Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogosi bestiale - reteta


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mcm N-am mai avut rabdare sa-mi raspundeti in legatura cu iaurtul. L-am incalzit putin intr-un ibric si am facut gogosile. Foarte bune, ma intrebam ce gust vor avea daca nu au zahar in compozitie. Dar invatati-ma si pe mine cum sa le fac cat mai rotunde.
Iaurtul eu il folosesc rece direct de la frigider, cat despre forma mai rotunda, eu pun usurel mai multa faina, o lingura, doua, trei in functie si de marimea oului iar cand le pun in tigaie ma folosesc de doua linguri(ite), cu una iau compozitia, cu celalata o imping rapid in tigaie si atunci ies destul de rotunde, nu stiu daca s-a inteles exact ce am vrut sa scriu. Spor la treaba si pofta buna. [:)] Eu una m-am specializat acum ca le fac zilnic, acusi ma duc sa caut vreo cura de slabire. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sal'tare popor de gospodine... eu nu am nimic cu gogosile voastre, chiar vroiam si eu sa fac fetei, insa mie mi-a iesit ceva ce arata crocant la suprafata si crud in interior.... stiti cumva un remediu pt repetenti ca mine?! Vreo sugestie ceva, ca poate oi avea curaj mai pe seara sa repet figura, si taaaaaaaaaare as vrea sa ramana pe masa si sa nu ajunga la cos iarasi.Si cine se incumeta sa imi explice, sa o faca ca pt cel mai mare prost, ca eu sint un antitalent desavarsit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca pun si niste zahar in compozitie are ceva? ------------------------ ADINA SI VLAD (17-11-2004) [url="http://s145.photobucket.com/albums/r237/VL-AD/?sc=3"] VLAD [/url] [url="http://community.webshots.com/user/adinabiro"]POZE CU PUIUTUL MEU[/url] [url="http://www.dropshots.com/vl-ad"]filmulete Vlad[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Eu am facut chiar aseara, si azi gasesc subiectul asta. Am reteta tot de pe dc, insa la mine e si cu 4 lingurite de zahar. Aseara am uitat sa pun zahar, mi-am amintit cand mai aveam cam jumatate din compozitie si am pus doar doua lg. Alor mei li s-au parut mai bune cele cu zahar in compozitie. Oricum, sunt super si fff usor de facut. Carmi si Fabiano-om-mare, ca papa:D (20.10.05)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...