Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioarele ..... la raport , adunarea !!! (p.12)


Recommended Posts

Ana, mie mi se potriveste horoscopul asta in ultima saptamana! Sunt cam irascibila si cel putin cu prietenu' ma tot cert si tot intram in divergente de la cele mai mici prostioare.. mi-ar prinde bine sa mai scap de starea asta de tensiune! Feciorelelor, va doresc un inceput splendid de saptamana cu soare afara si bucurii inauntru! [pup] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

... inca un horoscop mai bun ... Luni, 10 Noiembrie 2008 Un noroc chior cade in calea ta si te ajuta sa ajungi foarte repede la rezultatele unei actiuni ce parea dificila si de lunga durata. Nu mai pare la fel de complicata ca la inceput, datorita acestei vesti exceptionale, acestei solutii salvatoare, acestei sanse deosebite, ce face ca lucrurile sa se aseze pe un fagas normal ca prin minune. Poate cineva intervine in planurile tale pe neasteptate si totul ia o turnura mult mai buna decat ai fi sperat vreodata! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca m-as lua dupa horoscoape totul ar fi roz...dar din pacate nu stiu ce noroc e ala de mi-a cazut ca sefa mea isi vinde afacerea si de pe 24 nu mai am servici (si asta mi-a supus-o chiar de ziua numelui). Soata e in somaj iar contul in banca e pa duca......bre faceti horoscoape pentru vremuri falimentare ca acu' singura "veste exceptionala" e ca raman fara servici. Sa auzim de bine. Sau si de bine. Mihaela http://www.hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?albumId=119318750&ownerId=166574282
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul de azi .... Nimic de calitate nu se va intampla daca nu vei fi in mijlocul actiunii. Cauta sa-ti consolidezi pozitia in orice situatie. Iubirea poate fi pusa la indoiala, daca nu ai fost fericit(a) in ultima vreme. Daca a aparut cumva vreo problema, nu ezita sa o pui in discutie si sa identifici cauzele, apoi sa dai la o parte orice sau pe oricine iti sta in cale. Iti trebuie astazi putina hotarare si o minte deschisa. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

... si inca unul ... Marti, 11 Noiembrie 2008 Mult asteptatul raspuns vine acum, desi a durat cam mult pana s-a ajuns aici. Consideri ca este o echilibrare tardiva a unei probleme mai vechi, dar nu mai conteaza cat a durat, ci ca ai ajuns aici, finalmente. Este revenirea la normal de care aveai nevoie, pentru ca ai stat o perioada ca pe jaratec, intr-un stres fantastic, dar agitatia s-a sfarsit. Vestea mult dorita apare, finalul necesar se petrece, evenimentul demult promis are loc, deci totul revine pe fagasul firesc. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti, fecioarelor? N-ati venit la raport astazi? Pai asa e frumos?? Hai ca ne suparam, treceti la povestit!! [bibe] Eu pot sa spun ca s-a adeverit cumva horoscopul postat de Ana azi in sensul ca am primit niste vesti legate de un cv depus saptamana trecuta care ar putea rezulta intr-o angajare... nu pot sa spun ca o astept de prea mult timp sau ca mi-o doresc de mor, dar era un lucru prioritar si mi-ar placea sa se intample, sa incep sa devin si eu cat de cat independenta din punct de vedere financiar. Sa vedem acum ce o sa iasa... Am avut lectie de condus azi - sedinta a 10-a, 20 de ore la activ. Parca asta si ultima au mers mai bine, am fost mult mai multumita de mine si de prestatia mea. Azi a fost prima oara cand am condus noaptea si daca la inceput mi s-a parut fun, apoi am cam obosit de la atatea lumini si luminite infipte direct in pupila mea [:D]. Instructorul nu mi-a zis mare lucru, nu prea ma lauda... dar e bine ca nici nu ma mai cearta [:)]. Inca 5 sedinte si sunt apta pentru examen... sa vedem atunci distractie! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo,MadameB!Cel mai important e ca tu esti multumita de cum ai condus, si ca te-ai simtit mai in siguranta in trafic, cu toate luminitele "infipte in pupile". Eu am luat examenul de conducere acum 2 ani, in Romania si apoi am venit aici, in Cipru, unde se conduce pe cealalta parte;concluzia e ca nici acum nu conduc, fac mici incercari cu masina alui meu, dar sunt tufa, cand trebuie sa virez, intreb disperata: Pe ce parte!!!Raspunsul e intotdeauna acelasi: Pe staaaanga!!![alcool] Dar trebuie sa ma mobilizez pentru ca altfel sunt dependenta tot timpul de cineva. Ca deh, aici nu sunt autobuze,decat 2-3, dar trec rar, nici macar trenuri nu exista [bang]...Of! Pupici la feciorici! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fecioare, vin si eu la raport [asia] MB,spor la condus,bravo[flo] o sa vezi ca o sa te simti din ce in ce mai sigura pe tine....exact cand termini [:D] eu nu am depus inca dosarul lapolitie...ca -mi mai tb o stampia...am fost vineri si nu mai era nimeni la secretariat la policlinica [alcool] incerc maine sa-mi iau o zi de CO si poate gasesc pe cineva sa puna naiba stamplia aia o data [bang] pe urma tb sa stau la coada la depus dosarul [bang] cica in Pipera...alta zi de CO [alcool] bafta si la angajare,iti tin pumnii... Adriana,spor la invatat noile reguli [:D] ...tb sa fie groaznic,dar nu imposibil...sterge tot ce stiaia din minte si baga celelalte reguli [:D] o zi buna va doresc, [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...