Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioarele ..... la raport , adunarea !!! (p.12)


Recommended Posts

seara buna dragelor pe data de 12.11.2008 s-a nascut minunea mea 3,610, 53 cm...un fomist si un frumos..imi pare rau ca nu am anuntat mai devreme insa pana am venit acasa pana ne-am mai linistit neu sunt bine am facut cezariana super nasoala si dureroasa...daca la prima cezariana am avut 8 copci acum va pot spune ca am o mandrete de 10 copci...dureri naspa...bine ca totul eok in limitele bunului simt [alcool] va pupacesc si va doresc numai bine [flo][pup] aici niste pozici http://community.webshots.com/album/568734967TVIWuN eliza mamica de inger Ionut Pavel [flo] si de bb [il] Dimitrie Gabriel 12.11.2008 [il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Eliza, Dumnezeu sa va binecuvanteze pruncul, e o scumpete de baietel, multa sanatate si recuperare usoara![pup] Mihaela, in verva mea cu mutarile nu i-am urat si eu "La multi ani" baietelului tau. O fac acum, sanatate, toate cele bune si o viata senina si linistita ii doresc[pup] Madame, multumim de horoscop, sa vedem ce-o fi, ca cica incepem cu dreptu', sper sa nu fie cu dreptu-n stangu', doar[:D]. Pe mine m-a apucat un dor de tara si de mirosul de sarbatori, mi-e dor chiar si de frig... Si aici e...racoare, doar noaptea, ziua suntem inca la tricou... Poate mai vorbim in seara asta, sa vedem cum tratez cu sotu'[:-@] Pupici la feciorici! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eliza,sa va traiasca mandretea de baiat! [il] Si tie sanatate multa si refacere rapida. [flo] Multumesc si tie Adriana! [pup]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

24 noiembrie 2008 Intelegerea cu partenerul de viata depinde in mare masura de tactul de care dai dovada. Evita certurile care duc la instabilitate si fii mai deschis catre discutii. Sarcinile de la serviciu solicita un efort sustinut si expertiza. Daca lucrurile nu ti se par foarte clare, atunci este mai bine sa nu ai nicio initiativa importanta. Rezolva cu calm chestiunile de ordin practic.Tendinta de a da sfaturi nesolicitate provoaca revolta prietenilor, insa, din fericire, nu este vorba despre nimic serios. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eliza, FELICITARI pentru bebe nr. 2!! Sa va dea Dumnezeu multa sanatate si sa fiti mega-fericiti!! [pup] [flo] Cu horoscopul ala al dragostei nu stiu exact ce sa zic. Pare un an bun din punctul asta de vedere, cu mici hopuri, dar per total bun. Acum... om trai si om vedea! Pana una alta, sa vad ce fac eu azi la un interviu destul de important... poate pun si eu de o angajare, ca se cam cere [:)]. Pup fecioricile dragi si va doresc un inceput de saptamana cum vreti voi! [flo] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] O saptamana minunata tuturor si multa bafta la interviu Madame. [flo]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pup si eu fecioarele [pup] MB,bun horoscopul pe 2009...asa sa fie! [flo] ce ai facut la interviu? Eliza,feclicitari pt BB [flo] sa dea DD sa fie sanatos,voinic,voios si cu mult noroc,iar voi sa va bucurati de el [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce am facut... cica teoretic n-a fost un interviu in adevaratul sens al cuvantului ci ceva asa, sa ne cunoastem. Seful a fost ok, dar am mai vorbit si cu una de la PR care m-a enervat teribil. Dupa un sir de intrebari la care am raspuns dragut si a remarcat ce simpatica sunt, ma intreaba ce ma vad eu facand pentru ei. Eu i-am raspuns, m-am chinuit sa o fac sa inteleaga, iar ea s-a pus pe un ras de zici ca ii spuneam bancuri cu bula!! WTF??? Repeta aceeasi intrebare, eu i-am dat 15 raspunsuri diferite, iar ea, cum deschideam gura si ziceam ceva, cum dadea ochii peste cap, incepea sa rada si se uita la sef cu o privire de genul "uite-o si pe toanta asta, nu intelege!" [bang] [bang] Bai femeie, daca ma vezi mai retardata, reformuleaza intrebarea... ca nu sunt aici pentru amuzamentul tau personal!! [alcool] Pana si sefu' a intrebat-o daca a luat ceva ecstasy de e asa de vesela! Dupa ce a plecat ea am tras tare pe persoana care m-a recomandat pentru angajare si cred ca lui cel putin i-am facut o impresie cat de cat buna. Astept acum sa ma contacteze personal asa cum a specificat el insusi si sa ma incheme la interviul propriu-zis. Deci eu mi-am facut nervi!! [:)] Per total cred ca a fost ok, dar tipa aia mi-a stricat tot cheful posibil si imposibil!! [:)] Lunea voastra cum a fost, fecioricilor? I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madame, multa bafta pentru gasirea unui post care sa-ti aduca satisfactii...Ciudata tipa aia, in primul rand, nu se face asa ceva, nu razi ca....[alcool] in fata nici unui potential angajat...ca scuza-ma, la o adica si tu ai nevoie de ei, dar si ei de tine, ca de aia cauta oameni...Ei na, ca m-am enervat... Imi amintesc si eu de mine prin Romania, dupa ce am terminat facultatea, cate interviuri, din care ramaneau doar promisiunile, ca intotdeauna intra cineva pe favoritisme...Cate momente de descumpanire am avut...Bafta![flo] Asta mic al meu a avut azi 40 de grade febra, am reusit sa i-o scadem cat de cat. Maine dimineata il ducem la medic...Of, numai mama sa nu fii! Pupici la feciorici! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...