Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioarele ..... la raport , adunarea !!! (p.12)


Recommended Posts

Ana, Duchess [flo], ma inscriu si eu in clubul melancolicilor. Cred ca in Bucuresti e din cauza vremii, e rupere afara... ploaie din aia rece de iarna, vant, FRIG! Brrrrr, nu imi place de nicio culoare! Azi am fost pana la un restaurant pe jos ca era la 5 minute de blocul meu si am inghetat. Ploaia era rece, vantul batea drept in fata si era taios, copacii mai aveau un pic si se plecau cu totul la pamant. Urat rau!! Urasc vremea asta, prefer ori sa fie cald (primavara), ori sa ninga linistit si sa fie frigul ala de iarna (dar fara viscol)! Off-topic: ce bine ne sade in cap de lista la subiecte pe pagina asta [:)] [pup] fecioricile, sa aveti parte de un weekend tare calduros! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele, iertare, am tras chiulul 2 zile, dar chiul "motivat", firma unde lucram din mica, se face mare[:D], ne mutam intr-un spatiu mai mare si e nebunie...[bang] Plus, ca saptamana viitore ne mutam si noi din casa unde stam.. Asta, cu mutarile, imi aminteste de un banc, nu stiu daca am voie sa-l spun aici[:I], dar cine pricepe, intelege[;)] Un domn, deranjat de zgomotele ce se aud din apartamentul unui vecin, il intreaba: - Vecine, dar ce faci? - Ma mut, raspunde celalalt Zgomotele se repeta si peste o saptamana. La intrebarea vecinului, acelasi raspuns: Ma mut! Dupa o alta saptamana "zgomotoasa", domnul nostru, intalnindu-l pe scari, il intreaba pe vecin: - Unde te duci, vecine? - La marmacie, sa iau maringosept... [:D] Pupici la feciorici! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si off-topic, ce-au astia de pe forum cu siglele lor cu steagul Romaniei? N-am observat daca e si la alte tari (ca vad ca la Adrianka e neschimbat), dar Ro a devenit SUA! That's a sudden change!! [:D] [:D] Va urez un somn linistit si sa ne revedem maine voioase, intr-o duminica frumoasa si calduroasa! Va pup (din nou) si va imbratisez, ma duc la sooooomn!! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, te pup si eu. Cica si in Bucuesti a nins un pic aseara... dar pana am iesit eu afara nu am mai prins decat o urma de lapovita sau, in cel mai "fericit" caz, ploaie - de parca mi lipsise prea mult! [:)] Astept si eu prima ninsoare adevarata din capitala, ca a mea catea e innebunita dupa joaca in zapada... si cu ocazia asta fac si eu mai multa miscare [:)] [pup] fecioricele! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Era postat in alta parte, dar m-am gandit eu ca nu strica sa il avem si aici: HOROSCOPUL DRAGOSTEI IN 2009 In 2009, Fecioarele au viitorul in fata. In luna Decembrie vei primi atat de multe invitatii, incat vei fi ocupata in fiecare weekend. Noroc ca esti o persoana organizata! Pe plan social este un an interesant, vei face multe cunostinte utile si - chiar te vei apropia si mai mult de o persoana pe care o iubesti foarte mult. Ianuarie: Incepe cu dreptul In aceasta luna vei fi coplesita de pasiune si dorinta de dragoste. Dupa data de 10, sexul va avea o cu totul alta semnificatie pentru tine. Vei descoperi ceva nou care te va incanta pur si simplu. Februarie: Ramai pe loc La locul de munca nu va fi o atmosfera tocmai placuta. Nu ai niste colege care te iubesc iar seful nu a inteles inca ce potential ai. Intocmeste-ti un CV ca sa fii pregatita, dar nu te pripi cu deciziiile, asteapta pana in Martie. Martie: Simte-te comod Simti nevoia de putin romantism. Foarte de inteles. Atunci de ce nu te asezi comod pe canapea cu partenerul, o sticla de vin si un DVD interesant? Aprilie: Nu te pripi Stiu ca iti doresti sa cumperi ceva de foarte mult timp, insa trebuie sa mai astepti putin. Curand vor aparea cheltuieli neprevazute, din care va trebui sa scapi repede si fara amanari. Mai: Incearca-ti puterile Planuiesti o calatorie impreuna cu partenerul, insa el are in minte o cu totul alta destinatie. Explica-i din ce cauza alegerea ta este mai romantica si poate ca va fi de acord cu tine. Iunie: Nu fi rea S-ar putea sa incepi o barfa si sa iti dai seama de asta mult prea tarziu. Nu ar strica sa iti ceri iertare si cu flori daca va fi necesar. Iulie: Nu mai intarzia Urasti sa intarzii la o intalnire, insa de la un timp ti se cam intampla si tie. Nu te alarma, daca vei fi bine pregatita nu conteaza ca ai intarziat cateva minute. In aceasta luna, intalnirile sunt foarte pline de semnificatie. Asculta toate promisiunile pe care ti le face - unele vor fi cu adevarat reale. August: Fii sexy Dupa data de 10, barbatii nu isi vor putea lua privirile de la tine. Profita si simte-te exact asa cum esti, adica in centrul atentiei. Poarta decolteuri si pantofi inalti. Vei avea o surpriza placuta. Septembrie: Ai grija In aceasta luna ar trebui sa ai grija de tine. Odihneste-te suficient, bea mult suc de portocale si mananca alimente bogate in anti-oxidanti. Si trupul are nevoie de ingrijire, nu numai sufletul. Octombrie: Pasiune pe linie Ei bine, alegerea este doar a ta. Vei avea de unde sa iti alegi un partener, iar daca ai deja unul, relatia voastra va reinvia. Este insa important sa mai cedezi de la pretentiile si visele imposibile pe care ti le faci. Revino cu picioarele pe pamant. Noiembrie: Sparge gheata Inhibitiile tale vor disparea cat ai clipi. Din moment ce ai pus ochii pe el, nu-l mai lasa sa-ti scape la fel ca data trecuta. Decembrie: Pachet special Esti mai nerabdatoare sa iti despachetezi iubitul in seara de Craciun, mai mult decat orice alt cadou de sub brad. Fa-ti rudele sa se intrebe de ce oare zambeste in coltul gurii... nu conteaza nimic ce cred, important este ca vei fi fericita. I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anacezara [s] Robert ! Sa creasca mare si sa fie sanatos , iar voi sa va bucurati alaturi de el pana la adanci batraneti ! Am vizionat pozele si mi-au placut aman2 torturile. Am vazut k v-ati simtit bine si pustii s-au distrat minunat .
Adevarata [url="http://good-times.webshots.com/photo/2281308860088512827LLbnJP"]petrecere[/url] a fost ieri. [^] Bineinteles ca am fost din nou prinsa cu tot soiul de pregatiri...[alcool] Mai avem un hop saptamana viitoare si sper ca pana la Craciun sa nu mai avem nici o petrecere. [:D] As vrea eu sa fie asa,dar nu e...
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui irlandeza Ce misto e tortul, mi-a placut f. mult.Si LA MULTI ANI .
Multumesc Marinela! [pup]
Citat:
citat din mesajul lui violeta69 la multi ani lui Robert![flo] scuze de intarziere [asia]
Multumesc Violeta! [pup] Urarile sunt binevenite oricand! [;)] Numa daca-s de bine. [:D]
Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary Miha, LA MULTI ANI pentru pustiul tau, sa ii dea Dumnezeu sanatate multa, multa, multa!!
Multumesc Madame! [pup] O duminica minunata tuturor! [flo]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Adevarata [url="http://good-times.webshots.com/photo/2281308860088512827LLbnJP"]petrecere[/url] a fost ieri. [^] Bineinteles ca am fost din nou prinsa cu tot soiul de pregatiri...[alcool] Mai avem un hop saptamana viitoare si sper ca pana la Craciun sa nu mai avem nici o petrecere. [:D] As vrea eu sa fie asa,dar nu e...
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Frumoasa petrecere . Am urmarit pozele si am vazut k s-au distrat copilashii . LA MULTI ANI !!! inca o data ... " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...