Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioarele ..... la raport , adunarea !!! (p.12)


Recommended Posts

Adrianka, mie-mi spui? Ma simteam de parca am venit acolo doar ca sa o amuz pe dom'soara, ca n-a mai ras de mult!! Zau ca aveam impresia ca era high de la niste pastile sau de la ceva... daca radea si sefu' ala mare, mai intelegeam, e o distractie pentru ei sa se amuze cand vine cineva la interviu [:p], dar cum el era oarecum rezervat, ma gandesc doar ca e ea tzacanita sau/si nebuna [:)]. Pupici multi la baiatul tau sa se faca repede cat mai repede si [pup] multi la mamica sa fie rabdatoare si cu putere! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Marti, 25 noiembrie 2008 Relatiile cu colaboratorii, asociatii sau superiorii risca sa devina conflictuale. Vrei sa-ti impui vointa si sa-ti expui ideile, insa nu va fi deloc usor. In relatia de cuplu reusesti sa te exprimi mai usor si sa il intelegi mai bine pe partener. Simti nevoia de siguranta afectiva. Unele Fecioare iau o decizie extrem de importanta in privinta viitorului lor sentimental. Altele au sansa sa intalneasca pe cineva. Oricum ar fi, nativii acestei zodii nu se mai multumesc cu singuratatea. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza !!! Ziua mea de luni a trecut ok, fara incidente. Vad k horoscopul de azi nu e chiar asa de roz . MB , nasoala faza cu tipa de la interviu . Eu o intrebam in locul tau , ce gaseste de ras ??? Oricum sper sa fie bine si tzin pumnii pe mai departe . Adrianka , multa sanatate bolnaviorului . Sigur e vreo infectie pe undeva cu febra asa de mare . Sa ne spui ce a zis dr. [pup] la BB !!! Va doresc o zi frumoasa , la noi ploua si e frig . " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu viata sentimentala nu-s in prea mare impas dupa cum spune horoscopul pe ziua de azi. Dar am niste chichite care trebuie rezolvate si puse la punct, ca il capul meu e vraiste pe planul asta! [:)] Azi am inceput sa umblu pentru dosarul de la scoala de soferi si o sa tot umblu saptamana asta... poate saptamana viitoare dau si sala si, daca ma ajuta dumnezeu, o si iau si dau si traseul si, daca ma ajuta dumnezeu, il iau si pe ala [:)]. Sper ca nu o fi asa de greu! [pup] feciorelele! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MB - Imi pare rau pentru tine cu interviul ala dar din pacate cam asa este si pe aici un interviu. Adica la modul ca te intreaba de 15 ori acelasi lucru ca sa vada ce raspunzi. Ideea era ca nu trebuie sa spui ceva de genul " Dupa cum v-am mai spus....." pentru ca suna ca si cum i-ai zice" Femeie esti tampita sau nu intelegi?". Ii raspunzi ca esti pregatita profesional sa faci fata situatiilor limita din genul X de firma si ii dai acealasi raspuns de fiecare data dar sub alta forma. Individa nu avea voie sa rada pentru ca ea trebuie sa afiseze un aspect neutru, nici sa-ti dea senzatia ca esti respins,nici sa te accepte din prima ca poate mai are si alti potentiali candidati dupa tine. Imi pare rau pentru tine ca ai trecut prin asa ceva. Si mie mi-a fost greu la primul interviu mai ales ca era in engleza iar eu aveam asa de mari emotiile ca nu mai stiam nici romana cand am intrat in birou. Norocul meu a fost ca m-au luat din prima pentru ca nici naiba nu se baga la salariul ala iar eu il acceptam pentru ca era primul job in Canada. Am fost buna si m-au avansat dupa 3 luni. Am avut noroc. In fine! Iti doresc mult noroc in continuare. Mihaela http://www.hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?albumId=119318750&ownerId=166574282
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:I]Am revenit Adrianka, sanatate multa puiului tau[pup] MadameBovary mult noroc sa iei sala si traseul [pup] Eu nu am mai avut loc la calculator .... Astept sa treaca timpul sa vina sarbatoriile de iarna cu cadouri [8D][bibe] M-am apucat sa cos o fata de masa , o adevarata provocare sa cos un model pe panza[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara ! Noi suntem bine. De maine dimineata nu voi mai avea acces la net de la scarbici, deci nu ne vom mai putea bea cafelutza imporeuna virtual , doar in week-end , eventual cate un ceai seara . Sambata dau o tura de shoping la Cluj, daca tot vine Mosul trebuie sa ne pregatim. Trebuie sa caut si ceva pentru party k pe 20 decembrie printesa cea mica face 4 anishori. Restul fecioarelor cum sunteti ? Eu am stare asa si asa , cam fara kef, probabil si din cauza vremii ploioase de afara . Va doresc nopate buna !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele Mai primiti in grup sau e lista inchisa?[:)] Fecioara in tinerete, insa inca sunt ca zodie[:D] O zi buna tuturor![flo]
Hazul si puii
**********
Lucas Gregory[/url][url="http://www.totsites.com/tot/lucasgregory"] Smecherul lui mama[/url] si Mathea Roana [url="http://www.totsites.com/tot/mathea"]Gogosica mica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Neata" Cum sunt cu un decalaj de 10 ore fata de voi, neata la mine e dupa masa la voi[:)] Madame Bovary, multumesc pentru primire[flo] O seara placuta in continuare!
Hazul si puii
**********
Lucas Gregory[/url][url="http://www.totsites.com/tot/lucasgregory"] Smecherul lui mama[/url] si Mathea Roana [url="http://www.totsites.com/tot/mathea"]Gogosica mica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna, fetelor! Si voi tot "asa si asa"? Avem si doua "canadience" printre noi (Mi_ro si Hazul? Ma bucur, cred ca e tara unde mi-ar placea si mie sa traiesc. Pana acum am schimbat 3 tari...Si tot parca nu sunt multumita[alcool].Inca nu s-a inventat poate tara pentru mine[:D]...cred ca iar am luat-o pe aratura[alcool]...Hac! In alta ordine de idei, fi-miu e mai bine, a avut rosu in gat si o infectie la urechiusa, pe care le tratam cu antibiotic... Eu nu am terminat cu mutarile[bang], sunt in priza continua... Voi cum sunteti in seara asta? Pupici la feciorici! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...