Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tulcence ? 10


Recommended Posts

neata moruna ma bucur ca ati fost! Noi am fost invitati de nasi si prieteni la Trident dar am refuzat....[bang] Trebuia sa o chem pe maica-mea la noi si n-am vrut s-o mai scot din casa... Am zis sa aiba si ea o zi libera.... Alta data! gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetele Mai dar ce matinale sunteti [:)] moruna ma bucur ca v-ati simtit bine si v-ati facut de cap [olala] sa stii ca mai trebuie din cand in cand cate o iesire de asta fara copil langa tine ca altfel " o iei razna " ma refer la modul general , noi asa procedam in fiecare joi seara , lasam copii la mama iar noi ne plimbam o tura prin oras , ne uitam prin magazine , ne uitam prin vitrine , mergem sa servim o prajitura .[:)] Gabi pacat ca ai refuzat [:(] dar ai si dreptate in acelasi timp , uneori ne gandim si la cei care ne ajuta si trebuie sa-i intelegem si pe ei , aveti grija de voi si un pupic lui Albert [pup] La noi situatia este nasoala , a luat si Maria raceala de la Andrei , pana acum mi-a facut febra ieri de doua ori dar am rezolvat situatia .Maine vom merge iar la dr sa vedem ce ne va spune . In rest suntem bine , stam numai in casa momentan [:)] Va doresc sa aveti parte de o duminca placuta cu mult soare [flo] danybv Mamy de [zana]Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata va invit la o cafeluta, ceai, 3 in 1 si cine ce mai doreste[:D] Fetelor mi-am cautat duminica o haina dar n-am gasit1 Nici nu stiu unde sa mai caut. Vreau sa gasesc ceva din stofa, deasupra genunchiului si cu guler de blana. ele_seb loc de joaca gasesti la mall si la clubul nemo kids. Cat de mari/mici sunt copilasii tai? Sa-ti traiasca! danybv sanatate multa puiutilor tai si bafta cu tratamentul. gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna... dany imi pare rau ca a racit si Maria. Iti doresc multa sanatate si rabdare si mai multa ca stiu cum este sa ai copiii raciti. Noi nu prea am racit in iarna asta. Sunt multumita de evolutia lui Teo in iarna asta dupa inunizarea de anul trecut timp de 3 luni. Elle-seb din fericire eu gatesc acasa si nu am nevoie de localuri, asa ca nu cunosc. Scuze. Vremea s-a racit si acum stam in casa, sa nu mai colectionam vreun virus [:D]. ________________________________________________________________ Cat timp suntem printre oameni, sa ne purtam omeneste!(Seneca) [grup] ............................................................................ Mirell@ mammy lui [bonjovi] Teo [url="http://i265.photobucket.com/albums/ii237/mirelalutu/Barlad%202009/P1260866.jpg"]1 an si 11 luni[/url] 02.03.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetele Multumesc tuturor celor care ne-ati trimis urari de sanatate [pup][flo] Ce pot sa va zic ca am fost azi la dr si mi-a dat tratament si pt Maria si ca sa fie cireasa pe tort buna acum am racit si eu , am luat de la ei [bang][bang] Partea rea este ca Maria imi face febra des si foarte mare peste 39 , reusesc si o scad dar deja nu mai rezist psihic daca ma credeti sunt terminata in mai putin de o luna am reluat acest tratament iar , nu mai pot , imi vine sa fug in padure , sincer [alcool] Andrei cei drept si-a revenit de la aceste tratament acum asteptam si MAria sa se faca bine [ruga] cat mai repede , acest virus este luat de pe afara de la copii , asa mi-a zis doamna dr . Urez si eu bune venit la noi Elle_seb [flo] sa-ti traiasca copilasii , sa va bucurati de ei . Cand este vremea rea afara noi mergem la Billa la locul acela de joaca amenajat acolo in rest nu avem unde , ducem lipsa de alte spatii pentru copii . Gabi,Mirell@ pupici [pup] danybv Mamy de [zana][url="http://family.webshots.com/photo/2471727610102505781DeDHHU"]Maria[/url] (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi][url="http://good-times.webshots.com/photo/2998649250102505781fBaSeD"]Andrei[/url] (21 Martie 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur dana ca iti propui si reusesti sa iesi in fiecare joi la o tura de oras si prin magazine. E fain ca ai cu cine sa lasi mititeii. Eu n-am mai iesit cu sotul de cand s-a nascut Teo. N-am la cine sa-l las. Asa cu toti trei am iesit, dar nu singurei. Asta e viata... sa fim noi sanatosi ca o sa creasca baietelul si o sa ne dorim sa mai iesim cu el....dar el nu mai iese cu noi... doar cu colegii, vreo fetisoara. Trebuie sa pretuiesc timpul in care il am langa mine. Fetelor asta este parerea mea, nu zic ca e si buna. Va pup. ________________________________________________________________ Cat timp suntem printre oameni, sa ne purtam omeneste!(Seneca) [grup] ............................................................................ Mirell@ mammy lui [bonjovi] Teo [url="http://i265.photobucket.com/albums/ii237/mirelalutu/Barlad%202009/P1260866.jpg"]1 an si 11 luni[/url] 02.03.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danny ce mai face dragalasa Maria si scumpul Andrei? Se simt mai bine acum? va doresc sanatate multa si un[pup] sa fie si mai bine. ________________________________________________________________ Cat timp suntem printre oameni, sa ne purtam omeneste!(Seneca) [grup] ............................................................................ Mirell@ mammy lui [bonjovi] Teo [url="http://i265.photobucket.com/albums/ii237/mirelalutu/Barlad%202009/P1260866.jpg"]1 an si 11 luni[/url] 02.03.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...