Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed lex(Clubul Juristilor)(18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

In Polichrono, langa Hanioti. Am ales o vila linistita, la malul marii, cu o curte mare cu iarba, loc de joaca pentru copii...fiind 5 pusti mititei, e nevoie...[:D] Abia astept concediul! [pk] Pana in septembrie mai am unul in iunie, insa mergem vreo saptamana -doua la Herculane, avem rude acolo si pe 4 iulie avem si o nunta..noua zona aia, Orsova-Herculane, Valea Cernei, ne place f. mult. Lora, mami de Iustina (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super, stiu un pic si Polichrono...de acolo ne-am imbarcat pe "vasul de croaziera"...este o localitate linistita si frumoasa. Vilutele de acolo mi-au atras privirea in mod deosebit (se construia ceva in zona si fatadele erau facute din piatra slefuita de culoare crem)...am si facut poze. Distractie placuta![pup] p.s. Te invidiez ca anul asta pleci de doua ori in concediu...[:D], noi dupa ce ne-am intors din Grecia ne-am hotarat sa ne alegem locatia pt concediul din 2009 inca din septembrie 2008...si am zis: mergem 7 zile in luna iunie in Tunisia AI, 5* (luam biletele aproape la jumatate de pret daca le cumparam cu mult timp inainte) si inca 7 zile in luna septembrie in Bulgaria tot 5*AI...numai ca prietena noastra de la agentie nu avea ofertele finale de la hotelurile care ne interesau si am mai zis sa asteptam pana prin oct. A venit luna oct si ne-a schimbat viata ...am primit vestea mareata ca in burtica mea am un chirias! Bebele meu urmeaza sa se nasca in luna iunie...asa ca adio concediu la malul marii...plecam doar in Austria pt 7 zile...asta daca o sa ma lase doctorul... Gata , ma opresc din scris...eu daca incep sa scriu...ma intind ca o placinta![pup][flo] Mami Ana-Maria, tati Valentin si [baietel]21+ ... Razvan Andrei !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este Ziua Iubirii! M-am trezit dimineata pasind incetisor spre fereastra. Stelutele de ninsoare iar frigul din soare faceau aceasta zi si mai minunata; iubirea plutea in aer! Este ziua mea si a iubitului meu, ziua cand retraim clipele petrecute impreuna. Este ziua cand ne amintim de prima imbratisare a inimilor noastre, de tremurul respiratiei la fiecare sarut, de aura ce ne inconjura de fiecare data cand ne scaldam in noi imbatati de fericire! Se spune ca iubirea nu poate fi exprimata in cuvinte ci doar simtita, dar eu sper ca citind aceste randuri sa o puteti simti. Soldati ai dragostei, luati-va de maini si imbratisati Pamantul! [8**][8**][8**][8**][8**][8**][8**][8**][8**][8**][8**][8**][8**][8**][8**] Mami Ana-Maria, tati Valentin si [baietel]21+ ... Razvan Andrei !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[olala]Da, am sarbatorit...a fost super! Am mers la un restaurant rustic in Muzeul Satului din Sibiu...aflat la 2-3 km de oras unde nu prea au fost multi.Am stat acolo 4h si 30 min, si am papat bunatati traditionale de la A la Z. Dupa masa am facut o plimbare in aer liber printre casutele din muzeu si moristile de vant ...era cam ger, da ne incalzeam la focul iubirii noastre![olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala] Mami Ana-Maria, tati Valentin si [baietel]21+ ... Razvan Andrei !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata , Va invit la o cafea si un ceai .Stefi nu a mai tusit asa ca am dus-o la gradi dimineata.Sa vedem cand o sa mai raceasca. Eu nu am cum sa particip anul acesta la examenul pentru judecatori deoarce am avut intreruperi pe cartea de munca (concediul pt cresterea copilului) si ca si vechime nu mai am 5 ani. abia in decembrie am sa pot participa.Asa ca ii dau bice in continuare cu invatatul si astept sesiunea decembrie. ANGELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...