Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioarele ..... la raport , adunarea !!! (p.12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

mariussimiuc...bah faci oacate pai se poate vreau si eu [pofta][q]...gata trimti sotul la cofetarie nu se mai poate [:D] madamebovary cred ca a fst super la concert..am vazut si eu niste secvente la tv [:)] duchess mi-ar placea sa te ajut..dar sincerv vb ma depaseste [alcool][:I] eliza mamica de inger Ionut Pavel [flo] [gravi]39+[baietel]Dimitrie Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui duchess
As vrea sa invat cum se pun poze pe forum , eu ma prind mai greu ,dar pana la urma invat as vrea sa pot pune o poza dar fara sa se vada si celelalte poze din photobucket ,daca se poate , sper ca se intelege ceva din ce zic [bang]
Nu sunt experta , dar dupa mine ar trebui sa pui poza singura intr-un albul public, iar restul pozelor ar trebui sa le pui pe privat in album . Apoi sa deschizi albumul cu poza care doresti sa o pui pe DC , copiezi link-ul si il pui aici pe forum . Sper ca ai inteles si , sper, sa si mearga . Poate sunt mai experte printre noi si iti vor putea spune cu exactitate cum sa procedezi . Pana atunci , poti incerca cum ti-am scris mai sus . Multa bafta ! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, feciorici! Ce mai faceti voi? Vad, care pe la concerte[disco], care prin bucatarie la facut de prajituri[pofta]...Fete harnice... Si eu am fost harnica azi, desi a fost duminica...Am fost sa facem curatenie in noul apartament si sunt rupta de spate..Am o pacatoasa de discopatie lombara si azi ranjeste cu toti dintii la mine[bang]...Speram sa primesc si eu un masaj, dar vad ca sotul se vaita mai abitir ca mine[:-@]. Nu-i mai zic nimic, ca altfel imi spune "iti fac masaj, dar imi faci si tu mie".....Si nu am chef de facut masaj la ora asta[:D]. Pupici la fete! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, eu m-am simtit bine la concert. Singura reclamatie ar fi doar ca a durat putin - cam o ora. Au cantat cam toate hiturile lor mari si au facut atmosfera, lumea cred ca s-a simtit bine. Insa mi-ar fi placut sa fie sala plina ochi... a fost cam trei sferturi plina. Cred ca ar fi rezultat o alt fel de energie de la o sala plina. Dar si noi astia care am fost prezenti ne-am agitat si cred ca si lor le-a placut ce raspuns au primit din partea publicului. Adrianka, ai grija cu spatele, menajeaza-te pe cat posibil ca nu e de glumit. Mama are probleme cu spatele si cu coloana, face raze din cand in cand si viitorul nu e prea sumbru daca nu se mai potoleste cu efortul. Asa ca ai mare grija sa nu degenereze in ceva mai grav. Ma duc si eu sa ma culc la ora asta pentru ca-s obosita IAR! Poate macar in noaptea asta dorm si eu mai mult - si mai bine. Va pupacesc pe toate si de-abia astept sa va citesc maine!! [pup] [dual] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei de azi 10 noiembrie 2008 Nu te enerva si, in general, abtine-te de la orice fel de reactii peste limite din cauza vreunei persoane cu care intri astazi in contact. Sunt prea multe de pierdut. In loc de aceasta, concentreaza-te pe ceea ce ai de facut, caci finalizarea proiectelor individuale te poate duce intr-o postura de lider. Fii deschis(a) in ceea ce priveste ideile, insa tine-ti emotiile bine ascunse. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioi, anacezara [flo], tre sa fie altul mai bun, la Europa FM a zis ceva de genu ca da norocu peste noi de nici nu ne asteptam, c-o sa avem o zi super, bla, bla, io pe ala il drec azi!! va [pup] pe toate si sa aveti parte de o zi minunata, norocoasa, splendida, asa ca voi!! Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...