Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Juniori de iunie-iulie 2003 (7)


Recommended Posts

neatza si de la noi. magdone - eliza are piciorusele strambe si face masaj si poarte orteze. despre dintisori...la fel si stefan...in fiecare zi imi spune ca cica i se misca un dinte, dar de unde...se autosugestioneaza![:D] alina - te invidiez...la munte, apoi la mare....ce frumos! gio - multa sanatate evei.taisia e bine?[pup] va pup pe toate.[pup] gabi, mamica de stefan(13.07.2003) si eliza(28.10.2007)http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gio, multa sanatate Evei, ai grija sa nu ia si Taisia. Alinuta, ce frumos, sa vezi oceanul si sa te poti bucura de nisip :). Ma bucur sa descopar ca nu sunt singura cu asemanarea cu mamele. Putem deschide un club, ceva :). Noi plecam sambata la prima ora la schi asa ca ne mai auzim peste vreo 10 zile. Intre timp va doresc multa sanatate, rabdare si liniste :D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate Evei, Gio! Gabi, nu stiam de Eliza, poate ca n-am fost pe faza cand ai zis, si acum e mai bine de cand cu masajul? Alinuta, norocoasa mai esti tu cu soarele. Ia sa-mi fac eu timp sa pun ceva poze cu nametii de la noi ca sa vedeti cu ce ne luptam noi. Sa va arat ce ajutor am [url="http://picasaweb.google.ca/magda.udrea/Olivia#5293524231863490978"]aici[/url] Magda, mami de Razvan (19 iulie 2003) si Olivia (31 mai 2008) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana - distractie placuta.sa te gandesti si la noi... magdone - e mult mai bine cu masaj.wow ce baiat mare ai....eu nu l-am lasat niciodata pe stefi sa-i dea de mancare elizei...ia sa incerc...[:D] pupici. gabi, mamica de stefan(13.07.2003) si eliza(28.10.2007)http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, eii nu-ti inchipui ca l-am lasat singur asa doar putin ca tot insista. Dana- distractie placuta la ski! Magda, mami de Razvan (19 iulie 2003) si Olivia (31 mai 2008) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor! [flo] din ce solutii am gasit pe aici vis-a-vis de (ne)asemanarea cu mama... ala cu numaratoarea merge si la mine dar din pacate ma enervez atat de rapid ca in 80% din situatii intai urlu din toate puterile si abia dupa aia imi amintesc de abac [alcool] (la fel ca si mama [:D]) despre calatorii lungi care sa puna granitze in calea acestei asemanari nici vorba, daca n-am emigrat cand aveam inca mintea adolescentina de-acu s-a ispravit [asia] si pana la urma tocmai MAMA (a mea, a lui adi) este unul din motivele cele mai importante care ma retin aici! [flo] adica nu numai persoana fizica a parintilor - si amenintarea ca atunci cand doamne fereste vor fi slabiti si bolnavi nu le voi putea da aproape nici un ajutor... [q] dar mai ales este vorba de aducatia primita de-a lungul anilor, de felul cum m-au format... in rest, noi suntem bine, tudor citeste si el cam cum povesteste magda, de pe indiferent ce il intereseaza, de la etichete de pret prin supermarket la suntitrarea desenelor animate (cele de pe video, ca le poate da pauza), la carti nu a trecut inca, asta daca nu le socotim pe alea care au 2 desene si 2 cuvinte pe rand [:D] la gradi mi-l lauda mereu doamna, ca stie o gramada, ca ii merge mintea, socoteste la mate, invata usor poezii/ cantecele, scrie ingrijit (cand vrea) samd [alcool] eu sper numai sa-l tina al' de sus asa, sa nu cumva sa-i treaca dupa ce merge la scoala [:D] alinutza - daca eventualitatea de a scapa de modelul mamei nu ma duce in canada cu nici un chip, posibilitatea de a merge la plaja in ianuarie ma face sa ma gandesc serios la SUA [8D] in aceeasi categorie, dana, sa aveti zile frumoase si distractie placuta la schi [pk] - desi mie nu imi plac sporturile de iarna (recunosc insa ca si din cauza fabulei cu vulpea si strugurii [:D]) mi-ar merge la suflet o mini vacantza la munte ca la mare nu se poate in emisfera asta gio - sanatate multa Evei, scumpa de ea! [flo] cum e scarlatina asta, eu nu am avut? e cu bube ceva? asta ca dovada ca nu NU SUNT ipohondra [:D] scarlatina nu e inclusa in vreun vaccin d-ala obligatoriu (ma gandesc la ala trivalent cu oreion si nu mai stiu ce era) bogdan m-a sunat luni sa ma anunte cu voce grava ca saptamana asta urma sa invete intr-o alta clasa, because la ei in cls e epidemie de ceva, o boala [:D] zic: ce boala mama ? el: pai nu stiu, am uitat... pana la urma si-a amintit ca era 'o boala cu H' - hepatita; motiv pt care m-am linistit, ca i-am vaccinat pentru asta magda - si bogdan ii mai dadea sa pape lui tudor cand era ca bebe; si acum ma ajuta cand e vorba de spalat - cica el il spala pe fra'su, e drept ca scap de spalat cupii si in schimb tre sa sterg pe jos+ peretzii in toata baia [pk] cornelia - felicitari pt baietzel [pup] macar tu ai o fetitza cu care sa pleci la shopping cand doru si baietii merg la meci [:D] sa-ti traiasca si sa ai sarcina usoara in continuare! [url="http://razvan-glinta.piczo.com/?g=36969912&cr=1&nsrc=slh"]Ajutati-l pe Razvan sa lupte cu o boala necunoscuta![/url] ________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, eva sper sa fie bine, taisia e la mama apropo [:D]. e si ea buna de ceva desi cand stiu cate voi avea de tras cand se va intoarce [alcool]. scarlatina e data de strept betahemolitic; acum e si mai tare ca desi am fost in contact cu un purtator si eva are febra, nu are eruptie pe corp si gatul e curat acum. ea inca face febra si dr nu-si explica, asa ca o luam de la capat. sper sa-i treaca, sa fie o viroza ceva si gata, habar n-am ca nu ma duce capul la mai mult de atat. (pt scarlatina nu este vaccin). alinutza, mare zici tu? deja visez...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Nu am disparut iarasi, doar ca am niste examene luna aceasta, deci acasa mai mult invat si la munca mi-au scos netu-ul, deoarece am pe computer un program ce se cere foarte protejat. Alex a luat o viroza, ceva, pt ca are febra, tuseste si a mai si vomat o data astazi. Credeam ca scapam iarna asta, pt ca pana acum nu a fost racit deloc. O scoatem noi la capat, doar ca la gradinita au inceput evaluarile si mi-ar parea rau sa nu se duca luni. Va pup si va doresc un weekend placut ,in care sa va odihniti! Magda si Alex(4 ani si 6 luni) ,,Lasati copilul sa vada, sa auda, sa descopere, sa cada, sa se ridice si sa se însele! Nu folositi cuvinte când actiunea, faptul însusi sunt posibile!#8217;#8217;
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...