Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tulcence ? 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dragele mele azi va invit la o felie de [url="http://good-times.webshots.com/photo/2957971140102505781RPIFfQ"] tort [/url] si o cupa de sampanie [cheers][cheers][cheers] cu ocazia impliniri 1 anisor de viata a Mariei danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI MARIEI!!!! F fain tortul.... EU AM INTRAT LA CURA DE SLABIRE?!!!??!!?? De 2 zile nu mai mananc dupa ora 18 si nimic intre cele 3 mese, si nici noaptea(la biberonul de noapte al piticului mai luam si eu vreo 5 napolitane).Sper sa iasa ceva...si apoi o sa vad ce trebuie sa mai fac..... Mi-a placut ce a zis GabiU........blugi mulati..... Eu am de dat 10 kg....cand plecasem din Constanta dar cred ac s-au facut 13 .....deci munca multa.... mocutza Andreea Alesia 27.07.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI MARIA! SA FII SANATOASA,FERICITA,CUMINTE SI CU MINTE SA AI PARTE DOAR DE BUCURII IN VIATA. Dany sa va traiasca domnisoara si sa aveti parte dor de bucurii din partea ei.[flo][pup] LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005) Poze:http://s254.photobucket.com/albums/hh109/laurag72/George%203%20ani/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Mirela pt micuta ta.sa-i dea DD sanatate,minte si noroc.tu sa ai lapte si sa incerci sa te odihnesti cat de mult acum.[flo][pup]mai spune-ne de ea.cand aveti botezul? LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005) Poze:http://s254.photobucket.com/albums/hh109/laurag72/George%203%20ani/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor pentru urarile facute Mariei [pup] Noi am sarbatorit ieri in familie , adica doar cu socrii si noi iar spre seara au fost niste prietene la mine cu copilasii lor . Nasii de botez nu au venit fiindca ei locuiesc la AB . Am pus cateva poze facute ieri le puteti vedea [url="http://good-times.webshots.com/photo/2962510640102505781dOcVTZ"]aici[/url] danybv Mamy de [zana]Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetelor, LA MULTI ANI printesei tale danybv, e o scumpete, cred ca te topesti dupa ea. Are niste ochi.....Tortul e super frumos, cred ca e si bun! Cura mea de slabire m-a impiedicat sa-l gust! multumesc pt nr de telef. mocutza nu stiu dc e bine sa te apuci de cura de slabire acum cand inca mai alaptezi. Tu stii mai bine dar sa stii ca de slabit sigur vei slabi apoi. gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GabiU nu mai alaptez de la 2 luni jumate.Pt ca nu am mai avut lapte, de la 3 saptamani i-am bagat si supliment de lapte praf cam 30 ml pe masa.Si am lalait-o pana la 2 luni jumate cand mai scoteam 5 ml....si sotul nu m-a lasat sa ma mai chinui pt 5 ml.Nu spun cat am suferit pt ca ea tot sugea desi nu mai aveam decat 3 picaturi de lapte (si am luat toate remediile posibile pentru cresterea lactatiei). Asadar trebuie sa slabesc...MUSAI.......am 69,5 kg, 1,68 si o burta cat CHINA.....[bang] mocutza Andreea Alesia 27.07.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fete dragi mocutza daca nu mai alaptezi atunci nu mai ai nici o interdictie....start la slabit. Bafta multa si la cat mai multe kg date jos. Vezi ca pe alelasi forum gasesti fete care fac si ele eforturi sa slabeasca si sunt grupate in functie de cura de slabire aleasa (la femina intim). Acolo vei gasi si suport, indiferent dc alegi vreun regim sau pur si simplu elimini din alimentatie cate ceva. Hai succes! noi am fost ieri la ORL si sotul meu are sinuzita[bang] iar eu am o ramasita de inflamatie de pe urma unei raceli dar sa zicem ca eu sunt mai ok. Bani dati pe consultatie, medicamente, iaca au sarit 2.5 mil[bang]. Asta e, macar sa ne facem bine ( mai ales sotu') La sfarsitul lunii ne-am hotarat sa mergem la ski la Paltinis, asa ca ....abia astept va pup si mai "vorbim" gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buan fetele . Cred ca o iau razna [alcool] [q] stiti ca noi suntem inca bolnavi , ieri am sunat pe dr ca sa mergem la ea la cabinet sa ne prescrie alt tratament , am sunat-o si ne-a zis ca nu are program si sa revenim azi ca o gasim la cabinet .Tratamentul care l-am avut pana acum pentru copii s-a terminat insa starea lor nu s-a imbunatatit prea tare , Maria este singura care si-a revenit , in schimb Andrei este rau de tot .Are crize foarte mari de tuse pana cand se ajunge la stari de voma foarte puternice . Azi noapte am ajuns cu Andrei direct la urgenta [bang] si am dat peste o asistenta [bruta] care s-a comportat cu mine ca si cum as fi fost ultima fiinta de pe strada [alcool] si acum sunt in stare de soc ca exista astfel de specimene angajate in institutii de acest gen , oameni care au depus un juramant in fata lui Dumenzeu si al oamenilor se comporta cu noi oamenii de parca am fi niste .... nu am cuvinte sa scriu cum ne considera ei . Am intrat la urgenta si am dat peste o asistenta [bruta] care manca un mar tare relaxata , am batut la usa si am intrebat-o daca pot sa intru , la care ea s-a uitat la mine si nu mi-a raspuns nimic .Dupa ce am mai intrebat-o odata m-a poftit inauntru . I-am spus problema pentru care am venit la care ea imi zice : doamna , nu avem dr pediatru la urgenta , este doar sus pe sectie , daca vreti va internam si va v-a cosulta , pana aici mi-a fost , nu am mai putut sa rabd si m-am luat de ea .I-am spus ca nu se poate asa ceva , este urgenta si trebuie sa coboare un medic de garda , i-am zis daca se intampa ceva cu copilul meu a cui va fi vina ? I-am zis ca daca dr considera ca copilul este grav si-mi zice de internare atunci sunt de acord dar atat timp cat nu-l vede nimeni cum poate sa-mi zica ea de internare , bine ca discutia a continuat rau de tot intre mine si asistenta pana ce a binevoit sa cheme dr , era ofticata cred fiindca a trebuit sa o trezeasca din somnul de frumusete . Nu le inteleg deloc pe cadrele astea medicale care se simt deranjate de faptul ca la miez de noapte vin pacienti la urgenta , eu consider ca daca ei nu pot sa-si faca meseria bine sa se dea la o parte sa lase pe cei tineri sa faca ceva pentru folosul nostru .Sunt tare mahnita , numai exista nimic bun in lumea asta , suntem tratati rau de tot . Nu-mi vine sa cred ca intr-un spital ' judetean " nu exista medici la urgenta , este inadmisibil asa ceva !!! Eu cred ca aici la Tulcea la acest spital au fost aduse toate rebuturile facultatii de medicina , sa ma ierte Dumenzeu dar asta-i realitatea 100% . Mi-a dat tratament injectabil pentru Andrei , un sirop de tuse si picaturi pentru nas asta pana azi dupa amiaza cand o sa-mi prescrie dr pediatra al 4 lea tratament in 12 zile ( va dati seama ce buni dr avem noi la Tulcea ) eu cred ca acum isi fac practica din facultate pe copii nostrii . Imi cer scuze ca uite v-am stresat cu problema mea [asia] Gabi ma bucur mult ca plecati la schi [:)] va doresc si voua multa sanatate si aveti grija de voi [pup] danybv Mamy de [zana]Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...