Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Huste..bors


luny

Recommended Posts

Sotul meu m-a innebunit cu borsul..nu e bun ala cumparat, hai sa facem noi![:D][alcool] Toate bune si frumoase, dar nu gasim niciunde huste..stie cineva cum se obtin hustile? si ceva retete verificate de voi ptr bors?..[flo][flo][flo] LUNY[9cer], mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)[bebic] Life is to precious to worry about stupid Shit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu stiu cum se obtin hustile,stiu ca se opreste o anumita cantitate din amestecul de tarate si malai ,din care s-a facut borsul. Pe unde locuiesti,poate ne intalnim si iti dau eu.E tare bine sa il ai in casa si nu se face deloc greu.Noi si bem...asa ca pe compot.Am inteles ca este si sanatos. mihaela si [zana]ANA MARIA 27.03.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
luny ti-am trimis PM... o sa-l gasesti daca nu cumva esti la pescuit! [:D] m-am uitat la profilul tau sa vad cine vrea huste! si ce-am gasit acolo? tu, naughty tu! [:D]... si la pescuit ce pescuiesti? ce-ai pescuit? ce iti face mufalina pufarina? ce chef de viata se simte ca ai.... zici ca ai op'spe ani nu 29.... tu spui cinstit 29? sau doar asa ca sa te ia lumea in serios? [:D] evident am glumit cu tine un pic... tocmai pt.ca am simtit ca am cu cine! [pup] sper sa mai fii interesata de huste! am eu la oferta gratis! [cool] deci cine mai vrea, cine mai doreste? [:D] karligutza sunt mamica [url="http://b2.lilypie.com/6GCZp3.png"]Adelutei[/url] [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar NU E BUN ala cumparat! borsul adica! [bleah!] in schimb de bors de putina pe baza de drojdie de bere iar nu-mi suna ca la mama mea acasa... dar fiecare stie ce gust vrea sa obtina, asa ca nu ma bag! nu ma bag in borsul altuia.. mie-mi place borsul meu care e fara drojdie... contine doar asa: tarate de grau, malai, huste [:-)))], apa, si urme de frunze de visin, dar cine nu are frunze de visin nu tb.sa dea comanda ca se poate si fara... in extra sezon, ca acum, se face borsul la fel de bun si fara frunze/crenguta de visin! va pup pe toate! chiar azi am luat borsul de pe oala si am completat la loc! am facut si-o ciorbita MINUNATA! [yum] [recevere] karligutza sunt mamica [url="http://b2.lilypie.com/6GCZp3.png"]Adelutei[/url] [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...