Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De unde stiti?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pentru ca iubeste la nebunie copilul pe care il avem si isi doreste si altii cu mine,...pentru ca ma rasfata,pentru ca acum cateva saptamani am pierdut ceva,...ce costa mult si,..desi nu am plans,...ci chiar am incercat sa ascund durerea pierderii,m-a surprins cumparand ceea ce pierdusem,...pentru ca vrea tot ce este mai bun cand este vorba de mine si copil,...pentru ca m-a sprijinit 100% cand am decis sa ma duc la colegiu intr-un alt oras,...cu tot cu copil,..altul s-ar fi gandit mai intai la faptul ca isi va vedea copilul mai rar,...in fine,...sunt multe motive care fac sa trag concluzia asta.Nu o fi perfect,dar e minunat si mai bun de atat stiu sigur ca nu gasesc! noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca inca nu m-a dat pe mana tiganilor [:D].scuze... Nu stiu,pur si simplu stiu! [url="http://www.hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/"]Acceleratorul de particule (LHC) a distrus deja lumea?[/url] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele. ajutati-l pe Bogdanel! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare o stare de normalitate: - i se schimba vocea la tel cand vorbeste cu mine - seara la culcare ma ia in brate si imi incalzeste picioarele - dimineata zambeste cand ma vede - cand merge singur la cumparaturi cumpara pt mine ceva, o data a cumparat sosete colorate de copii in marimi diferite ca i-au placut modelele - ma suna sa ma imbrac gros sau vine sa ma ia de la metrou daca ploua sau e frig - ma tine de mana....cand suntem pe strada, sau la plimbare sau pur si simplu cand stam pe canapea E mai mult totusi decat gesturile pe care le face, e ceea ce simt eu cand suntem impreuna: ma simt frumoasa, libera sa fac ceea ce imi doresc, in siguranta. Eu am crescut intr-o familie cu relatii tensionate, cate-odata nu-mi vine sa cred ca se poate sa existe o relatie pur si simplu normala! cristiama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...