Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioarele ..... la raport , adunarea !!! (p.12)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ADRIANKA
Seara buna, fetelor! Si voi tot "asa si asa"? Avem si doua "canadience" printre noi (Mi_ro si Hazul? Ma bucur, cred ca e tara unde mi-ar placea si mie sa traiesc. Pana acum am schimbat 3 tari...Si tot parca nu sunt multumita[alcool].Inca nu s-a inventat poate tara pentru mine[:D]...cred ca iar am luat-o pe aratura[alcool]...Hac! In alta ordine de idei, fi-miu e mai bine, a avut rosu in gat si o infectie la urechiusa, pe care le tratam cu antibiotic... Eu nu am terminat cu mutarile[bang], sunt in priza continua... Voi cum sunteti in seara asta? Pupici la feciorici! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Am locuit si in Cipru 2 ani[:)], in Nicosia. Chiar ieri ma gandeam care a fost adresa mea acolo si habar n-am. E de rau?[:D]Neuronul bata-l vina. Multa sanatate puiutului mic.
Hazul si puii
**********
Lucas Gregory[/url][url="http://www.totsites.com/tot/lucasgregory"] Smecherul lui mama[/url] si Mathea Roana [url="http://www.totsites.com/tot/mathea"]Gogosica mica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, ce mai faceti? Mie mi-e tare teama ca fac o cadere psihica...E vreuna din voi psiholog? Vad totul negru, si nu e doar un moft, nu-mi revin pur si simplu, simt ca ma afuuuund in negura...Off! Hazul,vad ca si tu ai schimbat tari la viata ta....[:D]...Ti-a placut in Cipru? Mie nu-mi place deloc[bang], si totusi sunt casatorita cu cipriot si am si copil jumatate cipriot...Numai tara asta nu imi palce.....ca de aici cred se trage si depresia mea... Celelatle fecioare? Nimic de veste azi? Pupici! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta fecioare !!! Pe mine si pe fete ne-au prins ceva virusi, ne ustura gatul si ne curge nasul. Dupa cum v-am spus nu mai am net la servici asa k nu va mai pot scrie horoscopul de buna-dimineata , eventual il voi scrie seara. Azi merg la Cluj la o tura de shoping. Va scriu mai jos horoscopul carierei pentru saptamana care urmeaza : Horoscop Zodia Fecioara Luni, apare o oportunitate financiara, dar eziti sa profiti de ea. Dupa o analiza amanuntita, decizi ca nu merita riscul si te concentrezi asupra taskurilor de la birou. Spre mijlocul saptamanii, esti deschis sugestiilor de eficientizare a muncii echipei si stabilesti o intalnire pentru a discuta pe larg toate aspectele. In week-end, iti planifici cu atentie etapele urmatoare, astfel incat pana la sfarsitul anului sa ai un rezultat multumitor al proiectelor ramase neterminate. Va doresc tuturor un week-end cat mai placut !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ADRIANKA
Fetelor, ce mai faceti? Mie mi-e tare teama ca fac o cadere psihica...E vreuna din voi psiholog? Vad totul negru, si nu e doar un moft, nu-mi revin pur si simplu, simt ca ma afuuuund in negura...Off! Hazul,vad ca si tu ai schimbat tari la viata ta....[:D]...Ti-a placut in Cipru? Mie nu-mi place deloc[bang], si totusi sunt casatorita cu cipriot si am si copil jumatate cipriot...Numai tara asta nu imi palce.....ca de aici cred se trage si depresia mea... Celelatle fecioare? Nimic de veste azi? Pupici! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Eu inca imi sustin ideea de a-ti atribui 1 zi/saptamana doar pentru tine, eventual cu o prietena sa iesi la shoping sau orice altceva si sa lasi totul balta macar pentru 1 zi. Altfel , normal k ai sa klakezi. Nu te supara pe mine , dar eu cand sunt prost dispusa si cu moralul la pamant trag o tura de shopingareala , merg la un tratament cosmetic sau un masaj, ma intalnesc cu fetele de pe forum si uite-asa imi ridic moralul. Altfel , cred ca as pica si eu in aceeasi gaura neagra k am si eu inclinatii spre depresii , mai ales ca la serviciu e asa cum e. Eu iti doresc multa putere ca sa poti trece peste aceasta perioada din viata ta . Gandeste-te ca nu mai e mult si vin sarbatorile , vine Mosul , apoi vine Revelionul si te ve relaxa si distra . Multi [pup] si fruntea sus si pieptul inainte !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ,fetelor! Si eu am momente cand ma simnt prost , oare numai fecioarelor li se intampla?[nervo] Dar eu nu am prietene sa merg la shoppingareala .....[q],viata mea e cam plicticoasa , adica nu ma pot bucura si eu totii tinerii ..... eu intotdeuna am fost mai serioasa si singuratica[pepsi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna, feciorici! Shhhhh, sa nu ma spuneti[:D]......am casa intoarsa cu fundu'n sus, ca ne mutam maine[pk], si tot mi-am tras 5 minute pauza sa intru pe net (dependenta asta)[alcool]... Ana, saru'mana de incurajari, asta sper si eu, ca dupa ce ne mutam, va fi un pic mai simplu, si-mi voi gasi si eu timp de mine...ca nici in oglinda nu-mi mai vine sa ma uit...Te pup si eu[pup] Duchess, e bine sa fii si serioasa, sa stii...Si de ce spui ca viata ta e plicticoasa? Din punctul tau de vedere, sau al altora? Conteaza sa te simti tu bine, sa simti ca viata ta, chiar daca e mai...casnica, nu e plicticoasa, pentru ca faci lucruri frumoase si constructive (goblen, cusut, poate citit). Incearca sa capeti mai multa incredere in tine![pup] Gata, ma duc sa continui cu mutatul asta, care m-a zapacit[help] Pupici la feciorici! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrianka, ma bucur mult sa aud ca nu e nimic grav cu flacaul tau; sigur se va face repede bine! [pup] Iar in ceea ce priveste starea ta: toti avem perioadele noastre mai negre si mai sumbre, uneori fara un motiv aparent. E nevoie cateodata doar sa mearga ceva prost ca pe urma se tin lant nenorocirile si depresiile! Been there, done that! [zid] Fa ceva care iti place si care te destinde: asculta muzica mai vesela, uita-te la o comedie, joaca-te cu pustiul, citeste o revista etc. Incearca sa te deconectezi un pic de la starea asta pentru ca altfel tinde sa tina cat o zi de post [:)]. Eu ma gandesc ca in prezent ti se trage si de la stressul cu mutatul, plus faptul ca, asa cum spui singura, nu prea iti place in Cipru - si asta cred ca va fi mereu o sursa de stari proaste. DAR, pe de alta parte, ai un fiu frumos, un sot alaturi de care esti fericita, deci nu e CHIAR ASA de rau! Capul sus, sigur o sa vina si zile mai bune!! Si cand o sa te vezi la casa ta, amenajata si frumoasa... o sa te simti mult mai bine! [pup] Ana, sa ne zici si noua ce ti-ai cumparat [:)]. Eu am fost ieri si mi-am luat o gecuta mai de toamna-iarna asa, ca n-aveam decat una si eu sunt si cu posesiunile materiale. Imi place sa am haine, parfumuri, lots of stuff [:)] Cu cat mai multe, cu atat mai bine! Duchess, tu esti o fata tare linistita din ceea ce ne-ai povestit pana acum. Preocupat de alte chestii decat vanzoleala care e acum la moda... ai putea totusi sa mai rupi monotonia asta cu o iesire la film sau la teatru. Poate la un concert... trebuie sa ai macar un prieten sau o prietena mai de suflet cu care sa poti planifica o iesire intr-un weekend. Din experienta proprie iti zic, chestii de genul asta iti incarca bine bateriile! Eu is bine, am terminat cu actele pentru dosar. Acum astept doar sa imi mai vina si fisa medicala si apoi sa ma duc sa depun dosarul. Vio, ce-ai facut pana la urma? Ai obtinut stampila, ai depus dosarul, te-a programat?? Mi-a luat mai putin timp decat credeam, intr-o saptamana am fost gata cu toate ca ma gandeam ca o sa dureze mai mult. Dar s-au miscat lucrurile repede. Poate e un semn ca tre sa imi iau carnetul pana de sarbatori? [:)] I surely hope so!! [pup] mari la feciorele, sa aveti o duminica asa cum va doriti!! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Andreilor si Andreelor!!! [s][s][s][s][s][s] MB,eu am terminat cu dosarul...da' acum am alta problema[:D] cica in ziua cand depui dosarul te si porgrameaza sa dai testul scris si a 2-a zi traseul(daca iei sala)[:D] si cum eu n-am prea citit nu imi vine sa ma duc... ca deh,ca o fecioara ce sunt [:D] vreau sa fie totul planificat ca sa iasa perfect [alcool] n-am avut timp sa studiez legislatia...asa o data 1 ora si in alta zi 1 ora...nu ma duc tamaie la examen!![bang] si'n plus cred ca trebuie sa mai iau vreo 2-3 ore de condus ca am uitat cum se fac parcarile...sau la prima vedere asa mi se pare... stiti voi cum sunt fecioarele!!![:D] oricum aflu de la tine cum e...ca poate-l dai inaintea mea!bafta[pup] eu pana pe 9 dec am urgente la birou si nu pot lipsi [bang] asa ca dupa data asta...sper sa nu vina zapezile si sa se faca nametii cat casa![alcool] Adriana,va mutati mai aproape de scocrii?! sper ca ati terminat deja mutatul...daca nu,spor la treaba[:)] cum de nu-ti place in Cipru? noi am fost anul acesta in Corfu si e super....daca voia fi-meu ma si maritam cu un grec [:D]si ramaneam acolo....[:-)))][:-)))]glumesc... duchees,nu mai fi singuratica[:)].... uite ,aici suntem si noi...deci daca vorbesti cu noi inseamna ca se poate [pup] ana,multumim pt horoscop [pup] va [pup] pe toate si sa aveti un we fain, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, stiu perfect cum e cu invatatul pentru legislatie!! Nici eu n-am niciun chef sa ma apuc de chestionare si de tocit cu toate ca imi doresc mult de tot sa imi iau carnetul si sa am "zvacul" asta de independenta pe urma... dar nu pot sa ma mobilizez!! Uite, azi spre exemplu, am avut timp berechet sa ma apuc de tocit, dar am preferat sa citesc o carte in schimb... si sa o citesc ca si cum au intrat zilele in sac - am citit cam 150 de pagini, doar-doar sa o termin de buna ce era [:)]. Nu prea imi cunosc prioritatile in momentul de fata... sau merg doar pe noroc si ma gandesc ca daca am reusit sa scot chestionare si cu 23 de puncte, atunci sigur iau sala si fara sa tocesc mai mult?? Habar n-am!! Dar de maine.. de maine chiar cred ca ma apuc, ca imi doresc mai mult sa il iau din prima decat sa invat [:)]. Si cred ca o sa mai iau si eu macar o sedinta, daca nu doua de condus pana in examen... nu de alta, dar sa nu ma prostesc taman atunci!! [:)] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...