Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioarele ..... la raport , adunarea !!! (p.12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata feciori[:D] (neata la mine ca la voi a trecut deja[:)]) Duchess, bine gandesti[:)] Eu sunt ceva de genul tiganului care a gasit o potcoava, dupa care umbla fericit si striga in gura mare ca-i mai trebuie 3 si calul[:D] Si mai sunt adepta teoriei: Daca nu poti sa schimbi o anumita situatie, poti sa schimbi atitudinea ta vis a vis de situatie ,si tot ai schimbat ceva[pk] De multe ori ne impanzim sufletele cu ganduri negre si ni se pare ca e sfarsitul lumii, iar dupa ce trece "criza" privind inapoi realizam ca nu a fost chiar asa negru "necuratu'"[;)] Si atunci......De ce nu am lua atitudine inainte sa ajugem in butoiul cu melancolie?[:D] O seara placuta sa aveti!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, mai ales ca de multe ori se intampla sa ne loveasca mereu o depresie si mai puternica decat cea precedenta si atunci ne dam seama ca exista probleme si mai mari decat alea pentru care ne facem noi griji - si ca uneori nici nu sunt de fapt asa de mari precum vrem noi sa le vedem. Eu mi-am inceput saptamana intr-un mod de-a dreptul "fabulos": m-am despartit de prieten, dupa 3 luni de relatie implinite acum vreo saptamana... I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MB,daca ai decis sa te desparti de prieten...sa fie intr-un ceas bun![:D] sigur nu era asta al tau[:D] lasa ca vine altul...stii cum se zice ca dupa barbati si dupa autobuz nu tb sa alergi ca sigur vine altu'[:)] va pup pe toate, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MB , imi pare rau pentru despartirea ta. Poate , totusi , va veti impaca. Daca nu , n-a fost sa fie al tau. Eu mergeam pe principiul ca "ce-i al meu e pus de-o parte". Va scriu mai jos horoscopul zilei de azi: Miercuri, 3 decembrie 2008 Fii deschis catre tot ceea ce iti poate largi orizonturile. Pentru unele Fecioare, perspectiva unei calatorii este binevenita. Schimbi aerul, cunosti alti oameni, vezi zone frumoase si te simti improspatat. Relatiile cu cei cu care lucrezi nu sunt dintre cele mai fericite. Ocupa-te rapid de aceasta situatie, pana nu se agraveaza. Acorzi o foarte mare importanta vietii sexuale si implinirilor pe care ti le poate aduce acestea. Pentru unii nativi, acest lucru poate duce la aventuri extraconjugale. ... si pe cel de maine ... Joi, 4 decembrie 2008 Daca trebuie sa te confrunti cu adversari puternici, va fi nevoie de eforturi, ca sa iesi cu fruntea sus din situatiile dificile aparute in cale. Pe de alta parte, capacitatea de a te impune in fata lor iti va aduce liniste pentru multa vreme. La serviciu ti se ofera mana libera si ai posibilitatea sa duci la bun sfarsit ceea ce ai inceput. Ai suficienta energie si spirit combativ pentru acest lucru. Unii nativi au probleme la nivelul cavitatii bucale. Va urez noapte buna si o zi de maine frumoasa si calduroasa ca si cea de azi !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarumana mult de tot pentru cuvintele de incurajare, fetele!! [pup] [pup] [pup] Stiam eu ca o sa va am aici, alaturi de mine. Chestia e ca am inceput o relatie cu un om despre care toti mi-au zis ca nu se potriveste cu mine din mai toate punctele de vedere. Dar pentru ca a existat o atractie, am zis sa o las sa vad unde duce. Si a dus la o prima luna tare frumoasa, la niste chestii dragute care m-au facut sa cred ca toti ceilalti sunt prosti ca nu realizeaza de fapt ce bine ne potrivim, nu ca ne respingem! Insa, odata cu timpul, s-a dovedit ca ei au avut dreptate... au inceput sa ma enerveze toate gesturile care la inceput imi placeau, toate glumele care mi se pareau amuzante (cate zile la rand poti sa auzi acelasi tip de gluma si sa razi??), romantismul exagerat, felul lui moale de a fi cand eu simt nevoia ca nu vreau un baietel (cu toate ca are 26 de ani) care inca sta cu ai lui si nici nu-si pune problema de a se muta de acasa pentru ca asa e comod si el nu e pregatit inca... vreau un barbat cu care sa ma confrunt, care sa se manifeste, nu sa tina totul in el pe motiv ca "daca vrei sa domini si sa fii dominata, du-te-n jungla, eu nu sunt asa"!! Si nu va ganditi ca vreau cine stie ce cand zic "barbat" ... doar sa nu am senzatia ca sunt cu o fetita [:D] In fineeeee... acum imi zice ca ma iubeste. Eu nu simt asta, drept urmare nu i-o spun si ma simt prost in postura de a-mi zice cineva ceva atat de frumos si eu sa nu ii zic nimic inapoi. Nu am mai patit-o pana acum! Ma iubeste, dar am realizat amandoi ca avem cai paralele ... iar partea enervanta e ca in loc de vreun sentiment de vinovatie, de dor, de ceva... eu mai degraba ma simt eliberata. E tare anapoda, ma simt de parca am sarit niste pasi importanti pe care tre sa-i faci in urma unei despartiri: plansul, lamentatul, invinuitul etc [:)] Si eu am sarit cumva brusc direct la capatul listei cand nu mi-e neaparat indiferent, dar ma lasa un pic rece faptul ca nu mai suntem impreuna. Oare sunt intr-adevar o persoana atat de rea precum mi-a mai zis si el?? Hai ca v-am ametit destul cu telenovela mea [:)]. Sunt si obosita pentru ca ieri am despicat firul in 1391212 pe messenger dupa ce ne-am despartit, drept urmare m-am culcat tarziu, dimineata s-a dat trezirea devreme si nu-s tocmai odihnita. Ana, Acorzi o foarte mare importanta vietii sexuale si implinirilor pe care ti le poate aduce acestea. Pentru unii nativi, acest lucru poate duce la aventuri extraconjugale. , suna foarte bine pentru mine, doar ca daca nu mai sunt intr-o relatie, nu se pune drept aventura extraconjugala, nu? [:D] Va pup mult de tot pe toate si va doresc o noapte frumoasa... si va multumesc inca o data pentru cuvintele voastre de incurajare!! [flo] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare feciorici ! Am ajuns si noi acasa de la camin. Merg sa le fac o pizza fetelor si revin. Va scriu mai jos un alt horoscop pentru ziua de azi : Nu te impacienta daca vei da peste greutati. Este suficient sa ceri ajutor si vei primi exact cat ai nevoie pentru a-ti fi bine. Insa, daca vei privi in ansamblu o problema si vei lua aminte la tot ceea ce iese in evidenta, iti vei da si singur(a) seama ce metoda trebuie sa alegi pentru a face eventualele reparatii. Dragostea si romantismul te pot conduce catre unele decizii personale surprinzatoare. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MB,daca nu simti ca-l iubesti pe dl.mai bine e fara... esti inca tanara si ai suficient timp sa-l gasesti pe cel potrivit...zic eu de colo[:D] ana,cum a iesit pizza?![pofta] asta cu dragostea si romanti-sz-mul ma da gata...ma la mine nu a ajuns inca!!![alcool]da' mai astept[:D] duchess,cum mai stai cu optimsimul? inca te tine?[:)] eu numai cu asta(optimismul) ma indeletnicesc in ultima vreme [8D] chit ca-mi vine sa plang ...eu o tin cu optimismu'[:D] va [pup] pe toate Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...