Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(29)*-Alaturi de EMMA!


Recommended Posts

hello! si eu pe aici putin pe seara Adriana , super tare ciufulita ta mica [pup] si multa , multa sanatate la voi! Katty , ce ochi frumosi avea Andrei de mic [il] Daria , ce dulce si falcoasa era Giulik in poza aia! [il] foarte frumoasa si linistita [:D] Annie , mai lasa ovarele ca mai trebuie canva ele [;)] te [pup] si multa sanatate! Leditia , multa sanatate si la voi, mai ales micului David! Gabi , ce veste trista de la voi din odisee [q] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ azi am dormit foarte mult dimineata, apoi am spalat si am plecat la tata la spital, am fost la cumparaturi si am luat peste proaspat [pofta] ma retrag in pat ca ma ustura talpile la cat am umblat azi, noapte buna si multa sanatate!!! ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza, eu sunt in forma, dar cand ma gandesc ca e duminica ... [bang]..am inceput sa urasc duminicile , azi nopate am stat si uitat eurovision [bang] ca de obicei a castigat cine nu mi-a placut, si au fost numai 2 piese care nu miau placut [alcool] ma uit printre poze si vad ca nu am atat cat ar fi trebuit sa fac [url="http://picasaweb.google.com/annie69ro/InMangalia?authkey=mHBUlm6AT6A&pli=1&gsessionid=YasDCS-A2gvoHGGHZKTjvQ&feat=directlink"]Clau bb[/url] of, si iar miam adus aminte de nastere [bang] Cata, [pup] ref la ovare, acum doua zile cand frecam bucataria ma gandeam sa programez un bb in luna Nov, a nush care an.. normal, ca sa fie leutz/a [:D] ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna celor mai si mai... Poftiti la [cafea] si [papica] O duminica frumoasa tuturor; astrele spun: Excesele din ultima vreme nu ti-au prins chiar bine si astazi te simti apatica si lipsita de energie. Stai in casa si relaxeaza-te citind o carte si ascultand muzica buna. [pup][grup]
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://my.lilypie.com/5i3tp3.png"]Varsta lui Donu' Bodo[/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2-80% EDY[:D][/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatzaaaa Haideti la un ceai fierbinte [:D] Eu m-am trezit de la 7 cu grija! Dragelor va spun ca am reusit painica! E minunataaaaa!! Sunt absolut fermecata ! Am descoperit ac. reteta si sincer nu-mi mai trebuie masina de paine.O sa va pun pozici mai tarziu! Asa: am facut o paine impletita si am pastrat nitel aluat pt. japoneze. Dementialeee!Va servesc si pe voi![:)] Apoi am facut 2 tavi de placinta cu iaurt dintr-un singur pachet de foi! Cu jumatate din ele am facut o tava si inca una cu cealalta! Placinta a iesit mai subtire caci nu am pus f. multe foi sus si jos. Am mai facut peste prajit cu mamaligita si mujdei. Asa si azi ma ocup sa-i las ceva papa liu Edi pt. zilele in care nu sunt. Am muncit muult...dar parca nu simt oboseala.Drept pt. care azi am mai facut o portie de aluat de paine pe care o sa-l umplu cu compozitie de nuca/zahar / cacao . fac deci niste cornuri cu cacao si nuca!!![olala]Ioii!La mine-n casa miroase numai a paine dospita si coapta..o nebunie!Sunt f. mandra de mine![olala] Dupa ce termin trebile ma sui in vf. patului sa vad niste filme iar pe seara bagajelul! Multumesc pt. urari!O sa fac si pozici la zapezica!Si o sa pun pozici si cu minunile mele ( painici , japoneze, cornuri). [pup] We minunat! P.S. Am admirat pozicile cu bebelacii vostri! Supeeerbi![olala]O sa am si eu o minune de-asta mica vreodata???[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Dany, ce harnicuta ai fost! Ce reteta de paine ai facut? Cea de la forumul de Bucatarie, care nu se framanta? Si pe mine ma tenta! Inca o data distractie placuta la Busteni si vreme frumoasa! Unde o sa stati? Mai mergi la Man. Caraiman? Annie, ce dulce e Clau asa mic, imi dau seama ca trasaturile de baza raman la copii totusi! De ce ai oftat cand ti-ai adus aminte de nastere? Ce experiente ai avut de te-au traumatizat asa? Multam si eu tuturor de aprecieri! Cine mai doreste cine mai pofteste o portie de lapte cu cereale? Noi plecam dupa-amiaza la mama si apoi la cumparaturi (in fine, sper)! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126360&whichpage=12"]Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katty multumesc frumos! Nu...reteta este aceasta http://www.culinar.ro/forum/continut/Retete-in-imagini/11489/PAINE-de-Shabat-sambata-/. F. f. buna! incercati !Eu am papat paine la masina de paine a soacra-mii dar sincer -sincer nu mi-a placut! Coaja f. groasa...ea ok inauntru.Dar daca nu o mancai atunci puteai sa-ti spargi capul in coaja. Pe cand asta...nu am cuvinte sa fac comparatie![olala] Cumparaturi placute![pup] Emma[pup] greturi ceva?[bibe] Isa- ne-ai uitat??? Ca LILIA chiar a uitat de noi!! Sau nu!![8D][flo]Eu astept! Stii tu ce...romanul!![:D] Cornurile mele dospesc...in 10 min le dau la copt! Arata de nota 100! Abia acum resimt oboseala! Gabi -thanks pt. horoscop![pup] Annie- caut mai incolo daca am in tolba mea retete de sosuri..am citit ce ai intrebat dar acush n-am timp . Dar nu te uit si daca gasesc postez! Restul trupei unde v-ati ascuns?? Sotiorul meu isi ia tensiunea de 3 ori pe zi cumintel...si bataile inimii si tensiunea par ok...in regula nici mari nici mici...care o fi cauza oare?? Acum zice ca se simte mai bine dar am inceput sa-i dau :Ginseng cuGinkobiloba, multivitamine efervescente si omega 3 cu ulei de somon maraie el dar nu bag in seama! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dany , ce paine apetisanta ai facut tu acolo [pofta] abia astept sa vad si pozele tale, sa faci si la cornuri,da? Sigur o sa fac si eu saptamana asta ca tare pofta mi-ai facut! Ma bucur ca sotul tau sta bine cu tensiunea, poate a avut atunci o cadere de calciu ceva...zic si eu. Tei cum se mai simte,a trecut febra? Katty , spor la plimbari si cumparaturi placute! Annie , ce dulcic e Claudiu mic! poate ne mai arati poze cu voi mai recente [pup] Daria , pe unde umbli? ma duc la bucatarie ca fac mancare dar revin , o zi buna [pup] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna [:D] Adi, dany , am reteta originala de sos de piper care m-a fermecat, abia astept sa o fac si eu , sa vad daca reusesc , am postato la topicul de sosuri, dar mai astept si altele [pup] mii de multumiri Dany, eu nu vreau poze cu paine vreau PAINE!!! romaneasca, [pofta] Ledi si Dodo stiu painea de Dobrogea [pofta], [pofta][pofta] KAtty, nasterea lui Clau, Multumesc lui DD, c a fost sanatos, desi pprimul lucru l-am auzit "uite ce copil prost ai facut" nu miau spus ce e, si leam spus ca nu stiam ca e bb-boy, ca la-u resuscitat, pus la oxige, in incubator, am nascut la 23.05, pana dimineata la 6 abia miau spus cum e , dimineata am constatat ca apgar avea 9 si 10, incubatorul era pe post de pat ca sa nu mai incalzeasca un salon.... si dupa cum era "infasat" va dati seama...plus ca nu spuneau nimic fara sa le dai, si noi n-am avut prea mult de dat, si eu sunt contra spagii, caci stiam ca el e sanatos si bine, si rar se moare de la o nastere naturala, fara complicatii...ah plus ca "te trimit la Cta, ca copilul face verde" de parca nu era normal....toate din partea asistente de la neo.... si sac...tot nu iam dat nimic...asta asa in mare.... Multumesc lui DD ca a fost si este un copil sanatos si nam avut probleme dany , ititurez si tie cat mai repede un bbic, si lui Copilutu de asemenea [pup] cata, am niste poze, mai asteapta putin ca maine avem sport day si o sa fie fun-ul de pe lume, abia astept, mai ales ca Clau e secretos si nu spune nimic va pupic ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...