Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu pot sa cred...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 265
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LauraD...m-ai gasit...[pup]...va citesc la zuze da nu am mai scris nimic...multumesc ca esti aici

Ar fi multe de povestit(ma refer la cate am mai patit si patesc in continuare)...promit sa va spun,dar dupa ce scap cu bine...

 

__________

Cea mai optimista mamica!

Laura[mamica] de [zana] Bianca Mihaela(15.12.2007)id="red">

 

 

 

 

In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lala,ma [ruga] sa scapi cat mai repede de acest animal.

esti o invingatoare[flo].

 

sa ai parte de o noapte linistita, iar maine te asteptam cu vesti bune.

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">

 

 

SONIA, are nevoie de noiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tembele cretina,idioata,proasta...nu gasesc cuvantul potrivit...defapt referindu-ma la viata Biancai:criminala m-as numi daca ma mai intorc...[q][q][q]

 

__________

Cea mai optimista mamica!

Laura[mamica] de [zana] Bianca Mihaela(15.12.2007)id="red">

 

 

 

 

In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu innebunesc citind topicul asta ! N-ai pe nimeni acolo sa te ajute ? Sa te tina cu forta departe de animalul ala, macar pana iti vine un pic mintea la cap? Singura nu poti sa lupti !!!

 

Fa-o macar pt BIANCA !!!

 

Sibylle

 

Nasterea ariciului juniorid="green"> *****POZEid="blue"> id="size1">***** Cum a intrat Anna in viata meaid="green">id="size1">

 

SONIA ARE NEVOIE DE AJUTOR! UN CONT PAYPAL VA STA LA DISPOZITIEid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca bine zici Sibylle [flo]! Am tot citit cu infrigurare toate postarile si ajung si eu la aceeasi concluzie!!

 

Lala eu o sa fiu un pic... macabra! Ar trebui sa-ti printezi si sa pastrezi intr-un loc la indemana postarea noideei in care amintea de acea stire de la TV despre mamica acelui baietel de 1 an omorata in bataie (+ ca mai era si insarcinata!!!). Si de fiecare data cand iti incolteste vreun gand sa te mai intorci sa-i mai acorzi doar a 7-a sansa si gata, scoate biletelul ala si fa un exercitiu de imaginatie: te imaginezi pe podea, in locul acelei femei??! Sunt convinsa ca nu vrei sa fii!! Nu te sinucide ramanand/acordandu-i "n" sanse!

Daca ai avea ca si o pisica, 9 vieti, ti-ai putea spune linistita ca de viata asta il lasi sa-si bata joc, ca mai ai 8 vieti in care sa fii fericita! Dar te rog mult, trezeste-te la realitate!! Ai doar 1!!!

 

Daca nici toate gandurile astea nu te fac de neclintit in hotararea ce tocmai o iei... eu nu mai stiu ce sa mai zic!! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni nu o cunoaste pe fata asta ca sa anunte protectia copilului? ca eu din mesajul de mai sus deduc ca a mica a incasat-o din nou ...[q][q][q]

 

Lala nu scrie nici o poveste noua, e veche de cand lumea ... femei ce stau zeci de ani alaturi de un sot abuziv. Cred ca nimic nu o sa o miste de acolo ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...