Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (51)


Recommended Posts

Monica,venim si noi la intalnire,dar sambata asta Mihnea e in excursie.... Vicky,sa-ti traiasca copilasii(adica zebrele) [pup] pe -ale mele le-a luat colega mea ca acasa cu pisica nu merge,as vrea io dar inca nu cred ca as putea sa fac sa se intelega un copil cu o pisica si cu pasarele [alcool] e ca aia cu capra varza si lupul [:D] aporpr de asta...veni o matracuca la usa mea sa faca scandal... io nici nu o stiam desi suntem vecine de palier9asta ca ce ma intereseaza barfa! [:D]) ca cica de ce bat io cainele... de 2 zile vine un caine si doarme pe presul meu si saracul e amarat si cu labuta rupta,batai ii mai trbuie? io n-am batut in viata mea un caine,pe Mitzu am mai altoit-o da' cand a facut kk in pat [:D] si-i zic"care caine tanti?! m-ai vaut matale ca am batut vreun caine?" ca daca il mai bat imi arata ea mie? zic plina de nervi:"adica ce-mi faci,imi iei caii de la bicicleta?! [alcool] si pe urma ca daca mai arunc gunoiu' nu stiu cum... si io nici nu arunc gunoiul ca e treaba altora,dar si cand il arunc il arunc cu punga speciala...deci [bang] ma intreb ce o fi patit lumea asta? o fi de la criza asta economica?![alcool] na,ca va spusei si voua,ca tare m-am enervat ca de cand sunt nu ma certai cu nimeni [alcool] felele va [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am intrat si eu ca am vazut ca este rost de intalneala.Din pacate noi nu prea putem in we. ca tot timpul intervine cate ceva fiind si sotul liber atunci. Voi stabiliti intalnirea si vad cum fac ca sa ajungem si noi. Andreea, sa-ti traiasca amandoi puiutii, micuta e o dragalasa, tu cum te simti? Vio, ca o consolare, sa stii ca peste tot exista si uscaturi [pup] Mire, sa stii ca nu am uitat de ce ma-i rugat dar nu am mai luat legatura cu anca zilele astea. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, la sf. lunii e vacanta o sapt., poate reusesc sa "fur" o zi sa ne vedem si cu fetele care n-au timp in wk! Vio, cred ca de la criza e lumea cu fundu-n sus[alcool], am mai intalnit si eu exemplare de-astea, certarete, dar nu in bloc, ci vanzatoare la diverse magazine si tarabe[bang]. Chiar acum dimineata am avut si eu un show, de mi-a pierit buna-dispozitie instant, batoane mi-au trebuit la 6 dimineata? Petrecere frumoasa lui Mihnea in excursie, unde merge? [pup] fetele, sa aveti o zi buna. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! [pup] Vicky,nu te mai supara ca nu se merita [pup] pe mine m-a durut inima aseara de la suparare si oare se merita? sa ma supar eu pt cine stie ce necunoscuti? de acum nu mai raspund la provocari....nu-i raspundeam nici asteia, dar cand te trezesti cu cineva la usa zici ca vine pasnic [alcool] Dory[pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor, Vio, Vicky, nu mai puneti la inima prostia unora, ca va faceti rau voua insiva![pup] Intalneala placuta cu Monica. Ce-as mai veni si eu! Aici e urat si dimineata era un strat subtire de tot de zapada. Acum nu mai e [:D] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url] [url="http://b3.lilypie.com/CmZlp2.png"]Din ce in ce mai mare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut un filtru maaaare de[cafea], Dani e racit[bang] si toata noaptea ba avea nasul infundat, ba a a trebuit sa-l schimb ca era transpirat (de la Paracetamol). Asa ca azi sta acasa cu Adi si eu picotesc pe la servici[q].

[pup] fetele, sa aveti o zi buna!

 

Vicky

 

http://community.webshots.com/user/viki39

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata ANDREEA LA MULTI ANI multa sanatate,sa iti traiasca copilasii si sa fiti fericiti cu totii[pup][pup] VICKY ai dreptate si noi suntem in vacanta si poate ne vedem ziua,sa vedem ce zic si restul fetelor DORY multumesc[pup] VIO nu te mai stresa pt toate nebunele[:D] LEXI stiu ca in germania e urata vremea mai mereu ALINUTZZA pe unde disparusi?[:D] noi suntem bine,burtica a inceput sa se vada deja..bine ca este si un strat de grasime dar mie imi place sa zic ca e de la bebe[:D][:D] altfel suntem bine,fug la treaba si mai revin [pup][pup] la toata lumea MIRELA mami de andreas nazdravan si graviduta 8+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragelor, Nici n-am apucat sa citesc tot, doar partea cu intalneala [:D] Deci noi putem oricand, weekend sau in timpul saptamanii cu doua exceptii - doua sambete - si anume 7 si 14 (avem doua botezuri si trebuie musai sa mergem, si mai sunt si la Fetesti). Aaaaaa, mi-am mai adus aminte de o exceptie - 31 ianuarie - se marita nasa noastra de cununie asa ca...si asta e musai. Pe mine iar m-au apucat creatiile. Va arat eu in cateva zile ce am facut ca tot bibilesc la ele de vreo doua zile. Da' de data asta, cred ca ma apuc si le si vand. Pe bune. As mai sta dar s-a trezit piciul si il aud cum bodogane pe limba lui. Va pup [pup] O zi frumoasa sa aveti Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...