Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioarele ..... la raport , adunarea !!! (p.12)


Recommended Posts

'neata, fetele, frumoasele[flo]! Cum va e in dimineata asta? Eu, ca om muncitor ce ma aflu, sunt la serviciu...Cineva trebuie s-o faca si pe asta, nu? MB, ceai cu lamaie si miere...face minuni! Si buna idee ai avut cu listutza[pup] Vio, dragut Mos Nicolae asta...Si flori?[pk] Ne-am mutat duminica trecuta si inca n-am despachetat tot, dar e mult mai bine, inca nu am timpul pe care mi-l doresc, dar ajungem si acolo..Siga, siga, cum zic cipriotii, adica incet, incet... Ana, ce au zis fetele de cadouri? Hazul, esti o draguta[flo] Miha, tie ce ti-a adus Mosul? Duchess, sper ca nu te-a uitat Mosul...ca pe mine... De fapt, ca o mama denaturata ce sunt nu i-am luat nimic special lu' fi-miu deocamdata, dar oricum vine Craciunul si pe 28 decembrie este si ziua lui de nastere (implineste 1 anisor[olala]), deci am timp sa-i iau o gramada de lucruri Pupici la feciorici! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza, dragelor!! Raportez ca am terminat listuta!! [majoreta][majoreta]. Cred ca pot sa ma apuc de capitolul urmator, sa il fac frumos, cu linkuri si cu lista si cu datele de nastere (cam in proportie de 90% am gasit si data de nastere)... o sa iasa frumos [olala]!! Eu ma simt un pic mai bine cu raceala care cred mai degraba ca e gripa... azi-noapte a fost groaznic! Ma trezeam din ora in ora, simteam ca frig toata (urmarea: temperatura 38), dar pe la 3 si ceva am luat un algocalmin care a facut minuni. M-am linistit si am putut sa adorm si dimineata cand m-am trezit nu mai aveam febra!! [pk] doar ca imi simt inca tot capul cat o banita, gatul ma doare si nu prea pot sa vorbesc tare, dar sunt nesperat de bine fata de cum se preconiza azi-noapte! Eu n-am primit nimic de Mos Nicolae!! [q] [q] parintii astia ai mei sunt tare denaturati!! [:D] Hai ca va pupacesc de la distanta ca sa nu va imbolnavesc si pe voi si ma apuc de facut capitolul cel nou cu TOATE fecioarele care au postat, inca din 2005 de cand a fost deschis subiectul [:)]. Pot sa ma ocup si de mail daca vreti, ca am timp liber berechet azi... nu fac nimic, decat bolesc [:)]. Ah.. question: daca am ajuns la capitolul asta la 20 de pagini si fac unul nou, pe asta il inchide un moderator, nu? I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MB , multa sanatate ! Chiar te rog sa te ocupi tu de toate pentru noul capitol si de mail. Eu sunt ocupata cu fetele. azi mergem la bunici sa vedem acolo ce ne aduce Mosul, apoi deseara sau maine dimi vrem sa impodobim bradutzul . Hai sa va pove cum a fost la noi cu Mos Nicolae ... Fetele mele si-au insirat toate cizmele pehol la intrare , sa va imaginati asa vreo 10 perechi . Prima data a venit cu o bota cu poliester pe ea pentru Paula. Cand a vazut Andreea bota in cizmele lui Paula a inceput sa rada , iar Paula si-a pus mainile in sold ca nu-i venea sa creada. Apoi s-a apucat de plans. Asata cu bota i-am facut-o pentru faptul ca si ea a ras de Andreea cand i-a povestit ca Mosul intr-un an i-a adus bota, spunandu-i ca de aia a primit bota ca a fost rea si nu a ascultat de mami si de tati. Mno ... amu sa vada si ea cum e sa primesti bota, sa nu mai rada de altii... Bineinteles ca de ciuda s-a apucat si a sfarmat tot poliesterul de pe bota pe covor . Apoi am mers sa ne uitam pe geam sa vedem daca mai vine sau nu mai vine pe la noi prin bloc si intre timp a sosit mosul cu cadourile mult visate si dorite, la care fetele au fost pe spate. Au dormit cu ele pe perna, sub perna, jos langa pat ... care pe unde ... Acum deja sunt imbracate sa mergem la bbunici sa vada ce le-a adus si acolo Mosul , dar noi abia la 1 tre sa mergem numai ... La restul cum a sosit ??? Va doresc si eu un week-end minunat !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul carierei pentru saptamana viitoare Saptamana incepe cu o planificare cat mai atenta si cat mai practica a problemelor. Acest lucru te va ajuta sa le solutionezi, in mare parte fara eforturi deosebite. Spre mijlocul saptamanii, toti recunosc ca tu esti persoana care are toate raspunsurile -- fa tot ce poti sa-i ajuti, iar eforturile iti vor fi rasplatite. Vineri, desi esti putin obosita datorita solicitarilor celor din jur, te simti flatata si pregatita pentru un week-end excelent, in compania celor dragi. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...