Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioarele ..... la raport , adunarea !!! (p.12)


Recommended Posts

Buna dimineata fetelor ( pt mine e inca dimineata)[:I] eu am multe hobbyuri :fac felicitari , cos golbene, cos in cruciulita, ar cam trebuie sa si cos la masina de cusut pt ca acum am doua masini de cusut.....imi place sa citesc .... mi-am luat carti sa imi perfectionez engleza[:D] , mai ca ma as apuca si de alta limba... Imi place sa am ocupatie[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui violeta69 Miha,multumim pt lamuriri.....dar dupa 1 an(presupunand ca nu luam examenul [alcool]) se face din nou scoala de soferi?! [:D] si eu sper sa il iau cat mai repede examenul...si o sa caut si intrebari de mecanica ca cica astea se dau acum la teste!
Dupa 1 an se reface dosarul de scolarizare.Daca mai trebuie facute si orele nu stiu,banuiesc ca da. Am sa-l intreb pe domn' instructor [sofer] sa vad ce zice. [:D]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, felicitari pentru rezultate analizelor..Ti s-a luat o piatra de pe inima[flo] Fetelor,Vio,Ana, va multumesc din suflet pentru sfaturi.[pup] Da, sigur ca putem scuti drumul de la pranz, dar nu pot eu sa stau 12 ore fara sa-l vad pe bebe[:I].Si bunica prefera sa-l tina la ea acasa, asa isi face si ea treburile..O inteleg.. Daaaar,[batetoba] in 2 saptamani ne mutam aproape de bunici, desi serviciul e tot aici, asa ca drumurile astea tot le facem, dar dimineata si seara nu mai pierdem drumul dus, si apoi intors, pe care le facem acum.. Ce sa mai, va fi mai bine! Va pup si aveti grija de voi! Mai vorbim, feciorici! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
buna dimineta fecioare, va servesc cu [cafea][cafea][cafea] o zi buna [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Buna dimineatza !!! Vin in completarea celor de mai sus cu cate o [bere] [berica] [berest][papica] [pepsi] !!! Noi azi il sarbatorim pe socrul meu care face 70 de ani . Azi nu voi fi foarte activa pe forum . Va doresc o duminica linistita si insorita !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor dragi, eu dau apelul si tot eu nu vim vreo 2 zile [:)]. Sunt o nesimtita, STIU!! [:)] In primul rand, horoscopul ala pe ziua de sambata s-a aplicat mai mult pe ziua de vineri la mine. "Te întorci iar si iar în acelasi punct din trecut, ca la o obsesie de care va trebui odata si-odata sa te rupi.!... ar trebui sa imi pun asta la status peste tot [:)]. In al doilea rand, eu sunt binisor cu exceptia faptului ca iar sunt cam obosita si adormita. Nu stiu de ce, ca eforturi prea mari nu depun si de somn ma bucur relativ suficient. O fi din cauza vremii? In al treilea rand: Adrianka, imi pare rau sa aud ca esti asa de stresata si de obosita. Nu pot decat sa imi imaginez ca nu traiesti tocmai roz din ceea ce ai descris ca fiind un program zilnic, unde mai pui ca in weekend trebuie sa te ocupi de casa deci nici atunci nu e relaxarea la ea acasa, nu? Dar zau ca trebuie sa iti faci un picut de timp pentru tine, macar o ora sau doua pe saptamana. Cum s-a mai zis: un masaj, o sedinta de shopping, o iesire cu fetele la o cafea/suc si te pui un pic pe picioare. Duchess, asteptam pozele cu goblenuri. Ai niste ocupatii tare dragute si neobisnuite pentru o fata de 21 de ani [:)]. Altele sunt cu "pitzipongeala", ma bucur sa vad ca mai suntem si din astea mai de "casa" cu preocupari de genul asta [:)]. Ana, felicitari pentru rezultate. Vezi, stiam noi ce stiam cand ti-am zis sa gandesti pozitiv, s-a dovedit a nu fi nicio problema!! LA MULTI ANI pentru socrul tau, distractie placuta la party [:)] Vio, stau bine cu regimul. Aseara am rezistat la un festin cu tort de ciocolata pe care doar l-am mirosit [:D]. Dar mi-am luat la pachet si o sa il devorez astazi pana in pranz, ca prea mi-au curs balele aseara!! [:)] Eu tot sper sa ajung la 60 pana la Craciun. Deocamdata nu am cedat nici macar cu o firimitura in 10 zile, sper sa reusesc sa o tin tot asa. Pup fecioarele si cate o [flo] pentru toate, sa aveti o zi frumoasa si calda, ca in Bucuresti e tare urat si frig. Eu dau o tura prin poligon cu tata astazi sa mai fac niste parcari. Sa vedem cum o sa iasa! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luni, 17 noiembrie 2008 Incepi sa pui in aplicare proiectele la care lucrezi. Esti eficient si combativ, atunci cand intampini obstacole. Fecioarele care candideaza la un post de conducere au mari sanse sa-l obtina. Problemele din cuplu se pot rezolva daca esti intelegator si tolerant, insa se vor intesifica daca incerci, in mod deliberat, sa-ti faci gelos partenerul de viata. Cei singuri traiesc intens momentul prezent si sunt interesati de cat mai multe cuceriri. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul pentru zodia Fecioara pe luna decembrie Cuvintele cheie ale lunii: casa, oportunitate In aceasta luna, iti vei planifica mai tot timpul liber in activitati ce tin de casa: curatenie, decoratiuni, pregatirea mesei si altele. Esti ocupata cu pregatirile, reparatiile de ultim moment, precum si cu reorganizarile – insa te simti excelent facand toate aceste lucruri. Aceasta perioada este perfecta daca iti planuiesti sa-ti organizezi casa si sa pui toate lucrurile in ordine. Ultima saptamana a lui decembrie este extrem de intensa, in sensul bun al cuvantului, fiind un moment propice pentru romantism si intimitate. Ti se va face o propunere care te va entuziasma, referitoare la iubire, relaxare sau creativitate. Pentru tine, sarbatorile de iarna din acest an vor fi cu adevarat magice si memorabile. Iubirea pluteste in aer! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anacezara Ultima saptamana a lui decembrie este extrem de intensa, in sensul bun al cuvantului, fiind un moment propice pentru romantism si intimitate. Ti se va face o propunere care te va entuziasma, referitoare la iubire, relaxare sau creativitate. Pentru tine, sarbatorile de iarna din acest an vor fi cu adevarat magice si memorabile. Iubirea pluteste in aer!
Sa dea Dumnezeu sa fie asa, ca n-ar strica some quality time la modul asta! pup fecioarele, sa aveti un inceput de saptamana frumos si linistit si mai ales FARA stress! [pup] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...