intoarce.[pup] Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...