Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Juniori de iunie-iulie 2003 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare fetelor ! [flo] primiti felicitari cu intarziere pt Sf Ion?! [alcool] La Multi Ani ! si mii de impliniri pt toti cei dragi voua care poarta numele de Ion/ Ioana [olala] aseara m-a suparat tudor rau de tot. e drept ca STIU ca noi am gresit in educatia lui destul de rau, fiind praslea si, deci, rasfatatul familiei [bang] sa va povestesc dara... am fost sa luam cina la Mc Donald's - invitati de o matusa de-a mea. am mancat toti frumos, de m-am si minunat de ei - ii admira lumea ce frumos stau la masa si mananca [cool] chiar ma gandeam ca sigur asta nu-i de bun augur, tre' s-o dea in bara pana la urma [:D] in final, terminam mancarea, aruncam resturile, si hai sa-i imbrac; ei se tot bateau cu jucariile, asa ca m-am cam enervat si m-am ratzoit nitel la tudor, de control. el de felul lui nu suporta sa ii se faca observatie, indiferent cum, cand sau unde. asa ca imediat a ripostat: a scos limba si m-a scuipat in obraz (sunt convinsa ca stiti 'reteta' [:D] am vazut multi copii facand asta...) ei bine, pt ca nu era prima data (adica se mai intamplase dar cu frate-sau, nu cu mine [bang]) si mereu i-am explicat cat de urat este, si mai ales pt ca m-a enervat rau de tot instantaneu gestul, i-am dat jap-jap 2 peste gura. jur ca am fost atenta nu cumva sa-l ating la nas, pt ca stiam ce urmeaza la cea mai mica atingere, dar deh, locu' stramt [:I]... a inceput sa urle cat il tineau plamanii ca din cauza mea i-a dat sangele pe nas [bang] asa ca va dati seama de-acu cum se uita chiar TOT restaurantu la noi, vreo 2 angajate au venit sa vada ce se intampla si cu ce pot fi de folos... [alcool] pana la urma i s-a oprit rapid sangerarea, eu am continuat sa fiu suparata pe el toata seara si pedeapsa majora a fost ca nu au avut voie sa vada "canguru jack" (bogdan avea si el o pedeapsa din cauza unui minus B la scoala [;)]) iar praslea s-a culcat singur, fara mine. dar, evident, NU si-a cerut iertare decat de dimineata, cand i-am spus eu ca ar trebui sa ne impacam daca isi cere scuze [q] m-am intins ca o placinta... dar chiar ma bucur ca a inviat subiectul nostru [pk] asa ca am profitat de ocazie sa povestesc nimicuri ca in vremurile 'bune' [asia] [url="http://razvan-glinta.piczo.com/?g=36969912&cr=1&nsrc=slh"]Ajutati-l pe Razvan sa lupte cu o boala necunoscuta![/url] ________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, ma bucur ca nu ne parasesti, floricico [flo]. Anamaria, eu drept sa spun faza cu scuipat in obraz inca nu am vazut-o :). Eu cred ca sunt norocoasa, Ste4fania nu prea face scene, decat figura clasica in care ii fac observatie pentru ceva si dupa aceea face ea pe suparata. Cumva se simte cu musca pe caciula ca a gresit dar nu vrea sa recunoasca. In situatii din astea eu o las de capul ei pentru ca nu ajuta la nimic sa o tot cicalesc si in final se rezolva de la sine, ii trece supararea. Magda, ce ma bucur ca te aud, chiar daca telegrafic :). Ia sa vedem, cine nu a mai intrat de mult dar mai avem sperante :)? Aditzu, martta, Bychi, Nicol? Eu sunt la regim. Daca anul trecut am reusit sa ma las de fumat acum vreau sa slabesc [:D]. Am planuri mari. E cumplit [bang]. Dar trebuie ca schimbam prefixul din 6 in 7 la kilograme [:I].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana cred ca e invers [:D] vrei sa treci de la 7 zeci de kile la 6 zeci nu?! ca altfel iti recomand regimul meu: tort de ciocolata, snitel si cartofi prajiti, ciocolata, inghetata, slanina si tort [alcool] [url="http://razvan-glinta.piczo.com/?g=36969912&cr=1&nsrc=slh"]Ajutati-l pe Razvan sa lupte cu o boala necunoscuta![/url] ________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia: acum am vazut ca nu am schimbat semnatura...mersi.Deocamdata nu pot, pt ca nu functioneaza prea bine site-ul. Dana: nu am sa caut scuze ca nu am mai intrat, pt ca timp pt cateva vorbe as fi gasit...chiar ma bucur ca voi sunteti inca aici Magdone; sper ca sunteti bine acolo. E frig la voi, nu? Magda si Alex(4 ani si 6 luni) ,,Lasati copilul sa vada, sa auda, sa descopere, sa cada, sa se ridice si sa se însele! Nu folositi cuvinte când actiunea, faptul însusi sunt posibile!#8217;#8217;
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Floricico, poate nu ne mai parasesti acum [flo] Magda, de frig nu e foarte rau, azi -4 grade, chiar cald [:D] doar zapada asta ne omoara, azi am deszapezit eu si ieri la fel, ca pe saracul Gabi il doare spatele tot din cauza asta bineinteles, cred ca o sa ne cumparam masina din aia de dat zapada pana la urma ca nu se mai poate:) Anamaria, chiar vroiam sa te intreb cum te descurci cu 2 baieti, ca eu cu unul capitulez, simt ca nu mai pot, stoarce orice energie din mine. In comparatie, Olivia e parfum, nici nu o simt, foarte mare diferenta intre ei. Pupici Magda, mami de Razvan (19 iulie 2003) si Olivia (31 mai 2008) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor ! [flo] magda ms de grija pt cum supravietzuiesc cu teroristii mei [:D] ce pot sa zic?! seara ma simt stoarsa ca o lamaie care e prea mica pt salata la care e nevoie de acreala [alcool] dar sunt scumpi si mi-e drag de ei cand se intampla (rar, ce-i drept [cool]) sa fie cuminti, sa isi arate dragostea fratzeasca unu pt altu, sa-si pastreze o bucatzica din bomboana... in rest, sunt permanent arbitru la lupte3 - de la greco-romane la karate, fotbal-cu-sutu-in-fundu-lu-frate-mio si alte sporturi extreme [:D] dupa pedeapsa cu scuipatu s-a mai cumintit praslea, sa vad cat o dura [pk] dana te felicit ca ai o fata cuminte, dar 'comparison n'a pas raison' because [:D] si la mine bogdan a fost mereu cuminte si intelegator, beleaua este cu little brother care speculeaza orice farama de rasfatz de care se bucura din plin [alcool] cornelia nu ne-ai povestit nimic... cum te simti?! de fapt a si trecut perioada greturilor [:D] asa ca sarcina usoara in continuare! [olala] G - keep in touch [flo] [url="http://razvan-glinta.piczo.com/?g=36969912&cr=1&nsrc=slh"]Ajutati-l pe Razvan sa lupte cu o boala necunoscuta![/url] ________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urari.[cheers] Dana, succes cu regimul. Cum ai reusit sa te lasi de fumat ? Mi-ar trebui o motivatie foarte puternica si muncesc destul de mult, ceea ce inseamna si lots of coffee, care merge de minune cu tigarile. Magdone, e frumos sa fie atata zapada... Imi aduce aminte de copilarie. Cata a mea s-a tavalit ieri in zapada din curte, era asa de fericita... Floricea, [flo] PS La voi a venit Zana Masuleta ? Lui Cata a inceput sa i se miste un dintisor. Si inca o intrebare... V-ati gandit daca ii dati pe pitici la scoala de la 6 sau de la 7 ani ? A mea a inceput sa se plictiseasca de gradinita, vrea ceva mai mult, dimineata cum se trezeste, la ora 6, vine la mine cu carticele sa facem lectii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de mult nu am mai vazut forumul nostru atat de animat! ma bucur maxim. da,catale, la noi a venit "zana maseluta", i-a cazut alexandrei incisivul drept de jos, dintisorul nou e iesit binisor, adica foarte vizibil si i se misca si urmatorul dinte. desi tati are diploma de stomatolog, se pare ca dintzarul de serviciu tot mami este. m-am chinuit o gramada sa i-l scot, era atat de mic incat imi scapa dintre degete, din ata, din cleste... cornelia, chiar, da-ne detalii despre starea ta. cand afli ce sex are sa ne spui!!! m-ai impresionat extraordinar cu intuitia sau nici nu stiu cum sa o numesc a lui stefan. cand va aud ce patiti cu baietii imi zic ca bucuria mea ca am baiat cuminte este asa de trecatoare...bag de seama ca baietii sunt f cumintei, sau mai cuminti decat fetele, pana la o anumita varsta. prin parc observam ca de la 2,5-3 ani incep sa se manifeste mai "zgmotos".asa e? apropo de slabit: aveti idee daca pot consuma ceaiuri laxative/antiadipoase atata vreme cat alaptez exclusiv? presupun ca raspunsul e nu, da eu tot intreb, doar-doar. sunt f afectata de faptul ca am 66 kg, adica vreo 16 in plus, ma simt greoaie, haine nu am, ce vreau sa imi cumpar sta pe mine ca dracu si plec nervoasa din magazin, vreau hainele mele frumoase din nou si nu stiu cum sa fac sa ajung mai repede la masurile acelea. am ramas cu un fund cat banita si o burta de zici ca sunt gravida in vreo 5 luni. mi-am propus ca in vreo 2-3 luni sa merg la electrostimulare, masaj, etc...dar pana atunci sa nu somez[q] si inca ceva, mamici cu experienta ce sunteti, sfaturi pt masit productia lactata aveti? Alexandra mare, Alexandra mica (10 iulie 2003) si Vladimir (21 septembrie 2008) http://picasaweb.google.com/alexandracojocaru2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...