Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu pot sa cred...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 265
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

 

buna

 

lala si bibi sunt bine. au plecat de la el de acasa, slava cerului! mai multe detalii incerc sa va dau zilele astea. ptr moment e bine unde e, sa vedem ce o sa faca de acum incolo ..

 

sa-i tinem pumnii!

 

 

 

Elena [mamica] de [copil] Eva Maria (14.01.2008)

 

Eva creste mareid="red">id="size2">

[foto] Evaid="red">id="size2">

Eva filmuleteid="red">id="size2">

 

[papica] papa bunid="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elle, ai sunat-o pe mobil? sunt valabile numerele pe care ni le-a dat? imi poti da eventual pe PM confirmare, mercic.

 

eu am mai vb. cu ea pe mess si mi-a mai spus una-alta, se pregatea sa isi faca curajul saltului, dar ii e frica de el si asta e cel mai nasol lucru.

 

iar familia ei mi se pare mie ca nu o vrea divortata (in fond ea s-a maritat mai mult ca sa plece de acasa), vedeam de curand si statistica ca 67% dintre romani sunt impotriva divortului. de-aia se mananca inca bataie si lumea spune stai cu el, ca altfel e de treaba, cine te mai ia divortata si alte chestii de imi intorc stomacul pe dos.

 

o sa incerc maine sa iau legatura cu ea, sa ii mai dau o 'doza' de putere.

 

Mami de dom' inginer (15.01.2008)

viata e complexa

filmulete id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Fetelor, situatia ei mi se pare tare dificila si forumul e public. Stiu, acestea sunt truisme, dar, daca ea a plecat fara sa spuna, se poate afla destul de repede unde e si cum.

As sugera moderatorilor/administratilor acestui site care fac deja o munca dificila sa faca privat subiectul acesta.

 

 

 

Mik. id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lala20,ti-am urmarit povestea,tragic prin ce treci,imi pare tare rau,insa omul acela nu te merita.Nu va merita,nici pe superba pitica.NU TE MAI INTOARCE!!! O sa fie greu,al naibii de greu,da nu imposibil.Cu siguranta ai sa gasesti putere sa lupti,pentru tine si micuta,pentru o viata mai buna.

Multa intelepciune si putere.[flo]

 

Mik,ai dreptate,este un forum public,iar situatia ei este foarte complicata.Mare atentie la ce postezi Lala,poate afla unde esti.Poate moderatorii pot face acest subiect privat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...