Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(29)*-Alaturi de EMMA!


Recommended Posts

Katty unele imi trec si mie cu apa dar bauta gurita-cu-gurita altele[bang],dar in final va fi totul OK[:D]
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://my.lilypie.com/5i3tp3.png"]Varsta lui Donu' Bodo[/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2-80% EDY[:D][/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello! nu am mai ajuns la spital cu Bia pentru ca nu a mai facut febra si sincer nici nu m-am trezit mai devreme ca sa pot ajunge si la spital si la servici la timp [:I] Adriana , multa sanatate voua, sa va refaceti cat mai repede! ma omori tu pe mine ce de bunatati faci mereu![pofta] Daria , tu ce faci bun in we asta? unde va mai plimbati voi? Katty , intrebai ce facem in we....mai nimic! Maine vreau sa merg la cumparaturi si la tata la spital iar duminica fac mancare si curatenie. Azi Bia a stat acasa cu Mihai iar saptamana viitoare inca nu stiu ce sa fac daca sa o duc sau nu la gradi pentru ca nu stiu daca vor fi grupati intr-o clasa din toate grupele sau fiecare grupa va sta la ea in clasa cu educatoarea ei. Ema , sa fie intr-un ceas bun! sarcina usoara! Gabi , deci stati acasa saptamana viitoare....si noi doar ca eu o sa o iau dupa mine la servici ca trebuie sa invete Mihai pentru examene si nu mai poate sta cu ea Dany , ce faci, esti in vacanta sau in activitate? la noi era asa ciudat azi ca nu era galagie....batea vantul prin scoala [;)] ma duc la joaca cu Bia, mai revin, va [pup] pe toate! P.S Annie , glumesti cu scosul ovarelor, nu? ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonsoire fetili 1)Waw dar la ce feluri de mancaruri ma imbiati!!![olala] Eu maine voi cumpara pestic again( la noi sambata e zi de peste) sotulache vrea prajit eu nu stiu inca:)) Asa si notez acum tot ce trebuie pt. painica si maine purced la treaba...ioi abia astept prima mea painica da si daca iese..mai slabeste cutzu!!![bang][:-@] 2)Nu stiu voi cum sunteti dar eu m-am cam saturat de vremea asta !!!! Offf.peste tot numa murdarie/noroaie/balti/ mizerie o ploaie asa nesfarsita si deprimanta! [bang][q] Cata- da voi fi in vacanta! Am mai zis:plec cu cativa copilasi la munte la Busteni de luni pana joi!Sper sa fie suficienta zapada cat sa uit aceasta culoare gri urata pt. cateva zile! Abia astept! Da si la noi azi era super liniste( ma rog erau copii dar destul de putini). Noi am avut consiliu de final de sem. Multe hartzoage parca nu se mai termina.Pt. fiecare vorbulitza sau orice rahatel tre. sa faci hartie. O sa ne umplem de hartii!Si pt situatia de final de azi de nu am facut la hartii... rapoarte si alte prostii!Apoi eu mi-am luat copiii si am plecat dupa ora 16 la film:Povestea lui Despereaux.F. frumusel..insa deja ei sunt marisori si nu mai cred asa in povesti. Unii l-au gustat insa. E plin de pilde si invataminte...oricum frumusel.[pup] fata si pe Bia ei! Bafta la examene sotului tau! Daria-voi ce faceti in we bun?? Ce planuri de party aveti?? A venit soarele cu dinti la voi??[pup] Ledi[pup]sunteti bolnaviori again???[pup][pup]Offf...sanatate multa puiului! Adi- sa stii ca m-am molipsit de la tine si am ras 2 portocale una dupa alta:))). Ref. la tort suna bine ce zici tu acolo... abia astept imaginea si reteta exacta.[pup]Pup fetele bolnavioare si ele! Las' ca vine ea primavara!!! O fi departe???Ca eu m-am cam saturat...zici ca acum incepe toamna!Ce de-a bunataturi si la tine se prevad la orizont!! Katty- deci pana la urma tu ce gatesti?? dovlecei umpluti!!!Yamiii...numai ca eu i-as papa singurica...sotulica nu papa dovleac nici sa-l pici cu ceara...doar placinta cu dovleac si atat! [pup] Annie[pup] harnicutzo...lasa ovarele la locul lor ce-ti veni pe ele??? Gabitza- mai sa vezi ce pleata o sa aibe si Edisorul tau ii faci direct codite! Sa stii ca pe toate fetele care s-au plans de arsuri le-am vazut cu copilasi parosi nu cheliosi.[bibe]Mult a fost...putin a ramas![pup] Emma[pup]- sarcina usoara puiule! Unde creste unul o sa creasca si al 2-lea! E f. frumos sa ai 2 copii de varste apropiate! Asa ca sa fim si noi in ton cu lumea... si Teolica al nostru e bolnavior dar rau nu asa! Ieri au vizitat si Budimexul... caci se ingrosase rau treaba asa rapid! Rosu in gat parca rinofaringita acuta! Asta ii lipsea...dupa ce ca e el sclifosit si slabanog....mai scade 2 kile.Cica are 11 kg..mi se par super putine la 2,5 ani.Asa ca e pe tratament pe care nu vrea sa-l ia desigur...ba i-a cumparat sor-mea termometru -suzeta ( 30 lei) ca de celelalte nu e chip sa se atinga...si ce credeti nici suzeta- termometru nu o vrea. si arde ca racul...aseara cu toate antitermicele nu scadea neam...i-au pus in final sosete cu otet si manusele cu otet si in final a scazut. [q]El e blegutz asa...moale ca o carpa...zace asa...ziua isi mai revine dar seara e rau![q]Si de papa doar cateva lingurite...off... Ma retrag si eu la teveu! Va urez un we linistit! Dany
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dany , scuze in ameteala mea nu am retunut ca pleci la munte cu ai tai copii[:I] va urez vreme buna, zapada multa si sa va intoarceti sanatosi si cu multe poze [pup] Multa sanatate lui Teo! eu stiu cum e sa aiba febra si sa nu o poti scade [bang] baga norofen /panadol la 4ore, comprese cu apa si tot degeaba. va [pup] fetelor, un we placut si poate nu mai avem vremea asta urata rau ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [cafea] ? multa sanatate la puiuti bolnavi [pup] as vrea sa interzic boala pe acest forum ovarelele mele sunt inca la locul lor, dar tare mas dori sa le scot [bang]...am sentimentul asta cam o data pe luna, uneori, nush de ce luna asta ma doare asa de tare si zilnic [bang] O gramada de retete [pofta] si eu tot nu stu ce sa fac papi, Adi.... vin la iasi (ptiu sa nu ma intalnesc cu soacra-mea) si tu faci papi [:D] super vreau si eu retete de sosuri pt mancari, please! ... sos de piper, ciuerci, cineva , please...si pt orez ce sosuri faceti? ieri am facut bucataria , luna... [alcool] inca ma ma i doare spatele de la smotrit va pup, va urez un we frumos...am sa va trimit niste soare! [pup] dodo cum e vremea la tine? ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi. Avem o vreme mohorata [bang] Program nu avem, probabil bolim in liniste si pace ... si macar aranjez si eu prin casa ca e Jale. [alcool] De mancare ceva light ... habar n-am ce. Eu sunt varza, Giulia insa e mult mai bine, la noi au mereu efect miraculos siropurile (de fapt, avem o pediatra extraordinara[flo]). De chefuit mai pe la sfarsit de februarie la o prietenuta de-a noastra, pana atunci sper sa mai prindem spectacle la teatru, o iesire cu oradencele la McShit, din`astea. Timpul e atat de scurt dupa serviciu si we-urile stiti si voi cum sunt ... Annie, ma bucur ca ai scris, sambatele imi place tare mult sa vad la sub active Annie80 [pk] inseamna ca sunteti ok [pup][pup] Dany, pupici juniorului [pup][pup] si multa sanatate la voi. Mey, sa aveti vreme buna in excursie [bis] Catutza, bine ca Bianca e ok, sanatate multa in continuare tuturor [flo] Ema, felicitari pt cele 2 liniute oficial pozitive [pk] Sper sa mai intru azi pe aici, poate are chef Giulik sa sejoace si atunci mai intru [flo] WE frumos sa aveti cu mult spor la treburi si odihna placuta [flo] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna celor mai si mai... O zi super va doresc, eu mi-s fresh am DORMIT toata noaptea[bis]. Ieri am avut musafiri pe tatal meu si D-na Mimi(asa-i spuneDonu'.Au venit cu ce au putut si au plecat repede adica tot ieri inapoi la Braila caci azi merg in petit pentru baiatul ei[:)]. La noi vine cate un fulg minuscul ici si colo[8D]. Daca nu-i polei ne vom continua terapia si ajungem si la control cu ochii(Bodo[;)]) Azi si maine suntem fara un program anume[bis] Poftiti la [cafea] si [papica] Astrele spun: Vrei sa epatezi si de aceea investesti intr-o tinuta traznet. Faptul ca starnesti invidie printre prietenele tale te face sa te simti si mai bine. Spre seara poti intalni un barbat care iti va suci mintile. [pup][grup] Ps:din pacate la odiseea mea a aparut si primul ingeras[ruga]Dumnezeu sa-l ocrotesca!
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://my.lilypie.com/5i3tp3.png"]Varsta lui Donu' Bodo[/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2-80% EDY[:D][/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui Spre seara poti intalni un barbat care iti va suci mintile.
[:D][wow] superb, abia astept [:-)))] Daria, in general suntem bine, ceva pluteste in aer, uneori am impresia ca doar ne prefacem , ma duc sa pun cupilu la teme [ruga] pt bietul ingeras [:(] ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa aveti un wk-end frumos si sanatate multa bolnaviorilor. Noi am schimbat medicamentele,am trecut de la nurofen la paracetamol sinus si de la eurespal la mucosolvan..Acum si tusim,si expectoram..si pe mine ma doare tare capul cu tot cu oki. Da-i bine,trebuie sa fie bine. Ma uitam dimineata la stiri,este epidemie de gripa si nu-s ce virus ciudat care se la sa cu complicatii la plamani.Cele mai multe cazuri raportate sant la Bucuresti si Iasi. sper sa n-avem virus de ala ,sa fie doar o viroza simpla..:) Voiam sa spun de arsuri,Gabi,eu am avut arsuri pana am nascut.Am facut tot felul de chestii care cica ar fi trebuit sa le elimine..nik,am si mancat zilnic pastile ptr arsuri..nik..si am avut un copil pletos!!! Ia uitati [url="http://good-times.webshots.com/photo/2893704380081950625QONgYK"]aici[/url] ce plete avea la 2.5 luni..asa drept in sus i-a stat parul multa vreme..de cand s-a nascut. Va pup ,plecam la cumparaturi. Zi buna! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Raportez ca am terminat de gatit! N-am gatit nimic din ce-mi propusesem ,caci n-am fost aseara la cumparaturi cum ne propusesem, ca n-am avut nici chef si cica era aglomerat spre DN1 (voiam sa mergem la Baneasa shopping, Carrefour etc.), asa ca am facut o ciorbita de purcel, pilaf cu carnita, ficat de pui prajit cu piure si nimic dulce... Diseara iesim la cumparaturi asa ca meniul de ieri ramane pentru data viitoare. Catutza, la gradi la Andrei ii primeste si in vacante... vin destui copii, sunt mai mult la joaca, mancare, somn, nu fac altceva... daca sunt putini ii grupeaza 2 grupe in 1, daca nu stau fiecare la grupa lui! Daria, de ce esti varza? Pai si mie imi trebuie o varza ptr. varza a la Cluj, asa ca daca vrei te scap de simptom...[:D] Dany, ce bine ca esti in vacanta, sper sa va distrati frumos la Busteni si sa te intorci relaxata! Am citit pe accuweather ca va ninge la Busteni pana miercuri! Sanatate multa lui Teo! Si pe mine ma deprima vremea asta! Gabi, ma bucur ca ai avut o noapte linistita si te-ai odihnit, mai ales ca in ultimul trimestru de sarcina e mai greu sa realizezi asta! Adriana, si eu sper ca nu sunteti gripati, sper sa fie o raceala banala nu virusul ciudat de care ziceai. Va urez sa va faceti bine cat de repede se poate! Cu Mucosolvan mi-a trecut si mie tusea! Am vazut poza cu Catalina, ce haioasa era cu parul asa sculat! Annie, ce pluteste in aer? E de bine sau de rau? Ledi, tu ce mai zici? Ce face bb David? Sper ca sunteti bine! Lilia, Raluca, Isa, Copilutzu, sper ca sunteti si voi bine! [pup] toate fetele! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126360&whichpage=12"]Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...