Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce te mai tine in relatie?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu: relatie de circa 3 ani finalizata cu un copil. L-am prins ca m-a inselat de 3 ori (odata de la vecinu, odata a lasat un mesaj pe messenger, odata de la cea careia i-a lasat mesajul respectiv). Cele 2 persoane de care stiu sunt una muta si alta mai batrana ca el cu vreo 7 ani (mica, grasa si proasta daca e sa ma iau dupa descrierea lui). Sunt absolut sigura ca au mai fost si alte dati de care nu am aflat (ca n-o fi prost sa recunoasca). Motivul? Avea chef si i s-a oferit ocazia. Nu era prost sa n-o faca. Sincer, asa cred ca sunt toti. Asta a fost mai prost ca s-a lasat prins, daca era putin mai precaut puteam sa jur ca nu m-a inselat niciodata. Asa ca, fetelor, nu vad ce puteti sa faceti decat sa fiti cu ochii pe ei si sa ii supravegheati strict. Fara ca ei sa stie, fireste!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica de ce inseala? Pt. ca se poate! Din punctul meu de vedere,din tot ce am vazut/auzit , de la toti pe care ii cunosc(si toti prietenii mei sunt barbati , doar cateva fete) ,barbatii inseala.Cel putin o data in viata , dar inseala. Cred ca e o naivitate(care face foarte bine la suflet) sa crezi ca partenerul nu te-a inselat niciodata in tz ani .Stiu ca o sa enervez cateva pers. cu afirmatia asta , dar este parerea mea la modul general.Normal ca nu sunt toti la fel , dar din pacate eu asta tind sa cred. Eu sunt atrasa ca un magnet de man-whores sau "bad boys" , sau cum vreti sa le spuneti , ma imprietenesc imediat cu ei , o relatie frate-sora din punctul meu de vedere.Cred ca daca eram barbat si eu eram la fel(sunt sigura adica[:D] ). A , eu inca nu am intalnit un barbat fidel intr-o relatie de lunga durata.Dar astept cu nerabdare. "Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc " ***Fur is for petting** http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100 http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca daca societatea ar fi mai permisiva si cu femeile si femeile ar face la fel ca si barbatii. Si noi ne dorim dupa cativa ani de casatorie sa simtim din nou fluturasi, emotii, apreciere - altele decat cele pe care le primim constant de la soti dar fiindca " nu se face" ne abtinem, fiindca ne consideram superioare animalelor care-si satisfac liber nevoile. Daca am putea ingheta momentele si nimeni nu ar afla cred ca multe dintre noi am testa cum este sa ai un amant/doi/trei :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Deus
Eu cred ca daca societatea ar fi mai permisiva si cu femeile si femeile ar face la fel ca si barbatii. Si noi ne dorim dupa cativa ani de casatorie sa simtim din nou fluturasi, emotii, apreciere - altele decat cele pe care le primim constant de la soti dar fiindca " nu se face" ne abtinem, fiindca ne consideram superioare animalelor care-si satisfac liber nevoile. Daca am putea ingheta momentele si nimeni nu ar afla cred ca multe dintre noi am testa cum este sa ai un amant/doi/trei :)
Sau, cu alte cuvinte, ele (femeile) sunt 'putin mai destepte' si nu afla nimeni toata viata....(stiu doar ele ) Teo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Teo. Am auzit odata la radio la ceva emisiune lacrimogena cum a sunat o doamna care dupa voce avea vreo 60-70 de ani si care a spus ca secretul ei , secretul unei vieti fericite ,au fost sotul si un amant pe care l-a avut toata viata cat a fost maritata si dupa moartea sotului. Era atata de calma si de naturala, ca m-a socat. Spunea ca a facut tot posibilul ca sa fie f discreta, sa nu faca pe nimeni sa sufere si ca in ei doi a gasit " barbatul ideal". Unul era sotul pe care se putea baza si cu care a cladit si celalalt (amantul)era partenerul pt vise si pt comunicare. Mi-a placut de ea tare mult si mi-a placut nonsalanta cu care privea viata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...