Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De unde stiti?


Recommended Posts

De unde stiu...mi-o spune de cel putin 50 de ori pe zi...ma intreaba daca-l iubesc [olala] cam tot de atatea ori...cand e in preajma mea nu se poate abtine sa nu ma sarute, sa nu ma "pipaie" pe ici pe colo, sa-mi spuna ca ma doreste...etc. Se ocupa de copii cand vine de la serviciu ca sa-mi lase timp si pt. mine, ma conduce la cursurile de gimnastica, chiar daca si eu conduc si as putea foarte bine sa merg si singura...nu vrea sa gatesc ca sa nu ma "obosesc" prea tare...ar fii multe. Si eu ador sa ma rasfetze astfel...sa-mi spuna ca ma doreste si ca ma gaseste frumoasa atunci cand eu sunt supa caci ma gasesc urata si grasa[:D] [url="http://community.webshots.com/user/sebilus?vhost=community&vhost=community"] pozici[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=59ecfb6ceda7fc8433bfcc&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url"] montaj[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna! Fetelor, am si eu o intrebare care ma macina de ceva timp... Sunt implicata intr-o relatie de 6 ani si am trecut prin multe incercari impreuna. Acum aproape o luna ne-am mutat impreuna si el se comporta exact asa cum imi doream. Viata noastra este ok din toate punctele de vedere, insa...este ceva...in sufletul meu! Il iubesc si fara el nu cred ca mi-ar fi mai bine, insa este cam platonica relatia...asa...zi de zi... As vrea sa reaprind flacara dragostei, sa fie iar ca la inceput, cu fluturasi, cu inimioare,stiti voi...insa nu stiu cum... I need help![:-/]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui andreea_cc
...pentru ca se trezeste noaptea si ma inveleste daca vede ca m-am dezvelit... ...pentru ca ramane alaturi de mine in ciuda a ceea ce fac... ...pentru ca e prietenul meu cel mai bun[cina2]
tu zici ca e iubire...dar yo zic ca EL are grija de pielea lui in felul asta... mai bine se scoala noaptea si te inveleste decit sa-ti aduca mincare la pat si ceai si blabla pe motiv ca ai racit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Citat:
citat din mesajul lui andreea_cc
...pentru ca se trezeste noaptea si ma inveleste daca vede ca m-am dezvelit... ...pentru ca ramane alaturi de mine in ciuda a ceea ce fac... ...pentru ca e prietenul meu cel mai bun[cina2]
tu zici ca e iubire...dar yo zic ca EL are grija de pielea lui in felul asta... mai bine se scoala noaptea si te inveleste decit sa-ti aduca mincare la pat si ceai si blabla pe motiv ca ai racit.
guestus, pentru fiecare iubirea are alta nuanta! acuma ca tie nu-ti place sa-ti ingrijesti sotia/iubita, cand e bolnava, e alta treaba! [pk] Kari Daca schimbi calitatea gandirii, vei schimba obligatoriu si calitatea vietii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma iubeste sotul. Nu se iubeste nici pe el, nici pe ai lui. Momentan, nu stiu sa ma iubeasca (barbateste, nu prieteneste [:D]) nici un alt barbat. Nu-mi plang de mila; imi pastrez speranta. M-am linistit cand am citit ce scriu cele iubite: deci nu mi se pare mie ca asa ar trebui sa fie, adica frumos! [olala] Guestus, esti distractiv! Te-a emotionat subiectu' asta si, ca sa nu se vada, o faci pe duru'? Ce cauti, de ai ajuns sa citesti pe-aici? Vrei sa vezi daca iubesti? [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...