Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce asteapta un barbat de la sotia(iubita) sa ?


Recommended Posts

Inca nu a scris nimeni ca si ei vor caldura, dragoste, atentie, tandrete, cadouri, mangaiere? De ce trebuie sa credem ca sunt niste tirani? Au o alta psihologie decat cea a femeilor, dar tot oameni sunt si ei. Eu cred ca si barbatii pot fi tandri; la fel sunt convinsa ca nu toate femeile sunt tandre, cum se sustine. Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea! Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui blue eyes
Inca nu a scris nimeni ca si ei vor caldura, dragoste, atentie, tandrete, cadouri, mangaiere? De ce trebuie sa credem ca sunt niste tirani? Au o alta psihologie decat cea a femeilor, dar tot oameni sunt si ei. Eu cred ca si barbatii pot fi tandri; la fel sunt convinsa ca nu toate femeile sunt tandre, cum se sustine. Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea! Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!
Total de acord cu tine![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca depinde de a barbat la barbat, nu numai educatia de acasa ci si evolutia ulterioara este importanta. Sunt cazuri ce-si doresc doar o femeie sa le asigure confortul necesar. Altii nu considera ca nevasta sa se ocupe de treburile casei etc - pur si simplu astea se pot rezolva foarte usor, mai ales in RO, cu menajere, bone etc. Unii considera doar sufletul important, altii pun mare pret si pe aspectul exterior. Unii isi doresc sa aiba ce discuta acasa, altii sa aiba cat mai putine subiecte de discutii, si doar multa intelegere. Unii nu pot sa conceapa o casnicie fara o relatie sexuala pe masura, altii nu considera ca e un argument important. Unii isi doresc doar sa fie iubiti, altii isi doresc sa iubeasca ei. E greu de spus ce-si doresc ei...dar probabil ca si noi, isi doresc sa fie fericiti, iar fericirea fiecaruia se atinge pentru fiecare din noi cu totul altfel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui spic de grau Si ce e mai grav e ca - desi se vaita (ele - femeile), de cat de multe fac ele ptr sotii lor, iar ca ei (domnii soti), stau numai in fata tele-ului, sau ca ies la o bauta lasandu-le pe ele cu pruncii de gat.., cu toate astea mamele continua sa-si creasca baietii in aceiasi idee pe care acum o detesta.
...de unde deducem ca asta va place, nu? Va vaitati si voi, de ochii lumii, dar va urmati neabatute calea![:)] [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui floridia
FEMEIE E SLUGA BARBATULUI eu una asa cred si deianira ai dreptate asa au fost invatati de mamicile lor unde mai pui ca ei isi iau neveste dupa placerea mamelor daca lu mama nui place nu ma insor
Total fals ! In primul rand nu toti barbatii sunt/gandesc asa . In zilele astea barbatii nu mai sunt cei de acum 100 de ani care faceau tot ce zicea mamica, sau mai schimbat, isi privesc altfel partenera de viata [:)] altfel de cat o simpla sluga. Ajuta si ei la curatenie, cumparaturi , facut mancare, isi petrec timpul liber alaturi de copii/sotie. Binenteles ca mai sunt exemplare negative dar sa speram ca pe viitor barbatii fie ei si de la tara, sa aiba o mentalitate diferita. Acum revenind la subiect ... dupa parerea mea un barbat isi doreste o sotie/prietena mai putin nervoasa, cu o voce placuta , care nu se supara din orice , care glumeste si rade la glumele lui , care sa-l asculte atunci cand vorbeste despre hobiurile lui[|)] sau cand trebuie sa ia o decizie importanta , eventual sa-si spuna parerea (NU) sfaturi,buna la[xinpat]...dotata cu dimensiunile de rigoare [ispita], [:-@] lista poate continua ... Bunnn , nu l-am descris pe al meu sot aici ... asta cred eu ca vor barbatii de la "noi". Daca domnii nu sunt de acord cu ce am enumerat e aici ...accept si rosiile[:D] http://alina-vachim.magix.net AVoogt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un barbat isi suna sotia acasa si spune: "Draga, am fost invitat sa merg la pescuit in Canada cu seful meu si cativa prieteni de-ai lui. Vom fi plecati pentru o saptamana. Este o oportunitate pentru mine sa obtin acea promovare pe care am asteptat-o, asa ca ai putea sa-mi impachetezi suficiente haine pentru o saptamana, undita si trusa mea de pescuit? Vom pleca de la birou si voi trece in fuga pana acasa sa-mi iau lucrurile ... Oh, te rog, pune in bagaj si noua mea pijama de matase albastra". Sotiei i s-a parut putin dubios ce a auzit, dar, ca o sotie buna ce era, a facut exact ce a rugat-o sotul ei. Weekendul urmator sotul s-a intors putin obosit dar, de altfel aratand bine. Sotia l-a intampinat acasa si l-a intrebat daca a prins multi pesti. El a spus: "Da!. O multime de somoni si cativa pesti spada. Dar de ce nu mi-ai impachetat noua mea pijama de matase bleu, asa cum te-am rugat?" Sotia replica: "Dar am facut-o. Este in trusa ta de pescuit." Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
Un barbat isi suna sotia acasa si spune: "Draga, am fost invitat sa merg la pescuit in Canada cu seful meu si cativa prieteni de-ai lui. Vom fi plecati pentru o saptamana. Este o oportunitate pentru mine sa obtin acea promovare pe care am asteptat-o, asa ca ai putea sa-mi impachetezi suficiente haine pentru o saptamana, undita si trusa mea de pescuit? Vom pleca de la birou si voi trece in fuga pana acasa sa-mi iau lucrurile ... Oh, te rog, pune in bagaj si noua mea pijama de matase albastra". Sotiei i s-a parut putin dubios ce a auzit, dar, ca o sotie buna ce era, a facut exact ce a rugat-o sotul ei. Weekendul urmator sotul s-a intors putin obosit dar, de altfel aratand bine. Sotia l-a intampinat acasa si l-a intrebat daca a prins multi pesti. El a spus: "Da!. O multime de somoni si cativa pesti spada. Dar de ce nu mi-ai impachetat noua mea pijama de matase bleu, asa cum te-am rugat?" Sotia replica: "Dar am facut-o. Este in trusa ta de pescuit." Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Concluzia:sa fugiti cu viteza luminii de cei carora le place pescuitul ,ca-s afemeiati,altfel baieti buni...[:D] dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui stefany_p
sex oral...scuze, nu m-am putut abtine...[:D]
Nu-i niciun secret ca le place. [:)] Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea! Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Citat:
citat din mesajul lui spic de grau Si ce e mai grav e ca - desi se vaita (ele - femeile), de cat de multe fac ele ptr sotii lor, iar ca ei (domnii soti), stau numai in fata tele-ului, sau ca ies la o bauta lasandu-le pe ele cu pruncii de gat.., cu toate astea mamele continua sa-si creasca baietii in aceiasi idee pe care acum o detesta.
...de unde deducem ca asta va place, nu? Va vaitati si voi, de ochii lumii, dar va urmati neabatute calea![:)] [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Pai cnd vedeti atata incoerenta ce sa credeti si voi?[:)] Partea nasoala e ca o alta femeie, viitoarea sotie a fiului va trece si ea prin acelasi scenariu. Nu-i la fel si cu faza cu soacrele? "Vaaaai ce scorpie e soacra-mea! As strange-o de gat!" Si dupa 20 de ani cnd ajunge ea soacra e la fel de scorpie[alcool].. Sau alt exemplu - soldatul asuprit de sergent in armata, nu se va razbuna si el pe noii recruti cnd va avea posibilitatea? Ceva e putred in Danemarca, nu?..[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...