Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

MODEL DECLARATIE IN FAVOAREA PARINTILOR ADOPTIVI


Recommended Posts

  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc din suflet pentru modelele de caracterizari.Cu ce mai am si eu o sa iasa bine. Daca puteti imi rapundeti la intrebarea cu analizele [help] Unde ma pot duce ,medicul de familie a dat din umeri asa ca..... multumesc Sa ai putere sa spui da, sa ai putere sa spui nu si in orice clipa grea sa ai putere sa fii TU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult dpluhovici, am primit caracterizarile tale, sper sa ma descurc. Simo_75, apropo de analize, eu voi merge la ROMAR, am sunat astazi acolo, nu se fac programari;am nevoie de un ultim certificat deoarece stau cu soacra mea si trebuie sa-i fac si ei. E greu intr-adevar pana adunam toate cerintele dar efortul nostru va fi raspaltit de bunul D-zeu. va pup o viitoare mamica de[bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui manu2009
Multumesc mult dpluhovici, am primit caracterizarile tale, sper sa ma descurc. Simo_75, apropo de analize, eu voi merge la ROMAR, am sunat astazi acolo, nu se fac programari;am nevoie de un ultim certificat deoarece stau cu soacra mea si trebuie sa-i fac si ei. E greu intr-adevar pana adunam toate cerintele dar efortul nostru va fi raspaltit de bunul D-zeu. va pup o viitoare mamica de[bibe]
Buna , Eu am facut certificatul A5 la ROMMED 2000 (in zona Dristor - Bdul Decebal) Telefon/fax: 320.60.87; 327.04.41; 031.409.53.41 Mobil: 0726.366.370; 0788.307.370 Ne gasiti de Luni pana Vineri intre orele 8.00 si 20.00, si Sambata intre orele 8.00 si 14.00 la adresa : Strada Dristorului Nr 4, Bloc B13, Scara 1, Apartament 1, Parter, Sector 3, Bucuresti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

notat, multumesc mult de tot. Acest forum este ca un dar de la Dumnezeu,am citit aproape tot ce trebuie sa stiu despre adoptie si am gasit aproape toate raspunsurile de care aveam nevoie. IT- si noi tot la inceput de drum suntem si inca suntem un pic dezorientati dar cu incredere si putere eu zic ca le rezolvam pe toate si vom avea si noi un ingeras in viata noastra sau cine stie ..poate chiar doi. Suntem la faza de strans acte si sper sa le strangem cat mai repede. va pup si va multmesc inca odata Sa ai putere sa spui da, sa ai putere sa spui nu si in orice clipa grea sa ai putere sa fii TU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...