Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea (38) * Alaturi de EMMA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cristina- ideea e ca eu cel putin nu sunt pentru bani, acuma sincer si eu am fost ieri la teora si am cumparat de acolo si mai pun ceva si de acasa. Dar in schimb daca vreti ne putem intalni si putem lua impreuna ce credeti ca e ok. Si chiar nu vreau sa fie probleme, initial am dorit ca noi amandouae sa trimitem un colet dar am zis ca poate mai sunt doritori.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo][flo] Io n-am vrut sa supar pe nimeni, daca cineva vrea sa contribuie e bine-venit orice ajutor, orice joc, orice-orice [flo][flo][flo] Mai ales ca toata lumea are timpul impartit [asia] Asa ne puneam de acord cine ce cumpara, ne intalneam o singura data 5 minute si gata. Insa sunt deschisa la orice idee aveti ! [pup][pup] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de acord cu ce se hotaraste asa ca numa sa anuntati din timp sa ma pot organiza.In principui cam cand v-ati gandit sa ne intalnim?? laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008) [url="http://b1.lilypie.com/Mhg6p2.png"]Alexia[/url] [url="http://bn.lilypie.com/P0ejp2.png"]Andrei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io zic in we, undeva unde putem sta sau zbengui, dupa preferinte [:D][:D][:D] , imi vine in minte McShit-ul sau oriunde vreti voi !!! Io abia astept ! [pup][pup] pies: vi-am zis ca ne-au atacat rinitele ? am fo` azi la gradi sa achit orele si m-au intrebat copiii dc n-am adus-o pe Giulia ... educatoarea a zis ca le lipseste dictatoru`-terorist [ups] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent! Am inceput si aseara un mesaj dar dupa 2 cuvinte scrise l-a apucat pe Luca trezitul si plansul. Noi iar am avut o noapte groaznica, trezit de 1000 de ori si plans cu sughituri, dragul de el, cred ca il chinuie rau de tot dintisorii aia care nu mai ies. si si-a rarit si ziua orele de somn, asa ca abia mai apuc sa ma relaxez, cat doarme incerc si eu sa mananc sau sa mai fac alte treburi prin casa. SIMINEL, [flo] multumesc mult de ponturi, o sa incep sa ma interesez, stiu ca gasisem pe net anul trecut cateva firme, o sa dau telefoane. Oricum daca esti asa priceputa la plante poate o sa te mai stresez eu cu intrebari cand o fi gata gradina, eu din pacate sunt antitalent[:I] O sa citesc si eu de Bogdanel, momentan habar nu am despre caz, si sa vad cu ce pot contribui, poate ma mai inspir din discutiile voastre ca eu inca nu le prea am cu jucariile pt. copii mai maricei, n-am ajuns la etapa aia. [:)] De Tiago am vazut si eu articolul, mi l-a aratat sotul. Monica, mami de [bb] Luca 17.07.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

we asta, gagici?? Am zis ca merem la Lunca Visagului, ca n-am iesit de o gramada de vreme.Totusi, poate duminica am putea sa ne prezentam, depinde de ora[ups] Daria, ce sa zic de Giuli, decat BRAVOOOS!Numa' asa razbesti in lumea de azi cu atitudine de terorist[:D] Moni-e inceputu' numa'[:D], mai vin si altele.Intreab-o pe Gabi.Ea a fost asa de dulce cand ne-a povestit de dintii lui Lili[:D] cristina si Andrei[auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...