Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (51)


Recommended Posts

buna fetelor, felicitari Andreea pt BB Ilinca [pup] sa creasca mare si frumoasa si sa aiba parte numai de noroc! [pup] Monica voi sunteti pe drum? Mire,cum mai esti? cum stai cu greturile?![:D] Vicky,cum e Dani la noul after?sper ca acum e ok si doamna [:)] Alina [pup] Karli,la multi ani soacrei... cel mai comod cadou "sunt" cosmeticele[:D] noi am patit necazul vineri seara [q] Mihnea s-a urcat pe marginea patului,cum face de fel ...numai ca de dta asta a cazut cu dintele din fata exact intr-un piron al patuli(car e ddin fier) si a facut dintele praf [bang] si era si cel nou [bang][bang][bang] prima mea reactie a fost sal cert ca i-am spus de zeci de mii de ori sa nu se mai urce acolo [bang] pe urma cand l-am vazut plin de sange si cu dintele varza si mai si tremura i-am spus ca-i pun cel mai frumos dinte din lume ca oricum ala era cam urat [:D] noaptea a avut cosmaruri,m-a totr straigat...pana la urma l-am luat cu mine in pat sa doarma,ieri era f suparat si a stat cuminte de ziceai ca nu exista copil prin casa,dar de azi vad ca-si revine....e cu sania in parcul Carol [alcool] partea proasta e ca acum dintii sunt in crstere si posibil sa nu putem pune nimic in loc ...desi dintele e rupt pe jumatate,ma gandeam ca poate fi imbracat... offff,copii astia...am plans de am murit vineri...si azi m-a intrebat de ce am plans atunci? zic "pai,asa plange o mama, ca o doare sufletul de copilul ei!" si el "crezi ca o mama vitrega ar plange pt mine?"[:D] va pup pe toate, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata fetelor hai mai VIO ca m-ai facut sa plang[q],da asa e,numai o mama poate stii...[pup][pup][pup]multi lui mihnea sa-i treaca si lasa ca pune-ti voi altul,din cate stiu eu ca am avut si eu o vecina care a patit-o cu dintele nu cred ca il imbraca acum,cand ajunge copilul la maturitate,dar asta era mai demult,acum cu tehnicile astea,poate se rezolva[pup] MONICA inca nu mi-au trecut dar mai am putin [:D],ati ajuns? fetelor eu azi ma duc la dr sa ved samburelul sau samburica si de emotii l-am si visat azi-noapte pe dr[:D] VICKY nu mai dai nici o cafeluta nimic? sau chiulesti? va pupic pe toate si va doresc o saptamna minunata MIRELA mami de andreas nazdravan si graviduta 7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]. Vio, imi pare rau pt. dintisorul lui Mihnea[q]. Recunosc ca si Dani le are pe-astea, cu saritul dintr-un pat in altul, uneori am senzatia ca e ori maimutica, ori iedut, ori cangur, ca prea sare prin casa[:D]. La noul after e f. bine, oricum el o place pe d-na, ca e calma, nu tipa si nici nu vorbeste tare (ca la el tot tipat inseamna[bang]). Mai nou, il doare burtica dimineata si i se face greata, de emotii[bang]. Ca daca da test si nu stie, ca daca greseste ceva si-l cearta d-na? E un copil super-sensibil, de asta am preferat sa-l mut aici, ca au si psiholog si lucreaza cu ei. Sambata mergem cu scoala in excursie la Azuga. Abia astept, sunt si eu copil si vreau cu saniuta[:D]. Monica? Cred ca a ajuns... Mirela, [pup]sa treaca greturile. [pup] fetele, sa aveti o saptamana minunata. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! saru'mana de incrajari![pup] dar tot sunt trista [q]....incercam sa ne gandim ca se va rezolva cumva! Mire bafta multa sa-ti vezi samburelul ce vrei tu sa fie si sa fie sanatos [pup] Vicky[pup],ma bucur ca mergeti la sanius...e fain sa mergi cu copii,am fost si eu anul trecut si mi-a placut! pup copilas sensibil [pup] fetele celelatle sunt in concediu? [:D] ve pup pe toate [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor si la multi ani! un an nou cat mai bun! Am revenit si noi sambata noaptea din concediu. Din pacate 3 sferturi din concediu l-am petrecut in casa pentru ca Maria a facut o viroza urata, cu tuse puternica, mucozitati multe in gat, febra... Asta e si motivul pentru care nu v-am mai sunat pentru intalnire. Imi cer mii de scuze, dar nu am avut ce sa fac. Am tot sperat ca-i va trece, am fost cu ea la 2 spitale in toiul noptii, ne-au dat niste siropele dar ea e in continuare bolnava. Sper sa scape cat mai curand de tusea asta ca doarme tare prost noaptea. In rest ne-am simtit foarte bine acasa, nu as mai fi plecat... Inca o data imi cer scuze ca nu m-am tinut de promisiunea de a ma intalni cu voi, nu luasem in calcul posibilitatea ca fii-mea sa se imbolnaveasca. Greseala mea...[bang] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url] [url="http://b3.lilypie.com/CmZlp2.png"]Din ce in ce mai mare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Lexi [pup], imi pare rau de Maria ca a fost si este bolnavioara. Sper sa treaca repede. Si cu intalnirea lasa, ca ne intalnim cu toate data viitoare cand vii. Mai importanta este Maria! Saru' mana mult de urarile de Craciun si Anul Nou. Nu ti-am raspuns la mesaje ca am avut telefonul busit, si mesajele am reusit sa le citesc abia dupa anul nou. Vio ufffff, imi pare rau de dintisor! Sper sa se poata repara cat mai repede. [pup] Vicky te invidiez pentru sanius! Nu m-am mai dat cu sania....de nici nu mai tin minte de cand. Distractie placuta iti urez de pe acum. [pup] Mirela aiiiiiiii, ce emotii! Iti vezi samburelul! Vai de capul meu ce frumos! Sa ne arati si noua poze cu samburel. [pup] Piciul meu e mai bine. S-a reparat burtica, deja am inceput sa ii introduc si iaurt si cateva legume in plus, dar tot regimul este baza. Au inceput sa cedeze si mucisorii si tusea, mananca ceva mai bine, inlcusiv lapte. Deja are mai multa energie si copilul meu cred ca incearca sa recupereze saptamana trecuta cand n-a avut chef de facut prostii, ca azi numai de prostiute s-a tinut. Si uitati asa scapam noi de boala si ramanem in loc cu un rasfat maaaaaaaaaaaaaareeeeeeeee cat Casa Poporului. Partea proasta este ca raceala de care ziceam eu ca am scapat...s-a intors. Asa ca sunt iar cu nas infundat, tuse, stranut, si tot tacamul. Ma duc sa zac in pat. Va pup pe toate [pup] Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Mirela, te asteptam cu vesti "calde" de la dr.[:D]. Lexi, multi [pup] si multa sanatate Mariei, nu-ti face probleme, o sa mai veniti in tara si ne vom vedea atunci. Vio, dintele se imbraca, bine ca nu s-a lovit mai rau, putea sa-si sparga capul, sau sa-si rupa ceva, Doamne Fereste! [pup] sa nu mai fii trista! Alinuta, ma bucur ca piciulica se simte bine, ai grija de tine, sa te faci bine repede, sa nu-l molipsesti si pe el. [pup]fetele, las o [cafea]si[fuga]la treaba. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor! Multumesc mult pentru intelegere![pup] Stiam eu ca n-o sa va suparati prea tare. Noaptea asta a fost prima in care Maria nu a mai tusit. Da Doamne s-o tina tot asa! Mirela, ce-ti face samburelul? Abia astept sa vii cu vesti![pup] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url] [url="http://b3.lilypie.com/CmZlp2.png"]Din ce in ce mai mare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, va astept la o[cafea]. Mi-e soooooomn, nici nu pot sa gandesc[bang]. Azi noapte am visat urat, n-am dormit prea bine, si cand in sfarsit adormisem si eu mai bine, a sunat ceasul[q]. Mai [cit]

poate ma dezmeticesc cat de cat.

Va [pup] cu drag.

 

Vicky

 

http://community.webshots.com/user/viki39

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata va scriu in fuga pt ca suntem in inventar si nu prea pot sa stau pe net am fost la dr,samburelul are 9.3cm cred sau mm,mi-a zis ca totul este ok,singura avertizare de care ma si asteptam a fost sa nu ma ingras prea tare[bang] greturile s-au mai diminuat,ma simt mai bine si sunt ffff fericita de ANDREEA mai stiti ceva?au venit acasa? LEXI stai linistita ca nu ne-am suparat[pup] VICKY multumesc de cafeluta,mai beau cate o gurita mica cateodata va pupic pe toate nu mai poooot sa stau,o zi buna MIRELA mami de andreas nazdravan si graviduta 7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...