Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed lex(Clubul Juristilor)(18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut

Fiica-mea tocmai a venit de la tuns. e aproape 0..pana ma obisnuiesc cu ea..parca e baietel.

Angela, sanatate multa, refacere rapida!

si la noi e inourat, se anunta ploaie, dar inca nu a inceput, ca e fiicamea prin curte. dar e caldut, 5-6 grade.

 

 

 


my pageid="Courier New">id="red">

 

Cristina siid="Courier New">id="red"> id="teal">[zana]Alessia Stefana id="Courier New">id="red"> id="teal">

Craciun 2008id="Courier New">id="red">

Ianuarie 2009id="Courier New">id="red">

id="right">

id="right">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am trimis azi:)

spunea maicamea ceva ca s-ar putea sa nu mai tina hotelul anul asta..ca ii rapeste mult timp si nu mai are timp de profesia ei de medic..(eu credeam ca din cauza crizei:))

 


my pageid="Courier New">id="red">

 

Cristina siid="Courier New">id="red"> id="teal">[zana]Alessia Stefana id="Courier New">id="red"> id="teal">

Craciun 2008id="Courier New">id="red">

Ianuarie 2009id="Courier New">id="red">

id="right">

id="right">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Azi dau eu o cafea si un ceai fierbinte cu lamaie si miere pentru Angela! [pup] Cum te mai simti azi? Kriss, vad ca inca nu mi-a raspuns d-na...astept! Ai idee cam cat ar costa un bilet de avion pana acolo? O zi buna la toata lumea! Lora, mami de Iustina (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

" Ana, mai ai un BB, Valentin, sau e sotul tau?[:D] mai spune-ne despre tine. esti in prenatal?"Kriss 79 Si aici raspunsul: NU, Valentin este viitorul tatic...l-am trecut si pe el la semnatura sa nu se simta neglijat![:D] Eu sunt la primul bebe si sunt fericita de nu-mi incap in piele de fericire...cand cunosc o noua persoana, fac cum fac de anunt ca am in burtica o minune mica ...sotul meu se distreaza mereu (merg la magazin si intreb cat de proaspat este alimentul X , vanzatoarea imi spune...eu completez:"sper sa fie asa, sunt insarcinata si trebuie sa fie totul proaspat", apoi urc in taxi , ii spun lu nenea locatia si imi spune ca nu e prea departe ...eu "sunt insarcinata si nu ma simt prea bine")si povestea ar putea continua. Pana la 16 sapt sarcina mea si-a facut de cap...varsam aproape toata ziua, nu ma puteam hrani si aveam insomnii! Acum lucrurile au intrat pe un fagas normal, pot manca si imi pot permite sa plec in vizita si sa primesc vizita cuiva. Firma la care eu lucram in mod oficial ca si jurist a intrat in falimet...ar fi trebuit sa fiu somera acum, dar m-a infiorat termenul ...si am refuzat! Mi-am facut angajare pe firma sotului si mi-am continuat asa cum am putut contractele de colaborare...Una peste alta, sunt ok si imi place ca nu am un program strict si nu exista un sef care sa ma scoata din minti cu pretentii nejustificate! Va pup pe toate si va doresc o zi buna![flo][pup] Ana-Maria, Valentin si [gravi]19+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...