Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tulcence ? 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata, am intrat sa ma laud: ieri am fost la Constanta [:D]. Am avut ceva de rezolvat la Enel C-ta si apoi..........liber la shoping[alcool]. Mi-am luat costum de ski, pantofi, o camasa, iar pt Robert o pijama[:)]. Mi-am satisfacut pofta de cumparaturi, sunt fericita[:D]. mocutza depinde ce vrei pt bebelusi. Cereale, lapte, haine, ce? Ca in Bila nu are haine. Poate hainele din Mall? gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HAINE, ghete pt 6 luni.......dar fara preturi gen ......1 milion un costumas......ca mai bine merg acasa in Constanta si cumpar....Lucruri uzuale de casa ....nu de exterior.....salopete de interior care merg si pe sub combinezon.....adica mai subtiri.... mocutza Andreea Alesia 27.07.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mocutza poti sa cumperi de la Telena si ghetute de piele si diverse hainute. Cel mai bine ar fi sa incerci sa te duci sus la depozitul mare ca acolo au foarte multe. Asta daca nu esti pretentioasa! Eu i-am mai luat lui Albert de acolo si sincer am gasit si lucruri foarte frumoase. Au magazin si in Piata Veche. Deasemeni in aceesi piata mai sunt 2 magazine cu hainute pt copii si acolo gasesti lucruri din bumbac, romanesti. Bugetul nu trebuie sa fie prea mare pt ca lucrurile sunt ieftine. Spor la cumparaturi[olala] gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabiU stiu magazinul de la depozite..ii luasem andreei inainte sa se nasca pijamale romanesti din bumbac si alte lucruri dargute si bune..f bune.Am fost in piata veche dar nu am gasit nimic ...numai porcarii avea.....SI cand ma gandesc ca in carrefour are lucruri de bebe la reducere ...imi vine sa mor.De celelalte magazine din piata veche nu stiu. In Diana am mai vazut lucruri dragute dar sunt chinezesti si preturile sunt la fel de mari ca la "Z" (andreea esca) din Carrefour unde hainele sunt ok(sa zic ca au fost acolo reduceri 50%).O sa merg la depozite ca sigur voi gasi ceva.....sper... Multumesc de informatii. mocutza Andreea Alesia 27.07.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, mocutza la Z au fost reduceri de 50% numai in data de 7 ianuarie. Si lucrurile nu sunt tocmai ieftine acolo. Eu i-am mai luat de acolo lui Albert cate ceva dar n-am fost multumita de toate. Scrisul iese la primul spalat dc iti iei cu argintiu ( rosu, verde si albastru vad ca inca rezista). Asta dc te referi la body, maieuri ca altceva deja sare de 300.000 orice ai vrea. Ieri i-am gasit si lui Robert o geaca de ski si parca i-as lua si un pantalon ( are dar e cu postocaliu si negru si acum geaca e rosu cu negru). O sa vad ce gasesc. va pup pe toate gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Rar intru pe aici, ca nu am timp...Mara-Ioana inca e plangacioasa, nu prea am timp de nimic altceva (acum e si mama cu mine, sa vad ce fac eu cand o pleca...), de exemplu aseara am facut noapte alba, a mancat, schimbat pus in patut-in 10min urla de mama focului...i-am pus feonul sa o mai linistesc la burtica, azi i-am luat ceai Babydrink, poate se mai linisteste...in schimb ma bucur ca a luat 650g in prima luna, doctora zicea ca e ok, la limita pt. greutatea ei-ii dau si san si lapte praf supliment- Dany, sa-ti traiasca fetita (cu intarziere iti zic), La multi ani!! sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea!! Ma rog la D-zeu pt. Silvi, sa dea Domnul sa fie bine, sa mai stea putin bebelina la mami in burtica si sa fie totul ok Gaby, ski....super si noua ne place , dar o sa facem o pauza noi[:D] cu plimbarile, oricum se merita orice sacrificiu pt. bebelina, e atat de dulce... http://community.webshots.com/album/556405542tNlPgV http://community.webshots.com/album/562770165NDJGai http://community.webshots.com/album/562770166RIDySq
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...