Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioarele ..... la raport , adunarea !!! (p.12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetilii, asa ma gandesc si eu, ca n-a fost sa fie si ca la cata nepotrivire era intre noi, poate e mai bine ca ne-am despartit acum decat mai incolo cand ne-ar fi legat sentimente mai puternice si mai mult timp petrecut impreuna. Plus ca Vio are dreptate, chiar sunt tanara si am tot timpul sa imi gasesc si alesul; ma gandesc ca fiecare relatie si om la care am tinut ma aduce mai aproape de a realiza cum doresc sa fie barbatul pe care sa-l am alaturi de mine pana la batranete. Asa ca ... totul raul spre bine, nu? I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'na ziua, fetelor! Ce mai faceti? Eu iar am tras chiulul, si de data asta motivat, am citit cate ceva pe fuga... Hazul, tu imi propuneai o consultanta psihologica...Chiar ca as avea nevoie, dar e poveste lunga, trebuie sa o iau de la inceputurile erei noastre, mai bine zis, erei mele [:D]...Viata bate filmul...Aveam o prietena in copilarie (o mai am si acum, de altfel), care, cand ii povesteam pataniile mele si ale familiei mele, spunea ca, desi stie ca e adevarat ce se intampla, avea impresia ca ii povestesc un film de groaza... MB, ce sa mai, fuse, fuse si se duse[:D]. La capitolul sentimente eu am fost intotdeauna deficitara si confuza[alcool], asa ca sfaturi nu prea pot da... Pupici la feciorici si sa va aduca Mos Nicolae multa liniste si pace in suflete! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sper ca maine dimineata primesc si eu macar o ciocolata, sa ma mai indulceasca un pic, ca m-a surprins si o raceala azi si sunt cam low. Ana, le dai de azi fetelor cadourile? Nu le pui sa-si lustruiasca ghetutele si sa gaseasca in ele maine cadoul de la Mos? [:)] Adrianka, stai linistita, ca si eu-s imprastiata in 14 cand vine vorba de dragoste. Noroc meu e ca asimilez informatii, le bag la cap si apoi, cand imi expun teoriile, lumea se da un pic in spate cand afla ca am "doar" 22 de ani [:)]. Hazul, mie tare mi-ar prinde bine niste sedinte la psiholog, sa ma descarc si sa ma lamuresc cu niste lucruri, niste treburi. Daca te oferi, te umplu de informatii [:D]. Ah, fetele, voiam sa intreb ceva acum pe final de capitol: nu ar fi haios ca la urmatorul capitol sa facem o lista cu toate fecioarele care activeaza la topicul asta si cu data de nastere? Ca sa ne stim intre noi si cand e ziua de nastere... am vazut la alte topicuri si mi-a placut. Voiam sa va intreb si pe voi, ca mi-e tare mi-ar placea... si ma ofer sa fac eu o lista completa cu fecioarele care au postat de la primul pana la ultimul capitol. CE ZICETI? I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fecioare! va pregatiti ghetutele?! anul trecut fi-meu a sesizat ca nu am fost prea cuminte si mosul nu mi-a adus decat o ciocolata(noroc ca am fost inspirata sa o iau si pe asta![:D])...asa ca si anul acesta mi-am luat tot o ciocolata[:D] desi eu sunt cuminte [:)] Hazul,sunt optimista...macar incerc asta si chiar de nu-mi reuseste totdeauna ma straduiesc sa fiu[:D] ma inscriu si eu pe lista ta la consiliera psihologica [asia][:D] Adriana,v-ati mutat? cum e ? MB,nu e rea ideea cu lista ...eu sunt nascuta pe 17 sept.[:)] ai grija cu sanatatea,ia vit C ca e cea mai buna pana una alta... eu am fost racita toata saptamana si asa as fi stat sa zac dar nu am putut ca am avut (si inca mai am ) f mult de lucru... ma nu stiu unde a ajuns criza economica ca la mine e de lucru in draci[:D] uite,si de la mine cadouri [comoara]luati ce va doriti, [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata feciorele[:D] Si mie mi-ar place lista, insa nu ma incadrez pe ea ca n-am scris de la inceput[q]Dau consilieri gratis sa ma treceti si pe mine[:D] Tetele (cum spune fiica-mea)daca rezistati la diferenta de fus orar, va stau la dispozitie[:D] Ma gandeam ca daca facem o lista pentru prima pagina a fiecarui capitol, am putea avea si un mail comun la care sa stim toate parola si daca avem ceva sa ne transmitem o putem face asa, si nu uitam pe nimeni[:D] Si daca facem email,va dau adresa mea de mess. ca nu vreau sa o expun asa pe forum la toata lumea[pk] I am open to any suggestions. PS. Adrianka.......am vazut multe si am trecut prin multe la viata mea, crede-ma nimic nu ma mai sperie[:D] PSS. Aici nu se tine MOs Nicolae, dar merg sa-i cumpar ceva la consort ca sa-i dau peste nas[bis] Cupiii.....cred ca cel mare o sa ma intrebe ce e aia, iar mamuta mica nici nu o sa ma bage in seama ca e obisnuita sa primeasca mai toata ziua cate ceva[:D] Sa vedem ce si cum...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ideea cu mailul e buna... sa devenim mai unite [pup] Ce frumos ar fi!! [pup] Eu am ajuns la capitolul 6 cu notatul fecioarelor, dar m-a doborat starea asta de gripa/raceala pe care o am si ma opresc aici pentru seara asta. Sper sa o termin pana terminam pagina a 20a ca sa incepem cu dreptul capitolul 13!! Si vai doamne, tare multe fecioare au fost de la inceput pana acum... am ajuns la 67 si sunt de-abia la jumatatea drumului! O sa fie o lista luuungaaa!! La multe am gasit si data nasterii la primul post asa ca e misto ca putem sa trecem si asta in lista... si un fel de istorie a capitolelor trecute cu linkuri - am salvat tot in word, nimic nu se pierde, totul se castiga [:)]. Hazul, de indata ce ma calmez un pic cu starea asta de gripa, te contactez pentru sedinte de psihoterapie. Macar in noul an sa intru si eu cu lucrurile lamurite [:D] [:D] Va pup si fug in pat ca simt ca ma doare tot corpul [q] Ne auzim maine... va pupacesc mult de tot si va doresc un weekend superb!! [flo] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! ei? ati primit daruri de la mos?![:)] eu am primit bomboane,ciocolata si flori[:)] Hazul,nu cred ca e vorba de o lista in care sa apara doar cele care au fost de la inceput,ci sa apara o lista cu toate fecioarele inca de la inceputul subiectului,nu-i asa MB?[:)] asa ca nu fii suparata,vei fi si tu pe lista[pup] poate deschide ana un mail comun sa putem pune acolo ce nu se poate scrie pubilc[:D]..sau cine doreste[:)] sa aveti o zi excelenta [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...