Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed lex(Clubul Juristilor)(18)


Recommended Posts

Kriss, ma bucur ca v-a placut! Ati mai ajuns prin strand, pe la baza hipica? Inca mai au mult de lucru la telegondola, la cladiri, traseu, partie, abia acum monteaza tunurile de zapada...si pe Pietricica vor sa faca nu-s ce scari rulante, lift inclinat, restaurant rotativ...un fel de telecabina intre Cozla si Pietricica...o sa fie fain, dar cine stie cand 'or termina...[alcool][bang] Mi s-a facut dor de un vin fiert si de un colac secuiesc de la Lacu' Rosu, cred ca in week-end o sa trag o fuga si eu...[:D] N-am mai fost din toamna...

 

 

Lora, mami de Iustina

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! Aici suntem! [:)] Multumim pentru cafea! Eu m-am hotarat sa nu mai beau decat o cafea, acasa, dimineata, asa ca o sa servesc doar un ceai..[:D] Trebuie sa mai reduc din consumul de cafea, ca altfel...o cam iau razna... Angela, auzi...porumbei...super!! [pk] O zi buna la toata lumea! Lora, mami de Iustina (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] Eu ma opresc la un ceiutz ca sunt un pic racita....multumesc! Dragele mele, pe mine nu ma mai tine pielea de bucurie...am fost la eco si ni s-a spus cu o siguranta de 100% ca o sa fie..yupyyyy....[baietel][baietel][baietel][baietel][baietel][baietel][baietel][baietel][baietel][baietel]. Statea cumintel ca niciodata...cu piciorusele desfacute si flexate si cu "dotarile" la vedere in toata splendoarea lor..avem si poze! Sunt sigura ca o sa fie fericita sotia lui...[olala][olala][olala] Acum sunt linistita ca stiu si eu mai multe despre chiriasul meu... Va pup pe toate! Ana-Maria, Valentin si [gravi]20+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, felicitari! [flo] Sa fie sanatos chiriasul si sa creasca mare si voinic! Cred ca tocmai si-a platit chiria prin ceea ce v-a aratat! [:D] Daca statea cu fundul si n-ati fi vazut ce-i il treceati in registrul datornicilor..[:D] [pup] Multa sanatate si tie! Angela, multumesc pentru ceai! Ti-au venit copiii acasa sau sunteti tot porumbei? Voi sarbatoriti ziua indragostitilor in avans...[pk] Lora, mami de Iustina (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...