Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

fetelor ce se intampla?prietenul meu nu are dorint


Recommended Posts

Recunosc ca nu am citit toate postarile ci doar pe cele de inceput ale Sabinei. Este suspect ca de la o viata intima normala s-a ajuns asa dintr-o data la o relatie sterila lipsita de apropiere fizica intre parteneri. Posibil sa fie si o afectiune fizica, o boala ceva. Din ce stiu eu bolile de prostata la barbati debuteaza cu performante sexuale nebanuite de barbati si apoi brusc le scade apetitul la zero. Sabine, ai incercat sa-l convingi pe al tau prieten sa mearga la medic pentru un control? Nu stiu zic si eu! PAna una alta iti doresc sa iei decizia corecta si convenabila pentru amandoi, si de ce nu sa se rezolve acest impas in care a-ti intrat . Succes ! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Intrebai cum sa faci!? Cred ca ar trebui sa analizezi foarte mult relatia ta cu el, sa pui in balanta sentimentele tale si partile lui pozitive. Daca tu crezi ca tii la el si merita continui (scazand evident performantele sexuale) poate ai putea sa mai incerci sa-l convingi sa mearga la doctor. Daca tii la el si restul relatiei merge foarte bine, cred ca ar merita sa mai faci o incercare.. Poate sfatul meu pare aiurea, dar am incercat sa ma pun in locul tau si as as face (nu as parasi daca toate merg bine in afara de asta). Ana Maria si Didi (Victor Stefan) [bonjovi](15 12 2004) Succes si s-auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

prietenia trebuie sa fie mortala! sa faceti sex pana va stoarceti, dupa casatorie cativa ani sa o tineti asa, dupa copil mai domol dar tot bine si tarziu de tot sa o faceti mai rar dar cu satisfactii. Daca de acuma aveti aemenea probleme atunci sincer undeva este o buba si cred ca este prea mare ca sa merite sa te strofoci. Asculta la cei trecuti prin viata si relatii si cauta pe cineva care sa te doreasca asa acum meriti.Nu da tu cu capul si peste doi ani sa te gasim aici pe forum suparata ca sotul te inseala sau ca esti nefericita. Noroc si fi desteapta .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am hotarat sa fiu desteapta macar o data in viata. De sarbatori voi ramane acasa asa cum am mai spus si nu ma voi mai intoarce.Deja, am ajuns la capatul rabdarilor.Astazi dimineata imi venea sa-i spun ca nu-mi place directia in care a luat-o relatia noastra in privinta sentimenteleor de data asta.Pe langa faptul ca nu mai exista sex, mai nou si sentimentele sun asemanatoare celor frate sora sau tatic fetita.chiar nu mai pot suporta.Apoi mi-am dat seama ca chiar nu are rost.In timpul in care nu am mai scris situatia a ramas acceasi.Cenea acasa seara si ma anunta din timp pe telefon ca e foarte obosit. ca-l dor picioarele.....de ale lui. Eu azi dimineata m-am trezit cu durere de cap.ma uitam la el si simteam ca-l urasc.dadeam in sinea mea vina pe el pt durerea asta.poate asa si era.Deocamdata simt ca nu mai am nici un sentiment fata de el.nu sentimente ca intr-un cuplu normal, barbat femeie.Ceea ce el a facut prin faptul ca a refuzat orice contact sexual a dus la asta.E jalnica toata situatia iar eu ma simt de rahat.Simt ca orice ar face de acum inainte.....sa presupunem prin absurd ca ar face ceva, ca ar dori o apropiere nu ar putea sa mai schimbe nimic.Trebuia sa o faca mai demult.....acum simt ca e prea tarziu.mult prea tarziu. sabine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...