Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioarele ..... la raport , adunarea !!! (p.12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUMELE DE ANDREEA SI ANDREI !!! Si pe fiica mea cea mare o cheama Andreea , dar nu obisnuim sa facem tambalau de ziua numelui. MB si Vio multa bafta la examen si poate de sarbatori aveti si voi permisul in mana. Doamne-ajuta sa luati din prima examenul !!! Duches, poate pui de-o intalneala cu MB , poate ai o verisoara sau fostacolega de liceu cu care sa iesi sa bei un ceai o cafelutza . Si eu sunt o fire singuratica, cand am cate o stare nashpa ascult muzica pe youtube, in special 3SE si muzica romaneasca veche. Eu cred ca am prins virusul gripei k ma dor toate , inclusiv carnea si articulatiile. Am stat in pat aproape toata ziua. Sper k maine sa ma simt mai bine. Noapte buna [nani] !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI [RO] !!! Eu sunt libera azi. Am program administrativ. Sa vad cat rezist cu raceala asta ... Ma simt un pic mai bine azi. Voi ce faceti astazi ??? Va scriu mai jos horoscopul pentru ziua de 1 decembrie ... Esti intr-o perioada buna pentru a arata tuturor ceea ce poti tu sa oferi, dar si sa-ti rezolvi propriile proiecte. Vei castiga mult la capitolul po****ritate. Poti sa-ti urmezi calea in absolut orice ti-ai pus in cap si sa obtii tot ceea ce crezi tu ca ti se cuvine. Cineva cunoscut in anii anteriori iti va fi de folos, insa pentru aceasta va trebui sa ai disponibilitatea de a te deplasa chiar si pe distante mari. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine ziua de azi conform horoscopului [:)]. M-am trezit optimista, mi-e bine astazi... si n-are nicio legatura cu ziua noastra nationala sau cu alegerile sau cu alte chestii de genul asta [:)]. Latura sentimentala, asa agitata si cu semnul intrebarii cum e ea, ca niciodata nu a fost prea linistita, de cand ma stiu, imi creaza pentru prima data sentimentul asta de ... incredere si de familiaritate... de apartenenta, de cunoastere reciproca, de ... bine! Nu stiu daca intelege cineva ce bagui eu aici, dar macar am incercat [:p] Va urez si eu LA MULTI ANI, sa va distrati si sa profitati la maxim de ziua asta libera, ca de maine ... de la capat!! But for now: [cheers] [disco] [bere] [berica] [papica] [pepsi] [tv] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ROMANIA, LA MULTI ANI ROMANI ! MARINELA __________________________ [foto][url="http://good-times.webshots.com/photo/2888815140102887153YPymaZ"]P a t t y - la 10 luni[/url] new [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=22fc6e05c1fc9aceaecb65&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Asa a inceput fericirea......[/url] 29 oct. 2008 primul[iepu] , 01 nov. 2008 al doilea[iepu] (incisivi central jos) [url="http://good-times.webshots.com/photo/2889379370102887153IqQNWc"][copil] PATRICIA ALEXIA[/url] [url="http://b1.lilypie.com/8q2Np1.png"]Atata sunt de mare !!![/url]03.IAN.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] Dimineata la horoscopul de la ProTV zice ca "azi te intalnesti cu iubitul si vei avea o zi super". Sotul fiind langa mine,m-a pufnit rasul.Pe el nu prea. [:-)))] Cand a plecat la serviciu imi zice: "sa ai o zi super draga mea" [pk]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare "feciori"[:D] Adrianka, nu mi-a placut Ciprul ca tara, dar consortul a avut un contract iar eu l-am urmat[:)] M-a cam afectat "naivitatea" ca sa nu spun prostia multora[bang]Nu comentez mai mult ca nu are rost insa in mare nu m-am dat peste cap cat am locuit acolo. Una e sa mergi ca turist, si alta sa te lovesti de probleme zilnice cand esti printe ei....PS. Daca ai nevoie de "consultanta" , sunt si psiholog[:)] Am vazut ca se discuta despre iesire din depresie. Si pe mine ma ajuta o tura de shoping[pk] Ma reglez instant[:D] De obicei sunt o fire fff. optimista si vad de cele mai multe ori partea plina a paharului. Insa sunt si eu om si mai am si zile "negre"[:)] O zi buna va doresc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc
Helau! [hia] Dimineata la horoscopul de la ProTV zice ca "azi te intalnesti cu iubitul si vei avea o zi super". Sotul fiind langa mine,m-a pufnit rasul.Pe el nu prea. [:-)))] Cand a plecat la serviciu imi zice: "sa ai o zi super draga mea" [pk]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
[:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata feciorici, va invit la o cafea [cafea][cafea][cafea] si cine nu tine cura de slabire [papica] sa aveti o saptamana frumoasa, [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, my darlings! [pup] Hazul, bravo tie ca esti optimista si ca vezi partea buna a lucrurilor. Asa e cel mai bine mereu. Plus ca eu sunt de parere ca gandirea pozitiva atrage dupa sine lucruri bune, pe cand cea negativa pe cele rele. Eu am probat pe pielea mea teoria asta de multe ori si a dat rezultate foarte bune si uneori chiar neasteptate! Asa ca incerc sa ma mentin si eu pozitiva pe cat posibil. Si ca tot zici ca esti si psiholog... cred ca eu am nevoie de unul [:D] sau de mai multi!! Vio, te acompaniez la [papica] ca sunt in orele mele de destrabalare! Mi-am adus aminte: am comandat acum vreo 3-4 zile o pizza la pranz, nu am mancat-o pe toata si nu stiu ce s-a intamplat cu restul... [q] Cred ca m-au tradat si au mancat-o ai mei, ca eu nu am mai vazut restul din ea [:)] [:X] la fecioarele dragi! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...