Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea (38) * Alaturi de EMMA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Marius, [flo] Gabik, felicitari pt actele in regula [:D]; o duci pe Lili sa-i sigileze molarii definitivi ? Moni, ioiii ... eu asa de bine te inteleg cu nedormit, nesomn [flo] Cris, daaa, si eu retin exact cum era imbracata don`soara mea si ce transpiram in timpul ecografiei, la noi era importanta pt ca ea a fost pelviana si avea o cuta pe un crac si juma` pe cealalta (deh, era "grasa" de pe atunci[8D]) insa a fost ok totul. Mercedes, Bianca este dementiala [olala] Si frumoasa foc si si smecheroasa rau de tot [pk] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina- el s a arajat cu manuta lui in fata oglinzii si cand l am vazut mi a reprosat ,, mami tu esti de vina ca nu vrei sa fiu tuns si in fata ...ca mie nu mi place asa. a fost tuns la coafor unde merg eu si i a promis doamnei ca daca mai are idei din astea o va suna personal( a primit carte de vizita) sa fie primit peste rand fara programare[:D] daria- da, ai si tu un specimen acasa stii cum e asai? Bia participa la un concurs de desen acum, deseneaza coloreaza numa ea stie ce face in timpul in care trupa de la gradi doarme sa nu fie deranjata, din pacate din grupa e singura care participa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GABI, habar n=am, deja m-am plictisit sa zic ca e de la dinti, ca tot pe ei dadeam vina pt. orice, dar de pe la 3 luni tot balim si mereu bagam ca disperatii totul in gura si inca tot nu a aparut nimic, nici macar nu e umflata gingia. Parca vad ca i-or iesi pe la 10-11 luni [alcool] MARIUS [flo] sa va ajute Dumnezeu sa treceti mai departe impacati. DARIA, cum adica sa sigileze molarii? MERCEDES, cati ani au copiii tai? Ca tare ma distreaza cum povestesti de ei. M-am uitat pe prima pagina si nu scrie. Monica, mami de [bb] Luca 17.07.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, sigilarea dintilor definitivi cand ies e foarte importanta, e punctul meu de vedere, evident. Adica se aplica o "folie" protectoare pe dintisor, nu doare deloc, e ca o pelicula fina de lac, care sa protejeze dintii de carii. Mey, care aveti copil in clasa a doua la gen 16 ??? Sau cunoasteti ??? Cautr educatoare pt 2011 [alcool] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io zic sa revii cu chestiunea in 2010. Ca pana atuncia muuulte se-ntampla, ioioioi[:D] Daca te muti in centru vii la 16???????Ha??? Apoi, cand intri in hora s-auzi:"poi nu la 16, ci la pedagogic, cuuum?/ pedagogic, no wai! scoala dacia!! ba nu, ba da[bang] De invatatoare nu zic nimic, ca atunci cand o gasesti, exact dupa ce te-ai hotarat, toata lumea din jurul tau o cunoaste si stie cate a facut si cum a facut si vai si vaiii!! Mai vrei?? cristina si Andrei[auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moni- [flo],9+, 3+ nu sunt trecuti ca asta e optiunea mea. cristina- cunosc filmu si eu la inceput am vizitat chiar clase si invatatoare le pedagogic, am mai fost si la sc viitoare a voastra[:D] ,m am mai interesat si de dacia si am aterizat la 16.Am ales scoala si am avut recomandari pozitive din mai multe parti pentru aceeasi invatatoare si chiar nu imi pare rau nici o secunda. Sper eu sa nimeresc la fel si cu bia. si tot cristina- las o pe mamagiuliei sa caute ca si io caut deja pentru 2012 pentru bia [:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ashaaa de bine ma simt cu voooi, mame paranoice si exagerate [loveyou] Sper ca stiti de gluma da ? Stiti voi, mai in gluma, mai in serios [:D][:D][:D] Si ca tot zic de paranoia si mai avem oleak si implinim 5 ani, luna viitoare facem sumar de urina + scaun + hemoleucograma [:D] contra cost, evident; ma va costa o sirena H2O [8D] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apoi daca-i de glumit, strig dupa voi masochisteleeee! dupa amandoua, strig, nu scapa nici Merce, auzi la ea pt 2012[alcool], ioi! Ia cititi, c-am gasit niste stiri despre Arcadia.Cat timp se renoveaza sediul, sunt fara sediu[:D], adica actorii se vor plimba prin judet, unde vor fi solicitari. http://www.crisana.ro/stiri/cultural-5/teatrul-arcadia-se-afla-intr-un-trend-ascendent--73608.html cristina si Andrei[auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...