Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (72)


Recommended Posts

Alina, nu merg cu pruncii , nici cu Cipri in Ungaria, merg cu niste prieteni. Cipri nu are timp de iesiri in cursul saptamanii. Sper ca o sa stea micutza juma de zi fara mine. Am reusit sa-i recoltez pisu. Am trezit-o la 6 si am pus-o pe olita. A facut intr-un sfert de ora. Carmen, merci de info. Zi-ne si noua ce tratament miraculos are Diana? Clau e ok 5 mil la nunta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by gabitzica
Alina, nu merg cu pruncii , nici cu Cipri in Ungaria, merg cu niste prieteni. Cipri nu are timp de iesiri in cursul saptamanii. Sper ca o sa stea micutza juma de zi fara mine. Am reusit sa-i recoltez pisu. Am trezit-o la 6 si am pus-o pe olita. A facut intr-un sfert de ora. Carmen, merci de info. Zi-ne si noua ce tratament miraculos are Diana? Clau e ok 5 mil la nunta.
Gabi, drum bun si sa auzim de bine [pup] Auzi daca mergi la Szeged nu poti trage o fuga si pana la Alina.a? sau nu-ti e in drum? Ma gandeam si io acum, ca na e dimineata si am creieru odihnit [:-)))] Carmen, chiar asa, ce tratament ti-a zis Diana? Ma bucur ca a dormit bine Mel [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, daca vila este langa Hotel Alex iti pot spune ca mancarea e buna, camera ok, doar ca unele bai (nu stiu daca toate) nu au aerisire si daca lasi usa deschisa noaptea miroase si cel mai important e departe de plaja. Proprietarii sunt ok, sora mea a fost, s-au simtit fain, doar ca daca a fost nasol ca nu statea Lisa in carucior si pana la plaja era destul de mers. Hai sa ma laud ... azi aspiram si cand aspir il pun pe Bogdi in patut sa se joace. L-am gasit in picioruse tinandu-se de margine, s-a ridicat pt prima data singur in picioare [bis][bis], ca in genunchi tot se ridica dar asa nu. Am baiat mare, ce mai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia felicitari!!!![bis] Ai deja baietel mare![pup] Noi acum am venit de la gradi, l-am inscris pe Alesio[bis]! Acum am aflat ca nu mai sunt locuri de mult timp[:D](Clau aveai dreptate), noi am mers abia acum fiindca Alesio avea locul asigurat ca avem o cunostinta la gradinita si era inscris de anul trecut la cresa[:D]. Asa ca ne-am inscris, din 3 sept incepem gradinita!!!![bis] Ne-am intalnit si cu educatoarea lui(tare blanda si draguta mi s-a parut), cu directoarea(super de treaba), cu ingrijitoarele, am vazut si viitoarea lui sala de clasa.....si cam atat! Mie mi-a placut tare mult gradinita....[:D]....sa vedem cum i-o placea lui.....sper sa se acomodeze usor si rapid.... Alinush tu ma intrebai cum o sa-l ducem la gradi ca e departe....o sa-l duca Ovi dimineata cand merge la servici iar dupa-masa la fel....iar cand Ovi nu poate o sa-l duca frate-sau[:D].... Na ma duc sa-mi hranesc piticotul ca ii e foame[:D](si lui i-a placut la gradi, mai ales ca a fost in centrul atentiei impreuna cu Alesio[:D]). [pup] Eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Diana ieri am fost pina la Billa si am vrut sa te sun dar cind am iesit am vazut ca era deja 21.30 si n-am vrut sa te deranjez.Vad eu zilele astea, sper sa nu te deranjeze ca stau asa mult la tine....sau iti ocupa mult loc? [:D] Alina si Dragos-3 anisori http://www.dragos.inarad.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, cam rarut p-aci!! fetelor nu v-am zis ca am fost intr-una din zile la Cristina ca sta vis-a -vis de sora-mea.E super "casuta" lor. E mult loc, iar Dragos nu se mai dadea plecat. Si pe la Cristina am uitat ceva.Dinozauri....[:D] Alina si Dragos-3 anisori http://www.dragos.inarad.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No ca am vorbit cu Alina.a. Mai fetelor pai nu a fost chiar roza treaba. A avut contractii din 3 in 3 minute, placenta e imbatranita - gradu 2/3, a stat mult timp in perfuzii. A spus ca a simtit ea ca ceva nu e in regula ptr ca al ei sot tot i-a spus sa amane plecarea la Szeged si ea nu si nu ca trebuie sa mearga si bine ca s-a dus. Mi-a explicat ea mai multe, dar nu am auzit-o prea bine, asa cu intreruperi. Acum sunt mai bine, Elisa e o prapadita, e cu capu in col si cu piciorusele in stomacul Alinei si nu vrea sa se miste de acolo. Conditiile sunt bune dar usturatoare ptr buzunar, asta conteaza mai putin acum. Ea zice ca daca ar fi mers oriunde in tara sigur o operau pe loc si ca cine stie ce s-ar fi putut intampla (Doamne fereste), in schimb aici au facut tot posibilul sa o mai tina pe Elisa la loc cald, mai ales ca a fost destul de mica, sub 1,5 kg. Daca totul merge bine in 2 zile ii da drumu acasa, dar cu conditia ca nu se ridica deloc din pat si ca merge saptamanal la control. Doamne ajuta sa mai stea Elisa la caldurica macar 2-3 saptamani [ruga] Mi-a spus de nu stiu cate ori sa nu uit sa va spun ca va pupa si ca ii e foarte dor de noi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, eu am o staree, de lene. E pentru prima data dupa nu stiu cate luni cand nu mai pot sa-i fac fata (lenii, bineanteles) asa ca am sa-i fac un spate, adeca ma culc. Sa nu ma sunati ca nu raspund.[:D] Alina M am intalnit-o pe Adelina la plimbare. Cu cine era? Nu am mai avut timp sa o descos pe d-ra ca trebuia sa fug dupa Daria. Doamne cat e de frumusica. Prima data i-am zis tipei cu care eram, uite ce fetita fumoasa si dupa aia, am recunoscut-o. Felicitari lui Bogdi ca e om pe picioarele lui. Felicitari si lui Alessio ca e gradinar. Eu am avut mari emotii si cand am dus-o pe Daria si cand l-am dus pe Alex la gradi. Mai nasol a fost cand l-am dus pe Alex ca a inceput si Daria scoala si [q][q]intr-una. Ma bucur ca Alina e mai bine.[flo]pentru bebe Elisa de la Matia sa fie cumintica. Clau nu l-a mai sunat Clau pe Susu. Si eu sunt interesata de o vila la mare sa ma pot duce cu familionu, ca in turcia mi-e tot mai clar ca n-am cum sa ajung. A Alina M vreau si eu informatii despre vila unde mergeti voi la Praid. Si mai am o intrebare, nu stiti pe cineva care sa faca engleza cu Daria, dar sa vina acasa daca se poate? Cristinacsa sper nu cred ca ajung nici saptamana asta la tine. Suntem supra aglomerati cu repetitiile pentru spectacolul de balet. Daria- 29.01.1999[zana] Alex - 07.02.2003[bonjovi] Matia - 31.10.2006[bebic] [foto][url="http://new.photos.yahoo.com/somleac/albums/"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...