Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui raluca_85
mi-a raspuns la email si mi-a spus ca ma iubeste mult de tot, ca vrea sa fie cu mine, si ca ma vede si pe mine in viitorul lui. ce nu mi-a placut e ca nu mi-a spus asa cum vroiam eu, dar totusi e bine! n-aveti idee cat de fericita sunt acuma :D adelle mersi de raspuns, dar nu ma refeream la casatorie, sunt prea tanara ca sa ma casatoresc, vroiam doar sa stiu ca relatia noastra merge undeva si ca nu-mi pierd timpul (se pare nu mi-l pierd) :D
Raluca, oare este de ajuns un e-mail? chiar daca este scris in varianta care sa iti placa tie? lasa putin lucrurile sa se sedimenteze, ok? si mai ales lasa faptele sa "spuna" cel putin la fel de mult ca si aceste cuvinte care ti-au mers la inima...deci lasa-l sa vina cu niste confirmari ceva mai solide decat doar un e-mail. Ezitarea lui de a-si petrece sarbatorile cu tine a fost cel putin ciudata, nu e un fapt de care sa te legi toata viata de acum incolo, ci doar o varianta dintre mai multe posibile - varianta care sa iti arate ca lucrurile pot fi uneori cum le visam, iar alteori diferite. ...iar cat despre cei 7 ani petrecuti impreuna, considera-i, orice ar fi, o perioada frumoasa impartita cu un om la care tii. Pe mai departe depinde de voi amandoi. Ira [gravi] 29+ mami de [fetita] Lizuca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nuuuu, ira_liza, n-ai inteles bine. era vorba sa stau la el vreo 6 saptamani ca atata am vacanta. a zis ca i-ar placea foarte mult sa petrecem acel timp impreuna, dar nu poate pentru ca tocmai si-a mutat toate lucrurile din beci la el in camera, si nu e loc nici sa umbli. sigur ca petrecem sarbatorile impreuna! si craciunul si anul nou--de anul nou mergem 2 nopti la niagara falls. mi-a trimis multe emailuri sa ma linisteasca, dar numai atata poate face pentru ca eu sunt in europa si el e in canada. eu sincer simteam (si simt) ca ma iubeste, si ca chiar asta e adevarul...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...