Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

doream sa fie bine.....


Recommended Posts

deci lumea vrea circ. Daiana, bubu continuati![pk] Discutam vorbe. Ea sustine una, el sustine alta. Ba ca prietena ei il ameninta pe el ca ii va spune sotului ei ca s-a culcat cu el [:-@]( recunosc mi-am cam prins urechile la fraza asta), ba ca ea l-a inselat cu n barbati, ca a dus-o el sa faca sex cu altul. Ea se jura ca nici urma de alt barbat, cu prietena inca n-a clarificat ce si cum... Omul asta bubu ori e nebun de legat de viseaza n barbati in patul neveste'si in timp ce ea n-a fost cu nimeni, ori adevarul e undeva pe la mijloc. Inclin sa cred varianta a doua! Si daca adevarul e undeva la mijloc...lasati-l asa si mergeti mai departe sau daca nu puteti impreuna atunci separat. Si inca ceva, bubu, tie cine ti-a zis ca daiana a deschis un nou topic aici? Banui ca nu esti un cititor foarte fidel al site-ului..Probabil ai aflat chiar de la daiana. Adica...na...circ! Da' daca place la popor![olala] Larisa si Alexia [zana](13 iulie 2006) http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125079"]S-o ajutam pe Alexia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui larissa_79
deci lumea vrea circ. Daiana, bubu continuati![pk] Discutam vorbe. Ea sustine una, el sustine alta. Ba ca prietena ei il ameninta pe el ca ii va spune sotului ei ca s-a culcat cu el [:-@]( recunosc mi-am cam prins urechile la fraza asta), ba ca ea l-a inselat cu n barbati, ca a dus-o el sa faca sex cu altul. Ea se jura ca nici urma de alt barbat, cu prietena inca n-a clarificat ce si cum... Omul asta bubu ori e nebun de legat de viseaza n barbati in patul neveste'si in timp ce ea n-a fost cu nimeni, ori adevarul e undeva pe la mijloc. Inclin sa cred varianta a doua! Si daca adevarul e undeva la mijloc...lasati-l asa si mergeti mai departe sau daca nu puteti impreuna atunci separat. Si inca ceva, bubu, tie cine ti-a zis ca daiana a deschis un nou topic aici? Banui ca nu esti un cititor foarte fidel al site-ului..Probabil ai aflat chiar de la daiana. Adica...na...circ! Da' daca place la popor![olala] de ceva timp sunt membru pe acest forum......si, citesc destul de des.... Larisa si Alexia [zana](13 iulie 2006) http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125079"]S-o ajutam pe Alexia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu va place circul dar va uitati si cititi cu placere. Comentati rautacios, vi se pare ca exagereaza dar abia asteptati un asemenea subiect. Daca au ales sa comunice aici inseamna ca asta e o forma de comunicare. Desi mie nu mi se apare ca ei comunica aici, ci vorbesc fiecare in directia lui. Nu am vazut sa-si adreseze unul altuia vreun cuvant. Spic de grau esti cumva consilier matrimonial si ai senzatia ca ti se ia painea de la gura? Lasa oamenii in pace. Daca asta e forma in care ei pot sa ajunga la pace, atunci luati si descarcati-va. Macar de-ar iesi ceva bun din asta. Tu n-ai facut decat sa te arati oripilata de ca si cum, draga doamne, cine stie ce-au facut. Nu mai intra aici. Asa fac oamenii care ajung sa se desparta. Se cearta, isi fac reprosuri, unii se si bat, arunca cuvinte grele. Mai mult sau mai putin discret. Daiana si Bubu va doresc multa intelepciune.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu mi se pare ciudat ca sunt doi soti pe acelasi topic care discuta ce ar trebui sa discute acasa pentru ca intr-adevar nu se comunica direct. Mie mi se pare extrem de ciudat ca sotul sa urmareasca posturile sotiei pe un forum covarsitor feminin si sa stea sa contra-argumenteze si sa-i aduca acuzatii. Parerea mea ca e ca asta confirma ceea ce spune daiana despre urmariri, barbati inventati si sufocare in general pentru ca este un comportament tipic paranoid. Nici un barbat normal n-ar face asa ceva. Situatia asta mi-aduce aminte de o poveste aproape identica, o relatie foarte lunga (nu se ajunsese inca la casatorie), el inseala, ea il primeste inapoi, el incepe sa o urmareasca intr-un mod bolnavicios si sa o suspecteze ca se culca cu nu stiu cati barbati, sa-i monitorizeze telefonul, emailul, programul si sa o acuze pana mai avea fata putin si o lua razna. Si la ei s-a declansat tot o data cu aventura lui. Cred ca e un fenomen de proiectie a vinovatiei asupra partenerului, care daca mai are si un cat de mic dezechilibru psihic la baza nu are cum sa dispara si nici nu se termina bine. Nu dau sfaturi ca aici sunt si copii la mijloc, dar sesizez un potential pericol. Daiana, ai grija. http://OrganicInRomania.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca am avut dreptate, chiar recunosc comportamentul acesta. Astazi am primit 2 PM-uri, dupa cum urmeaza: 1. deci, intr-adevar a fost o alegere gresita sa incerc sa primesc niste sfaturi de pe un "forum covarsitor feminin". am avut o discutie cu daiana(chiar aseara) si ii spuneam si eu ca dupa descrierea facuta de ea par paranoic. dar....sa citesti niste "postari" si sa faci niste afirmatii gen "paranoic", "dezechilibrat psihic", nu stiu ce sa mai zic. 2. totusi, cand vad atata "rautate feminina" nu ma pot abtine sa nu comentz. am scris, nu stiu daca ai citit, "da am gresit, tre sa mi se ia gatul?" ,chiar numai barbatii gresesc?? Quod erat demonstrandum. Cu ocazia asta m-am invatat minte sa nu mai postez la topicuri de genul acesta, cu grad de risc ridicat.. Va urez succes in rezolvarea problemelor. http://OrganicInRomania.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce usor trageti voi concluziile!! Si ce sensibile sunteti!!! Daca nu va convine nu cititi si pace! Ce atata repros.... Poate si postarile voastre irita pe altii si le considera inutile.. andreea Alegeti viata! Avortul opreste o inima care bate plina de sperante... http://community.webshots.com/user/andreeagogo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
[i]citat din mesajul lui bubu1[/i
nu imi schimba dorinta, dar eu nu am ascuns nimi. la fel zicea si ea. crede-ma e chiar oribil sa afli ca ti-ai dus si ex-sotia la o intalnire... [/quote] Asa!Si?Ai fi fost de acord daca ea ti-ar fi spus"Du-ma si pe mine acolo ca ma intalnesc cu x sa bip bip!"?Mai gandeste-te! .............................
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...