Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tulcence ? 10


Recommended Posts

Mai Gabi vreau sa zic ca Maria nu tuseste tot timpul o apuca numai seara si in reprize mari de timp . Imi pare tare rau pentru Albert , oooff abia astept sa vina vara sa nu mai raceasca nici un bebe , ce m-as muta putin in Africa [afro] [:)] acolo e mai bine ca e cald tot timpul . danybv Mamy de [zana]Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Nati
gabiu, mersi de raspuns,.....am rezolvat, s-a descurcat mama pana la urma. Sanatate maxima va dorim! [url="http://www.flickr.com/photos/nati76/"]Poze[/url]
Vaiiii ,ce poze frumoase am vazut eu cu un cavaler frumos foc , sa fiti sanatosi sa cresteti mari , sa va aduca numai bucurii in viata [pup][flo] Sa intelg ca tu esti tulceanca si vei veni acasa la Tulcea la parinti ? danybv Mamy de [zana]Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, dany m-ai facut curioasa si am intrat sa vad si eu pozele. Cavalerul e frumos foc da' mami.......superba! fetelor eu sunt cam suparata ca ploua si in tara si se srtica stratul de zapada tocmai cand trebuie sa mergem si noi la schi[bang]. Si unde mai pui ca mi-am luat costum de schi si i-am luat si sotului fara sa stie ca sa-i fac o surpriza[bang]. Si n-o sa le putem imbraca....[q]. Totusi mai sper ca incepe iar sa ninga[pk] va pup, intru mai tarziu sa vad dc v-ati trezit[:D] gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Da, sunt din Tulcea, dar am plecat din oras din 1996, iar din tara din 2002. De asta nici nu m-am bagat la discutii la subiect, is plecata de mult, am cam uitat si strazile. Stateam undeva pe la Neptun, apoi ai mei sau mutat undeva pe la complex zona de case, habar nu am cum ii zice la zona, sincer. Vin odata pe an in Tulcea si atunci doar pt 10 - 12 zile, si stau mai mult in casa cu ai mei, sa recuperam la capitolul barfa[:D]. Multumim frumos de felicitari la adresa juniorului, si pentru mine[:D]. Sper sa mai intru pe la voi sa mai vb. gabiu, sigur are sa dea macar odata o zapada mare,sper o sa va bucurati de costumele de ski. Eu stau la munte aici, sa-i vezi pe patronii de partii, is disperati ca nici aici nu a nins suficient, cheltuie o groaza cu zapada artificiala, si cu criza asta financiara is foc si para sarmanii[:D]. danybv, sanatate la puisorii raciti, sper ca am inteles bine, Maria e racita, pupam printesa sa se faca bine. Sanatate maxima va dorim! [url="http://www.flickr.com/photos/nati76/"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua dragele mele gabi nu fi necajita draga mea , la munte este zapada , asa pe jos pe strada nu este insa sus pe partie este , deci fruntea sus si nu te mai strsa , o sa fie bine totul [pup] Nati multumim de urari [pup] si drum bun va dorim , sa ajungeti cu bine si sa va bucurati de parinti [pup] danybv Mamy de [zana]Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna a racit si TEo acum[bang][bang][bang] tuseste si ii curge nasul. A facut si febra intr-o zi dar l-am tratat... acum nu mai are. A mai ramas nasul si tusea. Am fost la medic.. acum luam tratament. Cred ca am luat si eu virusul de la el.. ca si eu am aceleasi simptome. Bebelusi raciti tinem galerie sa va faceti bine! Gabi asa este... d-na dr Bretcan iti pune copilu pe picioare. Este dr. meu pediatru! nu te ingrijora ca n-o sa mai fie zapada.... va doresc sa va bucurati de costumele de schi, cat mai curand si pe o zapada mare! Mirelaionut pt colici eu i-am dat Grip baby water...asta a fost cel mai bun...dintre toate. Am incercat mii de ceaiuri si picaturi, pana sa ajung la acesta. Poti sa incalzesti cu fierul de calcat un scutec si sa i-l pui pe burtica, la o temperatura nu prea mare... sau o tii cu burtica goala pe pieptul tau gol. Si eu am avut o groaza cu colicii ... pana la 5 luni. nu ma mai lasa teo sa scriu.. revin... ________________________________________________________________ Cat timp suntem printre oameni, sa ne purtam omeneste!(Seneca) [grup] ............................................................................ Mirell@ mammy lui [bonjovi] Teo [url="http://i265.photobucket.com/albums/ii237/mirelalutu/Teo/frumos.jpg"]1 an si 8 luni[/url] 02.03.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirell@ imi pare tare rau sa aud ca sunteti bolnaviori [:(] va doresc din suflet sa va faceti bine cat mai repede , multa sanatate [pup] Mai fetelor eu cred ca o iau razna , turbez stand numai in casa cu copilasii astia mici , ma irita rau si vremea de afara , cand e un pic soare nu pot sa ies ca este sotul la munca , cand este el acasa e urat afara si tot asa [bang][bang] am fost de foarte multe ori la Billa la locul de joaca dar deja m-am saturat de el desi voi mai merge mai mult pentru Andrei . danybv Mamy de [zana]Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mirell@ imi pare tare rau sa aud ca v-a prins raceala pe amandoi. Stiu cat e de rau sa-l vezi pe pui ca nu-i e bine. Sanatate maxima si sa va faceti bine cat mai curand. dany si eu stau cam rau cu iesitul afara pt ca trebuie sa ajung cat mai repede acasa dupa serviciu. Daca sta maica-mea cu Albert ma grabesc sa ajung sa-i dau drumul acasa, iar dc sta cu Robert ma grabesc la fel pt ca sigur intra de serviciu el. Si uite asa sunt libera dar totusi legata. Asta e, noi sa fim sanatosi ca afara o sa ne plimbam la vara cand e ziua mai lunga. Va pup, o zi excelenta gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut vad ca nu sunteti prezente pe aici[q] mocutza te-ai intors de pe meleaguri constantene? Sa ne spui ce shoping ai facut (asa ca sa ne faci pofta mie si lui dany) silvi cumva te-ai intors de la spital? Cum esti? mirelaionut voi ce mai faceti? Ati scapat de colici? dany voi cum stati cu raceala? mirell@ cum e Teo? I-a mai trecut putin raceala? arissa nu ne-ai mai spus nimic de tine si de printesa Maya. Te asteptam cu drag[pup] Hai ca am strigat catalogul, la apel va rog[:D] gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...