Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Impas ( Nebunie) ? Alcoolul bata-l vina !


Recommended Posts

Alinuta multumesc pentru urari ! Sunt la faza in care lupt ca el sa nu o ia pe cai gresite . Este un tip foarte de casa nu am nimic sa ai reprosez despre asta . Aduce banii in casa mai repara una alta se gandeste la un viitor impreuna copii si etc ( ma rog faza cu copii nu sunt inca pregatita ) Am o fetita dintr-o casat anterioara si deh sunt inca in faza de cunoastere ! Eu vroiam un sfat o parere de la toate femeile care trec prin toate astea plus mai departe ... sper sa nu fie multe care au trecut pragul de tatonare a bauturii. Este inca tanar si se poate face ceva ! Nu vreau pur si simplu sa dau cu piciorul la o relatie frumoasa doar pentru ca are darul bauturii dat fiind faptul ca ma gandesc la solutii de rezolvare ! Alte femei nu sunt asa norocoase ca mine spun eu ?!?! Ajung batute si mai stiu eu ce . Dumnezeu cu mila ! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
eu te sfatuiesc sa nu-l mai terorizezi cu problema cu alcoolul pentru ca mie nu mi se pare ca ar avea vreuna. E barbat si mai bea si el un paharel dupa munca, ce vezi atat de rau in asta? Daca zici ca aduce bani in casa, ca nu e violent, nu se imbata, e curat, activ sexual etc, de ce vrei sa ii impui sa se lase de un obicei care lui ii face placere si pana acum nu l-a afectat cu nimic? O sa ajunga sa bea in oras si nu acasa ca sa scape de gura ta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui popescudora
eu te sfatuiesc sa nu-l mai terorizezi cu problema cu alcoolul pentru ca mie nu mi se pare ca ar avea vreuna. E barbat si mai bea si el un paharel dupa munca, ce vezi atat de rau in asta? Daca zici ca aduce bani in casa, ca nu e violent, nu se imbata, e curat, activ sexual etc, de ce vrei sa ii impui sa se lase de un obicei care lui ii face placere si pana acum nu l-a afectat cu nimic? O sa ajunga sa bea in oras si nu acasa ca sa scape de gura ta.
Phiii cate empatie ... Pardes, pe sotul tau il cheama Popescudora, asa-i [:-)))][:-)))]? [bere] Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mariamunteanu
Citat:
citat din mesajul lui popescudora
eu te sfatuiesc sa nu-l mai terorizezi cu problema cu alcoolul pentru ca mie nu mi se pare ca ar avea vreuna. E barbat si mai bea si el un paharel dupa munca, ce vezi atat de rau in asta? Daca zici ca aduce bani in casa, ca nu e violent, nu se imbata, e curat, activ sexual etc, de ce vrei sa ii impui sa se lase de un obicei care lui ii face placere si pana acum nu l-a afectat cu nimic? O sa ajunga sa bea in oras si nu acasa ca sa scape de gura ta.
Phiii cate empatie ... Pardes, pe sotul tau il cheama Popescudora, asa-i [:-)))][:-)))]? [bere] Maria
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

isi ia bere si acasa, cand vedem un film sau e un meci important la televizor. Mie alcoolici mi se par barbatii pe care ii vezi la 10 dimineata in carciuma cu vodca in fata, nu cei care mai consuma o bere sau un pahar de ceva seara, dupa munca, la masa. Eu nu ii fac gura pe tema asta penru ca n-as avea nici un rezultat pozitiv, il cical de un an de zile sa nu se mai descalte in dormitor si nu s-a prins, dar sa-i zic sa nu mai puna gura pe alcool?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...