Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(54)


Recommended Posts

Fetele, va rog daca se poate as dori si eu mai multe informatii cu privire la certificatul de grefa cum se procedeaza, se face cerere, cat dureaza, cine trebuie sa aprobe, cine se ocupa de dosar si cel mai important lucru CAND pot sa-mi i-au dulceata acasa??? Cine a trecut prin asta am rugamintea sa ma ajute. Asi nu vreau sa fiu indiscreta dar iti dai seama ca si eu imi doresc c trecerea sa fie cat mai usoara, cum adica te duci sa stai cu Maria. AMR-3zile [:D][:D][:D]rad Dar nu e rasul meu. Multi[pup][pup][pup][pup][pup] pentru mamici si viitoare mamici. Luiza ce ai facut sambata??? Suntem curioase sa ne povestesti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aysha certificatul de grefa trebuie cerut inainte de proces.Ma duc sa stau cu Maria pentru ca ea sta acum in alt judet si nu am avut posibilitatea sa o vizitez atat de des. AMR 9 zile Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p3.png"]Razvan[/url] si de [url="http://b2.lilypie.com/vkajp3.png"] Maria [/url] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor[pup] imi pare rau ca nu am putut sa va scriu dar am avut [(pc]...dar s-au rezolvat[:D] acum va scriu de la serviciu, David e minunattttttttt! il iubim din ce in ce mai mult, abia asteptam sa-l luam acasica. Asteptam citatia de la tribunal[bang], chiar voua cam in cat timp v-a ajuns citatia? va pooooooop..disera am sa va citesc din urma sa vedem ce au mai facut mamicile mele dregi[pup] iza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va poooooooppp si eu [pup] maine avem vizita acasa de la DPC [pk][pk] am emotii, habar nu am cum o sa fie da' ma gandesc ca nu ne maninca,nu?! [:D][:D] ma duc sa halesc ceva ca abia am aterizat acasa si revin mai incolo [pup] looking for my sunshine [am] +9
[url="http://www.adriatica.net/wallpapers/index.htm"][i] my love, Adriatica[/url] "The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering. It’s the way that I found freedom! " byron katie [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[olala]Vineri am avut ancheta sociala si a fost bine.Acum tb sa facem dosarul,dar am o problemuta:pt efectuarea analizelor imi tb trimitere de la medicul de familie,se plateste?[bang]Abia asteptam sa finalizam dosarul si sa asteptam atestatul.Suntem in focuri![pup]PS> Trebuie sa ne examineze fiecare dr,cum se procedeaza?[flo] doar cei ce cred,inving!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maaamaaa dar ati scris nu gluma. Sa dea D-zeu sa fie vesti bune in continuare si cele care asteptati puiutii sa vina repede repejor in casutele voastre. Noi am terminat cursul, asteptam eliberarea atestatului si incepem cautarea lui bebe. Un picut sunt stresata, ne dorim f. f. mult o fetita, de fapt numai fetite vad inaintea ochilor. Ma gandesc ca daca maine ma suna cineva sa vad un baietel, uuuffff nu cred ca voi sta pe ganduri [olala]. In ceea ce priveste articolul din ziar mi se pare rece, doar statistici, nimic despre ce simt parintii adoptivi, respectiv nimic despre viata copilasilor inainte de a fi adoptati. Asi, tu mai ai un picut, ce este in sufletul tau mama, mama [q] Va doresc sa treceti cu bine peste toate greutatile si sa va impliniti! Diciu , [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MARIBELA noi facut analiza sangelui la medicul de familie si am platit numai HIV 40 lei pers dupa care am facut plamani ( 15 lei ) si psihiatria in policlinica ( 40 lei pers ) . Dupa care am mers la medicul de familie care ne a eliberat certificatul ( 30 lei pers ) .Daca esti din Bucuresti ocoleste Batistei . Din pacate nu te pot ajuta si cu ceea de a doua doleanta mai incerca la fete .BAFTA VEZI CERTIFICATUL SA AIBA TIMBRU FISCAL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maribela, cum a fost la ancheta sociala? ce se discuta? ce chestie...la noi mai intai se depune dosarul cu toate alea si apoi curs, acheta sociala si ce mai urmeaza. diciu, se vede ca v-ati relaxat, ai bagat cel mai lung mesaj de cand te stiu io [:D][puuuuppp][flo] atatea vesti pe metru patrat ca nici nu mai stiu cum sa va iau [pup]...le-am citit pe toate, m-am bucurat pentru toate in parte!! [pk] ca sa nu mai zic ce minunatii am vazut [;)][pup] sunt minunate toate, toti! [pup] looking for my sunshine [am] +9
[url="http://www.adriatica.net/wallpapers/index.htm"][i] my love, Adriatica[/url] "The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering. It’s the way that I found freedom! " byron katie [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...