Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (72)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna seara Vad ca au venit caldurile ,vara e aproape si toata lumea se gandeste la concediu. Am vazut ca s-a pomenit ceva de Turcia ,dar parca e prea departe ,cu avionul nu, dar sper sa nu radeti dar eu una n-am curaj sa ma urc in avion pentru nimic in lume ,nici sa-mi plateasca ei biletul nu m-as urca. Sunt mult prea pamanteana ,ca sa plutesc in aerrrr. [:D]. Dar cu siguranta e frumos acolo ,dar noi am zis ca anul asta vom merge doar pe litoralul nostru ,important e sa mai schimbam aerul putin. Asa ca probabil vom merge din 6 iulie ,inca n-am cumparat biletul ,doar am fost sa vedem la agentie . Eu as fi vrut si mai repede doar sa ma duc odata ,dar nu putea sotul,si-a luat colegul lui concediul in iunie si asta e. Noi tot asa plecam in concedii la inceputul lui iulie dar cu vremea asta am zis ca va fi cald si in iunie ,dar se pare ca tot la iulie ramanem. Flavia [bis] lui Bogdi Gabi imi pare rau pt Ioana cu urocultura . Cum a fost la Szeged, esti rupta nu? Ada am vazut pozele ,astept si restul Alina m s-a lungit Adelina sau mi se pare mie , si parca e mai slabuta, dar tot la fel de frumoasa.[:D] Ildi si [disco] David (2 mai 2006 ) [comoara][url="http://new.photos.yahoo.com/pityu_ildi/albums/"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Nu am chef de scris acum ca sunt franta de obosita. Am intrat doar sa va spun ca am ajuns cu bine Clau sa stii ca m-am gandit sa merg la Alina, dar nu am fost cu masina noastra , am fost cu niste prieteni si am fost foarte presati de timp. Nu am reusit sa mergem peste tot unde ne-am propus si am si plecat destul de tarziu- pe la 10.30 si am ajuns la 12.30 cand am fost programata. Iar acolo am stat pana la 14.30 ca s-a "controlat" la ochi si prietenul cu care am fost si numa nu i se dilatau pupilele . Asa ca am facut cuie acolo. Am ajuns la ora 20 acasa. Despre cumparaturi va povestesc mai incolo.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! [:)] Azi am hoinarit toata ziua, am fost in oras, am fost si eu in sfarsit la "Paloma"[:D], au multe lucruri fain, dar era o inghesuiala si o caldura ca m-a luat cu ameteli, mai ales ca am probat vreo 4 perechi de blugi si nu aveai aer in cabina de proba. Apoi am fost la Selgros, dupa Dragos la gradi, am mai fost la cineva... La Paloma am fost singura ca a stat tusi cu Adelina, m-am recreeat si eu un pic pe la cumparaturi.[:D] Felicitari Bogdi! [bis] [patut] Ioana, la ce grupa va fi Alesio? Pe Dorina o aveti cunostinta?[;)] Mie imi place tare mult de d-na directoare si mai ales la Dragos[:)]. In primul an la gradi trebuia sa mearga in fiecare dimineata sa o salute pe "d-na dilectoale".[:D] Nu mai stiu cate kg are Ade ca i-am dat cantarul prietenei mele si n-am reusit s-o mai cantaresc. Clau, multumim de vestile de la alina.a, ma bucur ca-i bine si vine acasa. [dual] Miha, Adelina era la plimbare cu fata lui tusi...tusi e o matusa de-a lui Calin cu care a stat Dragos de la 2 ani cand am inceput eu lucrul. Ce explicatie ti-am tras! [:D] A fost si tusi azi, dar a trebuit sa plece si a venit fiica-sa. Acum e mai libera(a avut grija de-o fetita pana acum) si mai vine sa o plimbe pe Adelina, iar eu ma bucur ca macar imi fac treaba linistita prin casa.[^] Unde mergem noi la Praid e o casa cu etaj, au camere si jos, dar acolo stau si proprietarii(sunt tare draguti). Sus la etaj au 3 camere, o bucatarie impartita in doua(unde gatesti si loc de luat masa), o baie cu dus, chiuveta, wc si o baie cu chiuveta si wc. Noi mergem 3 familii si ocupam toate camerele de sus, asa ca bucataria si baia sunt ale noastre, nu ne mai stresam ca stau si alti necunoscuti.In curte au amenajat pentru gratar, masa, bancute unde poti manca... Tariful e 40 lei/noapte si 35 pentru clientii vechi. Daca te intere am numarul de telefon. Sunt seriosi, ii cunoasc bine pe copiii lor (fiul si nora) ca stau in Arad. Ada,tare frumossi ati fost la nunta! [olala] Ildi, da, Adelina e lunguta, mult mai lunga decat Dragos la varsta ei.[^] Gabi, asteptam sa ne povestesti despre cumparaturi. [;)]
[mamica]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][8**] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinamorostes/my_photos"]poze 1[/url], [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze 2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, Mel tot doarme,saracuta ultimele 2 zile numai asta a facut.Azi cred ca merg cu ea la un banchet al claselor a VIII-a la noi la scoala ,in cantina.Ma mai gandesc. Alina si eu am observat ca e mai slabuta Ade si ca-i stau ciorapeii pe picioruse ca si Melaniei . Eu am gasit in "jegson" unii care sunt ingusti si pe laba piciorului si pe glezna si mai sunt si fooooooooooooarte frumos colorati. Clau ne bucuram de vestile bune despre Alina.a.O asteptam acasa. Flavia imi aduc aminte ce mare realizare mi s-a parut si mie cand s-a ridicat Mel.Asa ca felicitari lui Bogdi si tie ca esti mamica de baietel mare. Asa zici tu ca e distanta mare pana la plaja?Mel nu are treaba cu caruciorul ,ar sta si acum daca as mai pune-o [:D].Oricum ma mai gandesc. Gabi vrem amanunte despre consultatie.Tratamentul minunat al Dianei nu e mare secret.Seara la culcare ,pt ca tusea foarte mult si rau de nu putea sa se odihneasca,i-am dat paxeladine si cateva picaturi de metoclopramid ca sa-si poata bea laptele pt ca-l vomita tot din cauza tusei. Ioana pana la urma ati avut noroc prin faptul ca era Alesio inscris din toamna?asta e varianta oficiala,fara suparare, pt ca ma intereseaza si pe mine. Ada cand a mai fost vorba de operatie ziceai ca amanuntele le discutam cand ne mai intalnim.Foarte eleganti ati fost la nunta ,iar Iulia v-a intrecut pe amandoi.Oare asa ceva ma asteapta si pe mine???de pe acum ii trebuie ruj si oja [:D]. Ildi unde mergeti la mare?nu veniti la Costinesti acolo unde va povesteam? e 420 Ron locul si perioada e 25-26 iulie? aveti cazare si 3 mese . Niko ceva noutati? [indecis] mami Carmen si[majoreta] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"] POZE [/url] [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar are Ioana temperaura 38.1 rectal[bang]. Despre cumparaturi. I-am luat la Tudor 2 perechi de sandale si la Ioana o pereche. Au fost la reduceri 50%. Ale lui Tudor au fost 3170 si 3300 ft iar ale Ioanei 2500 ft. Miha, din alea cu 3170 am vazut la magazinul de pe Dobrogeanu Gherea si au costat 110 lei iar astea di Ungaria au iesit aprox 42 lei. Macarea pentru bebelusi e foarte ieftina la Cora. Am luat cereale de la Hipp(la noi nici nu am vazut)care contin lapte cu 699 ft/cutia. In rest nu ma intrebati preturi , ca am mai luat cate ceva dar nu m-am uitat la pret si nici nu stiu ce am facut cu bonul. M-am mai uitat la borcanele si ies undeva la 3.9 lei alea de la hipp. La noi costa 6 si ceva. Ma duc la Ioan ca urla.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina ,am vazut pozele cu Ade ieri dimineata dar nu am avut timp de comentarii. Etare scumpa si cred ca de abia astepti sa-i faci codite.[:D] Ada, am vazut si 4 poze de la nunta. Ati fost tare frumosi, iar Iulia o adevarata printesa. Carmen la consulatatie e fost ok. Am -0.5 la dreptul si -0.75 la stangul la fel ca anul trecut. Mi-a zis ca poate sa imi faca o noua interventie de corectie. I-am spus ca alaptez si atunci mi-a zis sa revi la un control dupa o luna de la incetarea alaptatului, cand mi se regleaza si mie hormonii. Flavia, felicitari lui Bogdi harnicutul. Diana, felicitari Timeei pentru primii pasi singura. In Ungaria am mai fopst la un second hand. Sa nu va inchipuiti ca sunt ca la noi. Sut multe haine noi noute cu eticheta pe ele si multe de firma. I-am luat la Tudor 2 camasi foste faine( in sfarsit i-au placut silui si sper sa le poarte) si o pereche de pantaloni scurti Gap. La Ioana i-am luat 2 rochite foarte fainie, una e H&M. mi-am gasit si eu o fusta gipsy nou nouta-cu eticheta -la 1000 ft. Mi-am mai luat din Sever o rochie , prietena mea m-a combinat ca nu eram eu prea dispusa sa investesc in mine. Asta a fost 5850ft. E cu manecil lungi ,mulata de la jumate in jos , cu maneci raglane( sper ca m-am exprimat bine) si u n umar gol. Se increteste pe osoldus opus umarului gol. Nu imi place ca e sintetic 100% si are un miros ciudat, care e specific materialului si nu iese la spalat. Stiu ca mai am un maieu cu misos identic. Asta e. Carmen, distractie placuta la banchet.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Am descoperit ieri in partea inferioara a epiziotomiei un fel de cheag de sange, din care s-a rupt jumatate in timp ce studiam cum mi s-a vindecat cusutura[:(] .Am vrut sa va intreb pe voi daca a-ti avut probleme de genul asta si daca stiti ce ar putea fi. Oricum astazi imi fac programare la doctor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...