Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

barbatii, iar si iar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Buna fetelor, am si eu nevoie de o idee, de putin ajutor. Ma omoara iubitul meu, parca am innebunit amandoi de cateva luni, ma enerveaza tot timpul, am devenit ciudata, super geloasaaaaaaaaaaaaaaaa. Nu eram asa, ne certam din orice. Amandoi avem ideea ca ne aburim reciproc, ca nu ne spunem toate lucrurile......Nu suntem copii, eu am 28 si el 36. Eu ii cer mai multa atentie, mai multa dragalasenie, si parca ii dau cu parul in cap. Nu zic ca ma trateaza rau, dar nu stiu ce am, parca nu ma asculta. Eu vorbesc si el parca e atent in alta parte. Ce sa fac? Ne/am si certat de multe ori, l/am luat si cu binisorul, chiar nu stiu cum sa/l mai iau. Mentionez ca nu locuim impreuna si suntem de ceva timp impreuna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lasa-l sa respire o vreme. Cred ca esti intr-o perioada cand esti mai posesiva, vrei mai multa atentie decat de obicei si el e in extrema cealalta, cand are nevoie de un pic de aer. Poate l-ai speriat cu gelozia ta, si certurile din ultima vreme l-au racit. Au si barbatii momentele lor cand vor o pauza sau trec printr-o criza iar noi atunci ne gasim sa ii sufocam:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai si ce sa/i fac ca sunt disperata, daca il las in pace ma cauta disperat. De exemplu ne/am certat vinerea trecuta si in weeek-end nu i/am raspuns nici la mesaje si nici la telefoane, pt ca vineri i/am zis sa fie fericit fara stresul provocat de mine, si bineinteles ca azi a venit la mine ca si cum nu a facut nimic si mai si zice ca nu intelege de ce m/am suparat. Vineri mi-a zis ca nu are timp de prostiile mele[:-@], iar eu il intrebasem daca mergem sa cumparam niste mancare ca nu mai aveam mare lucru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Femeile si iar femeile!!!! ce te face Floridia sa crezi ca are pe altcineva?nu are voie omul sa se certe sa aiba o dsicutie mai aprinsa,imediat,neaparat are pe alticineva,al meu barbat,avea pe alta si era ok,nici nu gindeam ca poate sa faca asa ceva,poate adevarat cum a spus cineva mai sus,are nevoie de o gura de aer,se intimpla si la noi,sau nu am dreptate. Cind sunt buna ,sunt foarte buna,dar cind sunt scorpie sunt PERFECTA!!! Corina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui floridia
nu reau sa fiu rea sau sa cobesc dar teai gandit ca poate are pe alta? Sper sa nu fie asa si iti doresc mult noroc.Ai grija de tine
[bang][bang][bang][bang] off topic:spuneai ca ai terminat liceul printre primii?![:D][bang][bang][bang] [url="http://www.hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/"]Acceleratorul de particule (LHC) a distrus deja lumea?[/url] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele. ajutati-l pe Bogdanel! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tlory
Pai si ce sa/i fac ca sunt disperata, daca il las in pace ma cauta disperat. De exemplu ne/am certat vinerea trecuta si in weeek-end nu i/am raspuns nici la mesaje si nici la telefoane, pt ca vineri i/am zis sa fie fericit fara stresul provocat de mine, si bineinteles ca azi a venit la mine ca si cum nu a facut nimic si mai si zice ca nu intelege de ce m/am suparat. Vineri mi-a zis ca nu are timp de prostiile mele[:-@], iar eu il intrebasem daca mergem sa cumparam niste mancare ca nu mai aveam mare lucru.
stii vorba aia:rau cu rau dar mai rau fara rau! incearca sa faci unele lucruri far ajutorul lui,nu mai fi geloasa ,cel putin fara motiv... poate va lipseste comunicarea... numai bine ![flo] [url="http://www.hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/"]Acceleratorul de particule (LHC) a distrus deja lumea?[/url] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele. ajutati-l pe Bogdanel! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la un moment dat eram foarte obosita si pusa pe harta.saracul meu sot nici nu facea ochi bine dimineata ca il si luam la impins vagoane.a rezistat cat a rezistat si a inceput sa imi raspunda cu aceeasi moneda;iar eu am inceput sa ma plang ca nu mai e ca la inceput si ca nu mai e dragastos cu mine.el m-a intrebat cum naiba poate sa fie dragastos cand eu sunt ca o bomba cu ceas si nici nu are curaj sa mai zica ceva ca imediat imi sare capacul de pe oala.poate chiar tu treci printr-o perioada aiurea si el reactioneaza in consecinta.discutati calm si incearca o perioada cand iti vine sa te certi sa pui frana.vezi atunci cum e.la mine a functionat pentru ca problema era la mine si nu la el. mami de [baietel]andrei 08 MAI 2008 cand tu arati cu un deget,trei degete arata spre tine. [url="http://community.webshots.com/user/moruna25"]pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui floridia
nu reau sa fiu rea sau sa cobesc dar teai gandit ca poate are pe alta? Sper sa nu fie asa si iti doresc mult noroc.Ai grija de tine
extraordinar,draga! [alcool] ce rapid ai sarit cu morcovu' la ea. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...