Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

doream sa fie bine.....


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui XIO
. Nu stiu toata povestea voastra , dar din cate am inteles erati despartiti cand ea a mers la Madrid. Si din moment ce tu faceai sex cu alta nu vad de ce ii reprosezi ei ca facea sex cu altul sau altii. N-ai nici un drept.
Exact!Chiar nu-l inteleg cum isi permite sa-i reproseze ca l-a sunat pe X sau s-a intalnit cu Y in timp ce erau despartiti si in situatia pe care el a creat-o cand s-a bip bip cu mirandolina lui .Acum spune ca e singurul care lupta .Ha!Dragule,exista o vorba romaneasca"Cum iti asterni asa dormi!" .Cand ai preferat sa ai o relatie cu altcineva te asteptai ca sotia sa te astepte ca o proasta si ca sa mai fie ingeras ca inainte?Aiurea! .............................
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pentru prima data sunt 100% de acord cu Xio.Daiana,fa-i pasi ca nu meriti viata asta cu el!Crede-ma ca stiu ce vorbesc din viata personala.Chiar si faptul ca "domnul' iti urmareste fiecare postare pe acest forum si da replica imediat acuzandu-te pe tine nu arata decat ca e obsedat sa se arate el ala nevinovatul si inocentul.Astfel de barbati imi fac scarba,pe bune!Sa se ia de mana cu un altul pe care-l cunosc. Adica el si-a permis sa plece la tranta cu piedici cu mandra lui si sa uite de familie si de tot si tot tie iti scoate ochii? .............................
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiana,imi permit sa-ti raspund iar la subiect,ca si datile trecute... Este o cacialma,sunt eu confuza,va vreti,nu va vreti,va iubiti,nu va,va certati,iar va....Mai,voi doi trebuie sa va rezolvati problemele,noi ne dam cu parerea,ne amuzam,ne incruntam,fiecare citeste si isi face parerea lui.Luati-va naibii de manuta,plecati 3 zile intr-o mini vacanta,asezati-va la masa,ori lasa-ti trecutul in spate,ori va dati mana prieteneste si ramaneti amici de dragul copilelor,ori ca ca,ori ca ca...Ca altfel,toata viata o sa va tot ciondaniti,reprosati,aruncati cu gunoaie unul in fata celuilalt,si uite asa trec anii iubita mea,o sa ajungeti doi boshorogi nesuferiti si cicalitori,bla bla bla;-) Nu,serios,ceea ce a fost a fost,ca barbatu` a fost un maaare pork(te-as plezni pana mi-ai cere indurare bubule,ai o bila neagra),ca tu ti-ai stricat machiaju` cu junele cutare,problema ta draga,erati despartiti,doar nu stateai sa-ti plangi in perna cand barbatu` ii facea aleia masaj la carcei,poate ati gresit amandoi,lasa-ti naibii reprosurile,cautarile in gunoaie dupa listinguri,incepeti o viata noua ,dulce si roza,daca nu,fiecare pe drumul lui,nu va faceti vietile mizere,sunteti tineri, PARINTI in primul rand,ce fel de exemple sunteti in fata fetelor??Huh? Am avut si eu problemele mele cu sotul meu,am fost inselata,tradata,jignita,a trebuit sa las totul in trecut,ca sa am un viitor frumos alaturi de omul pe care il iubesc! Hai va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubule,o intrebare:daca in fiecare zi,incepand cu 6 dimineata Daiana in loc de"buna dimineata iubitule" ti-ar reprosa "marea iubire" dintre tine si spargatoarea aia de familii,la 12 ziua in loc de supa ai primii alta portie de reprosuri si investigatii,la ora 5 vreo 3 palme dupa ceafa si iar ciorba de blesteme,cum te-ai simti? Scuze,sunt curioasa... Eu cred ca mi-as lua campii,cu tot cu frunze!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot intelege cum de o sfatuiti pe daiana (cu virulenta,as putea spune) sa termine relatia,sa-i "dea papucii". Au avut o problema,grava,dar si-au revenit si incearca sa repare ceea ce au stricat ; daca nu ar mai avea deloc sentimente unul fata de celalalt,ar fi separati,punct.Nu ar mai sta sa ne intrebe pe noi,pe forum,ce si cum... Pt ca aventura lui Bubu s-a incheiat,pt ca impreuna au hotarit sa-si mai dea o sansa,pai sa-i lasam,fratilor,s-o faca !sa-i incurajam, pt ei si pt copiii lor ! Asa ar fi frumos ! E usor sa judeci din afara si sa dai sfaturi radicale ! Ma intreb insa cite dintre voi ati face ceea ce o sfatuiti pe daiana sa faca... daiana,nu ma indoiesc ca i-ai spus sotului tau tot ce ai avut pe inima ; si pe buna dreptate ; dar tie iti place "tonul" unor postari ? mie mi se par cel putin deplasate ... (vezi LauraNicole : "astfel de barbati imi fac scirba"). Daca inca mai esti cu bubu,se cheama ca esti sotia lui .Frumos ar fi sa impui niste limite si sa nu permiti sa-l balacareasca nimeni pe aici...in definitiv,nu-l cunoaste nimeni,ca sa se poata pronunta atit de abrupt. Cel mai bine ar fi sa stergeti cu buretele peste tot ce s-a intimplat si sa incepeti din nou de la zero. Au facut-o atitia,voi de ce nu ati putea ? Nu spun ca e usor,dar se poate ! De altfel, tot ce valoreaza ceva in viata se obtine cu mari sacrificii... E va tin pumnii ! daiana,Bubu [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma flatezi Daiana;-)Asa imi place sa-mi incep ziua;-) In fine,sa trecem la ale tale... Este greu,foarte greu,nu poti sterge trecutul intr-un minut cu buretele,nu intr-o zi,nu intr-o luna,dar cu timpul,ma crezi sau nu...vei uita,sau vei lasa totul acolo,departe,va fi un capitol incheiat al vietii vostre,si stiu asta,am trait astfel de timpuri,nimeni si nimic nu m-ar fi convins ca voi ajunge in ziua de astazi,sa zic"uite mai,ca s-a putut",eram plina de ura,de suferinta,eram o femeie"goala" pe dinauntru... Am o casnicie fericita(Da Doamne si tine-ne obiceiul),ceea ce a fost atunci pare a fi o cutie prafuita,uitata undeva,am momentele mele cand ptr o secunda imi apar acele imagini si discutii,dar zambesc si imi strang sotul in brate,ii spun ca-l iubesc,si ma simt o invingatoare,in fond,a lasat-o pe ea ca sa se reintoarca la mine,nu?? Bubule,nu o mai sufoca cu atatea intrebari,nu inteleg de ce tot tu esti cel ofensat si stresat,daca femeia a acceptat sa-si imparta iar bucuriile si necazurile vietii cu tine,ce naibii vrei mai mult?Iubiti-va,lingusiti-va,traiti-va orice clipa,lasati toata energia negativa la scara blocului,cresteti-va copiii in armonie,poate ca amandoi ati gresit,toti gresim,este atat de usor sa gresesti,si atat de greu sa tii fericirea in cuplu. Hai va pup dulce,si nu-mi mai dati si voi batai de cap,ca si asa fie-mea ma tine treaza la 4 dimineata sa comentam desenele animate;-))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...