Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

MODEL DECLARATIE IN FAVOAREA PARINTILOR ADOPTIVI


Recommended Posts

  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eu am fost la medicul generalist care mi-a dat un cerificat medical in care sunt trecuta "clinic sanatoasa"; mai este loc si de parafa medicului psihiatru; analizele solicitate sunt HIV si Sifilis -dupa ce obtinem analizele + control psihiatru, trebuie sa revin la generalist ptr o parafa de la medicul director. o viitoare mamica de [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Buna fetelor, La fel ca si doamnele de dinainte am aceasi problema.Nu stiu de unde sa iau formularul medical .Am fost la medicul de familie si mi-a spus ca habar nu are despre ce e vorba.De unde as putea sa-l iau?La o clinica privata oare gasesc, ma ajuta cineva acolo? Si caracterizarile ...dac are cineva vreun model va rog din suflet sa imi trimiteti si mie.Cam stiu eu despre ce este vorba dar as vrea sa ma conving. Va multumesc anticipat! Sa ai putere sa spui da, sa ai putere sa spui nu si in orice clipa grea sa ai putere sa fii TU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna acel certificat tip A5 trebuie sa aiba 3 stampile (director medical, medic psihiatru, medic generalist), noi l-am facut la clinica ROMAR costul lui fiind de 70 ron /persoana (nu este mult)iar ca analize cei de la dgaspc ne-au cerut doar testul HIV. am obtinut certificatul intr-o zi bafta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...